Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

10:55 Eurosport 2
Roland Garros
Προκριματικά

13:00 Eurosport 2
Roland Garros
Προκριματικά

14:05 Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

15:00 Eurosport 2
Roland Garros
Προκριματικά

16:00 ΕΡΤ Sports HD
Ηφαιστος - Περιστέρι Βίκος Cola
Basket League Playoffs

17:00 Eurosport 2
Roland Garros
Προκριματικά

18:00 ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΟΚ – Προμηθέας
Basket League Playoffs

18:00 Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

18:30 Eurosport 1
ATP 250 Γενεύη
Φάση των «16»

19:00 Novasports 1HD
ΟΦΗ - Πλατανιάς Χανίων
Μπαράζ Super League Σουρωτή

19:00 Eurosport 1
ATP 250 Γενεύη
Φάση των «16»

19:30 Novasports 2HD
Ουράλ - Λοκομοτίβ Μόσχας
Τελικός Κυπέλλου Ρωσίας

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Χολαργός – ΑΕΚ
Basket League Playoffs

20:15 COSMOTE SPORT 8 HD
Αναντόλου Εφές – Μπάνβιτ
TBF Basketball Super League

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Ούνικς Καζάν – Χίμκι
VTB United League

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπασκόνια – Μπανταλόνα
ACB Liga Endesa


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΔΙΛΛΗΜΑ
WHAT/ IF
Μέρος 1
24/5/19

ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ
WHEN THEY SEE US
Σειρά μιας σεζόν
31/5/19

ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ
SHE'S GOTTA HAVE IT
Σεζόν 2
24/5/19

ΠΩΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ONLINE (ΓΡΗΓΟΡΑ)
HOW TO SELL DRUGS ONLINE (FAST)
31/5/19

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
GOOD GIRLS
Σεζόν 2
31/5/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ
THE PERFECTION
24/5/19


ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
ALWAYS BE MY MAYBE
31/5/19



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
19:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
20:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
22:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
23:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:15 VIS A VIS
04:10 VIS A VIS
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ






07:00 SPIRIT
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
09:00 ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
09:30 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
10:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
11:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
12:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
13:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
16:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
17:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
18:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
19:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
20:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
21:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
22:30 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
23:30 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
00:30 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
01:15 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
02:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Θ΄ΚΥΚΛΟΣ
02:45 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
04:15 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:00 ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  



06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Εκλογές 2019
15:00 Rouk Zouk (Ε)
16:00 Κάτι Ψήνεται (Ε)
17:00 Still Standing
18:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
21:45 Hancock
23:45 Εκλογές 2019
00:15 Τα Κακά Παιδιά (Bad Boys 2)
01:30 Οι Μεγάλοι 2 (Grown Ups 2)
03:15 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:30 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα





06:00 Christine - 4ος Κύκλος
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος + 2ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 MasterChef - 3oς Κύκλος
01:00 Jarhead
01:30 Συνάντησε Τον Τζο Μπλακ (Meet Joe Black)
03:30 Red Riding - 1980
06:00 Christine - 4ος Κύκλος






06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
11:40 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: ΟΚΔΕ
12:15 Ειδήσεις
12:30 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
13:15 Ελένη
15:00 Το παίζω και πολύ άντρας
15:10 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: Λαϊκή Ενότητα
16:00 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: Ελεύθερη Πατρίδα
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: Εθνικό Μέτωπο
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα
01:30 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: Κ.Κ.Ε.
02:15 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: Πλεύση Ελευθερίας
03:00 Beauty And The Beast, I
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
05:10 Εικόνες, IV (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Ευρωεκλογές 2019
16:00 Ξένη Ταινία
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Ευρωεκλογές 2019
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
00:15 Αντίστροφη Μέτρηση
02:15 Ξένη Ταινία
02:30 Ξένη Ταινία
04:00 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
04:15 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
05:00 Μαζί Σου (Ε)
05:15 Μαζί σου
06:00 Σήμερα






06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Castle
18:15 Saving Hope
19:10 Private Practice
20:05 Scandal
21:00 Superbad
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Superbad
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)





07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Μεσημεριάτικα
13:55 Η Ευρώπη Για Μένα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Ο Μπούφος
18:55 Open News
20:00 Διακαναλική Συνέντευξη: ΚΚΕ
21:00 Μια Ιταλίδα Από Την Κυψέλη
23:00 Top Story
00:15 Ευρωεκλογές 2019 Η Ώρα Της Ευρώπης
01:15 Criminal Minds - 12ος Κύκλος
02:15 Κραυγή Αγωνίας (Scream)
03:00 Ερασιτέχνης Ζιγκολό (Fading Gigolo)
04:00 Για Την Παρέα (Ε)
04:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
06:00 Ώρα Ελλάδος 05:30







06:00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΙΜΑΛΑΙΑ
07:00 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ-ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΟΚΔΕ - ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ
15:00 ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ-ΜΕΤΩΠΟ ΑΝΤΡΟΠΗΣ: ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ (22/5)
16:00 ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ-ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ
17:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
19:30 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ 2019
00:15 ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ: ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ (22/5)
01:00 ΚΚΕ: ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ Δ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
02:00 ΑΝΕΛ: ΟΜΙΛΙΑ ΠΑΝΟΥ ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΣΕΦ (22/5)
03:00 ΜέΡΑ25: ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ (22/5)
04:00 ΟΡΘΙΑ ΕΛΛΑΔΑ-ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΤΗΝ ΕΡΤ (22/5)
04:45 ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΤΗΝ ΕΡΤ (22/
05:30 ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ-ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΤΗΝ ΕΡΤ (22/5)





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 Σούπερ Ζωάκια
09:00 Team Umizoomi
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Mπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Kuu Kuu Harajuku
12:30 Danny Phantom
13:00 Avatar
13:30 Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
16:00 Regal Academy
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Η Μέρα Της Σάνη
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Victorious
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
02:15 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
02:40 The Haunted Hathaways
03:05 The Haunted Hathaways
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh






09:00 Η ΒΟΥΛΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΗ ''ΜΑΧΗ'' ΤΩΝ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΩΝ
11:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
13:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
13:30 "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΕΚΛΗΤΑΙ"
15:00 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
16:00 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
16:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
18:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
19:00 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ - ΕΝΑΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
20:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
21:00 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ: ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΜΙΑΣ ΗΜΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΟΙΞΗΣ
23:00 Η ΒΟΥΛΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΗ ''ΜΑΧΗ'' ΤΩΝ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΩΝ
00:00 ΜΑΗΣ ΤΟΥ '68 - 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
01:00 Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΣΤΑΛΙΓΚΡΑΝΤ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

SYSKEPSH

«Φαρ Ουέστ» στην Κρήτη, με κτηνοτρόφους να απειλούν ακόμα και δημάρχους, σύμφωνα με καταγγελίες - Πώς καταφέρνουν να ξεγελούν τις Αρχές και να λαμβάνουν πολύ μεγαλύτερες επιδοτήσεις, από αυτές που δικαιούνται