Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

10:55 Eurosport 2
Roland Garros
Προκριματικά

13:00 Eurosport 2
Roland Garros
Προκριματικά

14:05 Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

15:00 Eurosport 2
Roland Garros
Προκριματικά

16:00 ΕΡΤ Sports HD
Ηφαιστος - Περιστέρι Βίκος Cola
Basket League Playoffs

17:00 Eurosport 2
Roland Garros
Προκριματικά

18:00 ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΟΚ – Προμηθέας
Basket League Playoffs

18:00 Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

18:30 Eurosport 1
ATP 250 Γενεύη
Φάση των «16»

19:00 Novasports 1HD
ΟΦΗ - Πλατανιάς Χανίων
Μπαράζ Super League Σουρωτή

19:00 Eurosport 1
ATP 250 Γενεύη
Φάση των «16»

19:30 Novasports 2HD
Ουράλ - Λοκομοτίβ Μόσχας
Τελικός Κυπέλλου Ρωσίας

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Χολαργός – ΑΕΚ
Basket League Playoffs

20:15 COSMOTE SPORT 8 HD
Αναντόλου Εφές – Μπάνβιτ
TBF Basketball Super League

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Ούνικς Καζάν – Χίμκι
VTB United League

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπασκόνια – Μπανταλόνα
ACB Liga Endesa


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΔΙΛΛΗΜΑ
WHAT/ IF
Μέρος 1
24/5/19

ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ
WHEN THEY SEE US
Σειρά μιας σεζόν
31/5/19

ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ
SHE'S GOTTA HAVE IT
Σεζόν 2
24/5/19

ΠΩΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ONLINE (ΓΡΗΓΟΡΑ)
HOW TO SELL DRUGS ONLINE (FAST)
31/5/19

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
GOOD GIRLS
Σεζόν 2
31/5/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ
THE PERFECTION
24/5/19


ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
ALWAYS BE MY MAYBE
31/5/19



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
19:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
20:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
22:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
23:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:15 VIS A VIS
04:10 VIS A VIS
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ






07:00 SPIRIT
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
09:00 ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
09:30 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
10:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
11:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
12:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
13:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
16:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
17:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
18:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
19:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
20:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
21:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
22:30 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
23:30 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
00:30 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
01:15 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
02:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Θ΄ΚΥΚΛΟΣ
02:45 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
04:15 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:00 ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  



06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Εκλογές 2019
15:00 Rouk Zouk (Ε)
16:00 Κάτι Ψήνεται (Ε)
17:00 Still Standing
18:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
21:45 Hancock
23:45 Εκλογές 2019
00:15 Τα Κακά Παιδιά (Bad Boys 2)
01:30 Οι Μεγάλοι 2 (Grown Ups 2)
03:15 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:30 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα





06:00 Christine - 4ος Κύκλος
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος + 2ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 MasterChef - 3oς Κύκλος
01:00 Jarhead
01:30 Συνάντησε Τον Τζο Μπλακ (Meet Joe Black)
03:30 Red Riding - 1980
06:00 Christine - 4ος Κύκλος






06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
11:40 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: ΟΚΔΕ
12:15 Ειδήσεις
12:30 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
13:15 Ελένη
15:00 Το παίζω και πολύ άντρας
15:10 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: Λαϊκή Ενότητα
16:00 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: Ελεύθερη Πατρίδα
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: Εθνικό Μέτωπο
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα
01:30 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: Κ.Κ.Ε.
02:15 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: Πλεύση Ελευθερίας
03:00 Beauty And The Beast, I
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
05:10 Εικόνες, IV (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Ευρωεκλογές 2019
16:00 Ξένη Ταινία
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Ευρωεκλογές 2019
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
00:15 Αντίστροφη Μέτρηση
02:15 Ξένη Ταινία
02:30 Ξένη Ταινία
04:00 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
04:15 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
05:00 Μαζί Σου (Ε)
05:15 Μαζί σου
06:00 Σήμερα






06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Castle
18:15 Saving Hope
19:10 Private Practice
20:05 Scandal
21:00 Superbad
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Superbad
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)





07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Μεσημεριάτικα
13:55 Η Ευρώπη Για Μένα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Ο Μπούφος
18:55 Open News
20:00 Διακαναλική Συνέντευξη: ΚΚΕ
21:00 Μια Ιταλίδα Από Την Κυψέλη
23:00 Top Story
00:15 Ευρωεκλογές 2019 Η Ώρα Της Ευρώπης
01:15 Criminal Minds - 12ος Κύκλος
02:15 Κραυγή Αγωνίας (Scream)
03:00 Ερασιτέχνης Ζιγκολό (Fading Gigolo)
04:00 Για Την Παρέα (Ε)
04:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
06:00 Ώρα Ελλάδος 05:30







06:00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΙΜΑΛΑΙΑ
07:00 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ-ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΟΚΔΕ - ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ
15:00 ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ-ΜΕΤΩΠΟ ΑΝΤΡΟΠΗΣ: ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ (22/5)
16:00 ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ-ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ
17:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
19:30 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ 2019
00:15 ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ: ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ (22/5)
01:00 ΚΚΕ: ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ Δ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
02:00 ΑΝΕΛ: ΟΜΙΛΙΑ ΠΑΝΟΥ ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΣΕΦ (22/5)
03:00 ΜέΡΑ25: ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ (22/5)
04:00 ΟΡΘΙΑ ΕΛΛΑΔΑ-ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΤΗΝ ΕΡΤ (22/5)
04:45 ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΤΗΝ ΕΡΤ (22/
05:30 ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ-ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΤΗΝ ΕΡΤ (22/5)





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 Σούπερ Ζωάκια
09:00 Team Umizoomi
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Mπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Kuu Kuu Harajuku
12:30 Danny Phantom
13:00 Avatar
13:30 Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
16:00 Regal Academy
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Η Μέρα Της Σάνη
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Victorious
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
02:15 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
02:40 The Haunted Hathaways
03:05 The Haunted Hathaways
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh






09:00 Η ΒΟΥΛΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΗ ''ΜΑΧΗ'' ΤΩΝ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΩΝ
11:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
13:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
13:30 "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΕΚΛΗΤΑΙ"
15:00 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
16:00 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
16:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
18:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
19:00 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ - ΕΝΑΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
20:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
21:00 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ: ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΜΙΑΣ ΗΜΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΟΙΞΗΣ
23:00 Η ΒΟΥΛΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΗ ''ΜΑΧΗ'' ΤΩΝ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΩΝ
00:00 ΜΑΗΣ ΤΟΥ '68 - 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
01:00 Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΣΤΑΛΙΓΚΡΑΝΤ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

tourists

Μια εβδομάδα μετά την προειδοποίηση του Foreign Office, αξιωματούχος του ΚΕΕΛΠΝΟ μιλά στην βρετανική εφημερίδα για τα προσωπικά μέτρα προστασίας που πρέπει να λαμβάνει κάθε επισκέπτης στη χώρα μας