Ο Βαγγέλης Μαρινάκης έσπασε το δικό του ρεκόρ σταυρών
Σχεδόν 2.000 περισσότερους ψήφους έλαβε φέτος ο ηγέτης του Ολυμπιακού σε σχέση με το 2014
UPD:
Για άλλη μια φορά οι Πειραιώτες και οι Πειραιώτισσες αγκάλιασαν τον Βαγγέλη Μαρινάκη, δείχνοντας ξεκάθαρα την εκτίμησή τους προς το πρόσωπό του αντιλαμβανόμενοι τη μεγάλη προσφορά του στην πόλη.
Οι ψηφοφόροι απέδειξαν ότι όλα αυτά τα χρόνια οικοδομήθηκε μια αμοιβαία σχέση αγάπης, εκτίμησης και εμπιστοσύνης.
Σε αυτές τις εκλογές ο ηγέτης του Ολυμπιακού και πρώτος δημοτικός σύμβουλος Πειραιά σε σταυρούς, έλαβε 15.816 «σπάζοντας» το προηγούμενο ρεκόρ του, που ήταν οι 14.010 ψήφοι το 2014.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.