Η Ρένα Δούρουψήφισε στο Αιγάλεω - Βίντεο με τις δηλώσεις της
Σε εκλογικό τμήμα στο Αιγάλεω για τις Επαναληπτικές εκλογές 2019άσκησε το μεσημέρι της Κυριακής το εκλογικό της δικαίωμα η υποψήφια περιφερειάρχης Αττικής Ρένα Δούρου.
Μιλώντας στους δημοσιογράφους αφού ψήφισε, η Ρένα Δούρου ευχαρίστησε αρχικά τους υπηρεσιακούς παράγοντες και τους υπαλλήλους της Περιφέρειας Αττικής, που για δεύτερη Κυριακή συμβάλλουν στην ομαλή διεξαγωγή των εκλογών, ενώ απηύθυνε εκ νέου κάλεσμα στους πολίτες να προσέλθουν στις κάλπες, καθώς, όπως τόνισε, πρόκειται για μια εξαιρετικά κρίσιμη εκλογική διαδικασία.
Η ίδια, καταλήγοντας, τόνισε πως στην Αττική υπάρχει ανάγκη από περιφερειάρχη αξιοπρέπειας, αλληλεγγύης, αποτελεσματικότητας και έργου.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.