Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


12:00
ΕΡΤ SPORTS & EUROSPORT 1
Ρολάν Γκαρός Τένις

15:50
ΕΡΤ SPORTS & COSMOTESPORT 5
Γκραν Πρι Μονακό Formula 1


18:15
ΕΡΤ SPORTS & EUROSPORT 1
Ρολάν Γκαρός Τένις

19:00
NOVASPORTS 1
Σαμπντόρια - Γιουβέντους Serie A

21:30
NOVASPORTS 2
Σπαλ - Μίλαν Serie A


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΔΙΛΛΗΜΑ
WHAT/ IF
Μέρος 1
24/5/19

ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ
WHEN THEY SEE US
Σειρά μιας σεζόν
31/5/19

ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ
SHE'S GOTTA HAVE IT
Σεζόν 2
24/5/19

ΠΩΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ONLINE (ΓΡΗΓΟΡΑ)
HOW TO SELL DRUGS ONLINE (FAST)
31/5/19

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
GOOD GIRLS
Σεζόν 2
31/5/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ
THE PERFECTION
24/5/19


ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
ALWAYS BE MY MAYBE
31/5/19



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
07:00 ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
10:00 ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:40 Η ΣΩΦΕΡΙΝΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
16:00 Η ΣΩΦΕΡΙΝΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
17:30 ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
17:45 ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
20:00 ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
23:00 ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
02:00 ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
04:00 ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ






06:30 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ
07:00 Η ΚΟΥΚΛΑΠΟΘΗΚΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
08:00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
12:30 ΧΩΡΙΣ ΕΡΩΤΗΣΗ
13:00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
14:00 ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΡΟΝΕΜΕΝΟΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
17:00 Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 2000 (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
19:00 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 11ος ΚΥΚΛΟΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 ΒΙΚΤΩΡΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΒΑΛΚΑΝΙΖΑΤΕΡ (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
23:45 FARGO (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
00:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 11ος ΚΥΚΛΟΣ
01:30 ΒΙΚΤΩΡΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
02:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
03:30 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
04:30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
05:30 Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 2000



  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
12:00 Ant1 News
13:45 Merenda Mania
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
14:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
15:30 Τζένη Τζένη
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Τζένη Τζένη
18:00 Εκλογές 2019
01:15 Τα κακά παιδιά 2
01:30 Οι Μεγάλοι 2 (Grown Ups 2)
02:00 Hancock
03:00 Κάρμα
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Δούρειος Ίππος (Ε)
04:15 Το καφέ της Χαράς
05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα




06:00 Beyblade Burst
06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
07:00 Tom & Jerry Kids
07:30 Super Wings
08:00 Polly Pocket
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
12:00 Mecard
12:30 Πλανήτης 51: Επισκέπτης Από Τη Γη (Planet 51)
14:10 Traction
15:00 Star News
16:00 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
16:30 Υπάρχει Και Φιλότιμο
18:30 Ευρωεκλογές & Αυτοδιοικητικές 2019
22:30 Η Γυνή Να Φοβήται Τον Άνδρα
00:45 Mama
02:15 Λάθος Ταυτότητα (Fake Identity)
03:00 Red Riding - 1983
04:00 Grimm - 1ος Κύκλος
04:45 Ο μπάτσος της μαμάς
05:00 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
06:00 Κάντο Όπως Οι Άλλες (Bring It On: In It To Win It)







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)
07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
08:00 Alpha Ρεπορτάζ
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
18:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές Και Περιφερειακές Εκλογές (Α' Γύρος)
00:15 Iron Man 3
01:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
02:40 Beauty And The Beast, I
03:10 Beauty And The Beast, I
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες, IV (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
09:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
11:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
13:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
17:50 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
01:40 WWWE - Smackdown Live
02:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
03:15 Dot.com
04:00 Happy Traveller (Ε)
04:15 Food n' Friends
04:30 Μαζί Σου (Ε)
05:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν (Ε)
05:15 Happy traveller
06:00 Σήμερα






06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (E)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire (Ε)
17:30 Castle (Ε)
18:15 Saving Hope (Ε)
19:10 Private Practice (Ε)
20:05 Riviera
21:00 Imagine That
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Imagine That
23:00 Britannia
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)






10:00 Η Ώρα Της Κάλπης
14:00 Open News
15:10 Η Ευρώπη Για Μένα
15:15 Μια Ιταλίδα Από Την Κυψέλη
17:30 Εκλογές 2019 - Η Ώρα Της Απόφασης
00:30 Criminal Minds - 13ος Κύκλος
01:30 Ασκήσεις Ηρεμίας (Anger Management)
03:15 Assassination Tango
05:00 Ελληνικό Πρόγραμμα






06:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
07:00 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
07:30 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
08:30 ΜΟΤΣΑΡΤ, ΣΥΜΦΩΝΙΑ Νο. 41
09:10 H 6Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΟΥ ΤΣΑΪΚΟΦΣΚΙ
10:00 Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΑΛΠΗΣ
12:30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 ΑΓΡΟWEEK
16:00 Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΑΛΠΗΣ
18:15 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:30 Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΑΛΠΗΣ
00:00 ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ ΤΖΟΣΟΥΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:30 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
02:00 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΟΟΥΛ
03:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
04:30 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
05:30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
06:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 WALLYKAZAM!
07:30 KID E CATS
08:00 BECCA'S BUNCH
08:30 EVERYTHING'S ROSIE
09:00 TOP WING
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 PAW PATROL
10:30 44 ΓΑΤΕΣ
11:00 BUTTERBEAN'S CAFE
11:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
14:00 WINX
14:30 REGAL ACADEMY
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΖΙ
16:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
16:30 KUU KUU HARAJUKU
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 RUSTY RIVETS
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 PAW PATROL
19:00 44 ΓΑΤΕΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 FANBOY AND CHUM CHUM
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
22:00 ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΓΡΥΛΟΣ
22:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
23:00 VICTORIOUS
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
02:15 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH






09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΝΩΑ
11:00 TO. RA. KE
11:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
15:00 ΕΛΛΑΔΑ ΤΕΧΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
16:30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
17:00 ΑΖΟΥΡ ΚΑΙ ΑΣΜΑΡ
18:30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΕΣ ΑΛΛΗΛ - ΕΠΙ - ΔΡΑΣΕΙΣ
22:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
23:00 ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΤΣΑΡΤ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

ekav-nyxta-eparxia

Η γυναίκα χτυπήθηκε από αυτοκίνητο ενώ επιχειρούσε να διασχίσει το δρόμο - Άκουσα το θόρυβο και κατάλαβα πως την είχε χτυπήσει αυτοκίνητο, λέει ο άντρας της

7
moria-paidadw

«Εδώ αρρωσταίνουν, αλλά πρέπει να περιμένουν. Για φαγητό μία ώρα, τρεις φορές την ημέρα. Για ραντεβού στον γιατρό έναν μήνα. Για μία πρώτη συνέντευξη μετά την αίτηση ασύλου έναν χρόνο. Πολύς χρόνος, ακόμη και για ενήλικες» γράφει ο ανταποκριτής της Tageszeitung

1