Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-new-1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

13:00 COSMOTESPORT 2 Μπέτις - Ρεάλ Σοσιεδάδ La Liga

13:15 NOVASPORTS 2 Άγιαξ - Ντεν Χάαγκ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

13:30 NOVASPORTS 1 Μίλαν - Πάρμα Serie A

14:00 COSMOTESPORT 1 Τσέλσι - Φούλαμ Premier League

15:00 ΕΡΤ 3 Δόξα Δράμας - Παναχαϊκή Football League

15:30 NOVASPORTS 1 Φέγενορντ - Αϊντχόφεν Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

16:00 NOVASPORTS 3 Τορίνο - Τζένοα Serie A

16:00 NOVASPORTS 4 Σασουόλο - Ουντινέζε Serie A

16:05 COSMOTESPORT 1 Άρσεναλ - Τότεναμ Premier League

16:30 COSMOTESPORT 3 Λειψία - Γκλάντμπαχ Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός Ν.Φ. - ΧΑΝΘ Χάντμπολ

17:15 NOVASPORTS 2 Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης Σούπερ Λίγκα

17:15 COSMOTESPORT 2 Ζιρόνα - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

18:00 NOVASPORTS 4 Μαρσέιγ - Ρεμς Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

18:15 COSMOTESPORT 1 Λίβερπουλ - Έβερτον Premier League

19:00 NOVASPORTS 3 Κίεβο - Λάτσιο Serie A

19:00 COSMOTESPORT 3 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Βόλφσμπουργκ Bundesliga

19:30 NOVASPORTS 1 ΑΕΚ - Ξάνθη Σούπερ Λίγκα

19:30 COSMOTESPORT 2 Μπαρτσελόνα - Βιγιαρεάλ La Liga

21:30 NOVASPORTS 2 Ρόμα - Ίντερ Serie A

21:45 COSMOTESPORT 2 Αλαβές - Σεβίλη La Liga

22:00 NOVASPORTS 3 Μπορντό - Παρί σεν Ζερμέν Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

22:00 COSMOTESPORT 7 Μποαβίστα - Πόρτο Πορτογαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

22:30 COSMOTESPORT 4 Λ. Α. Λέικερς - Φοίνιξ Σανς NBA


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

F IS FOR FAMILY
Σεζόν 3

1983


BABY



BABY IT'S COLD OUTSIDE!

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
BEAUTY AND THE BEAST

Η ΑΠΑΓΩΓΗ
THE MISSING


Η ΖΩΗ ΜΟΥ
MY LIFE


ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ ΗΡΩΕΣ


ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
DC'S LEGENDS OF TOMORROW
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα


Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα


ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΒΙΚΙΝΓΚ
VIKINGS
Σεζόν 5



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
18:00 SUPER LEAGUE DAY
19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
03:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
03:30 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ







06:00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
07:00 ΣΕΦ ΠΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ
08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Γ΄ΚΥΚΛΟΣ)
11:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
13:30 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ...)
14:30 ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ – ΑΥΤΟΒΙΟΓΡΑΦΙΑ, ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΤΟΥ
15:30 ΑΘΗΝΑ ΚΑΛΕΙ ΜΟΣΧΑ
16:30 ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ – Η ΤΑΙΝΙΑ
17:15 Η ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΑΣ (ΑΡΧΕΙΟ)
19:00 ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ, ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
20:05 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
22:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 21ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΕΟΥΣ
23:55 ΦΤΗΝΑ ΤΣΙΓΑΡΑ (ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
01:15 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:00 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
03:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
04:00 ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ, ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
05:00 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Γ΄ΚΥΚΛΟΣ)
06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  



06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
Κωμική σειρά, ελληνικής παραγωγής 2007.
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Ρόδα, Τσάντα Και Κοπάνα Νο1
16:00 Beat Buzzer (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Το Ταίρι Ξέρει
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:45 Beat Buzzer
00:45 Ρόδα, Τσάντα Και Κοπάνα Νο1
01:15 Εγκλήματα (Ε)
02:15 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
02:45 Το Τρίτο Στεφάνι (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
04:30 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα




06:15 The Land Before Time
06:45 Dragons: Οι Φύλακες Του Μπερκ (Dragons: Defenders Of Berk)
07:15 O Βασιλιάς Τζούλιαν
07:40 Super Wings
08:10 Polly Pocket
08:40 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie Στην Ιστορία Μιας Γοργόνας (Barbie In A Mermaid Tale) - Β' Μέρος
12:00 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
12:30 Be Cool Scooby - Doo!
13:00 New Looney Tunes
13:10 Looney Tunes: Reality Check
13:30 Looney Tunes: Τηλεοπτικοί Αστέρες (Looney Tunes: Reality Check)
14:15 Traction
15:00 Star News
15:30 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος
15:45 Τα Φιλαράκια (Friends) - 2ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος
16:30 New Girl - 1ος κύκλος
16:45 New Girl - 1ος Κύκλος
17:00 New Girl - 1ος κύκλος
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Το μυστικό της Ανταλάιν
17:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Η Εποχή Των Παγετώνων 3: Η Αυγή Των Δεινοσαύρων (Ice Age: Dawn Of The Dinosaurs)
19:55 Star News
21:00 Ο Άνθρωπος Της Καρπαζιάς
23:15 Greece's Next Top Model (Ε)
00:10 Κυριαρχία (Transcendence)
02:00 Στον Πυρετό Της Δόξας (Friday Night Lights)
02:45 Imagine: John Lennon
04:30 Justice League: Doom
05:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)









06:00 TV Mall
06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα, IV (Sofia The First)
07:10 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Kitchen Lab (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Ψάχνοντας Την Ντόρι (Finding Dory)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
21:00 Bake Off Greece
23:00 Σε 60 Δευτερόλεπτα (Gone In 60 Seconds)
00:10 Σκοτεινό Χωριό (The Village)
01:20 Υπάρχει Και Φιλότιμο
02:20 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
03:20 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
04:20 Deal, III (Ε)
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Καλά Να Πάθεις (Ε)
06:00 TV Mall





06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
12:00 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων, Ready?
12:30 Eco News
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο Στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Happy Traveller
17:20 Dot.
18:40 Food Ν' Friends
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Ελλάδα Έχεις Ταλέντο
00:30 Happy Traveller (Ε)
01:30 The Alphas - 2ος Κύκλος
02:30 My Style Rocks Gala (Ε)
04:00 Facing Evil - 2ος Κύκλος
05:00 Μαζί Σου (Ε)
05:30 Ακραίως (Ε)
06:00 Σήμερα





06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Έρωτας (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Έρωτας (Ε)
11:00 Top Gear: Extra Gear
12:00 Top Gear: Extra Gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Top Gear
18:00 Suits (Ε)
19:00 Suits
21:00 The Blacklist (Ε)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 Accidental Switch
23:00 Ταινία
00:00 Shades Of Blue (Ε)
01:00 Satisfaction (Ε)
02:00 Accidental Switch (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)






09:45 Έλα Χαμογέλα
12:50 Open Sport
14:00 Open News
14:30 Παιδιά Από Σπίτι
16:40 Open News Στη Νοηματική
16:50 Ελληνική Ταινία
19:00 Open News
20:00 Ελληνικό Πρόγραμμα
21:00 Οι Θαλασσιές Οι Χάντρες
23:00 Total Footbal
01:15 Ου Φονεύσεις (Ε)
02:15 Η Αλίκη Στη Χώρα Των Θαυμάτων (Alice In The Worderland)
04:15 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30



06:00 ΑΓΡΟWEEK
06:30 i LAB
07:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
08:00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
08:30 Ο HERBERT BLOMSTEDT ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΜΠΕΤΟΒΕΝ
10:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
10:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
11:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
11:30 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
12:30 i LAB
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ: ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΧΑΝΘ
18:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
19:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ - Α' Τηλεοπτική Μετάδοση
20:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ - Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
21:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ - Α' Τηλεοπτική Μετάδοση
23:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΤΖΑΖ
00:30 i LAB
01:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
03:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
04:30 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ - Α' Τηλεοπτική Μετάδοση
05:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΤΖΑΖ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 BUBBLE GUPPIES
07:30 KID E CATS
08:00 Το Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Η Κίβα Μπορεί
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
10:00 Top Wing
10:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
12:00 Lego Friends: Friends On A Mission
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Star Falls
16:00 Ομάδα Ιπποτών
16:30 Μουσική Ομάδα Κατασκόπων
17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Paw Patrol
19:00 Μπάνσεν Το Τέρας
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
21:00 Μαραθώνιος: The Loud House
22:00 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
22:30 Χένρι O Επικίνδυνος
23:00 Victorious
23:30 Victorious
00:00 Victorious
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Drake & Josh
01:50 Big Time Rush
02:15 Big Time Rush
02:40 Big Time Rush
03:05 The Thundermans
03:30 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:45 Supah Ninjas
05:10 Supah Ninjas
05:35 Mαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh




 
09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΜΟΥΣΕΙΑ - Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
15:00 ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
16:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
17:00 ΜΗΤΕΡΑ Σ΄ ΑΓΑΠΩ
18:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
21:59 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
23:00 ΟΠΕΡΑ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

lesvos_church

«Πηγαίνεις στα θέατρα και τους κινηματογράφους;» αναφέρει μεταξύ άλλων ο «οδηγός» που μοιράστηκε στα παιδιά μετά τον εκκλησιασμό τους - Οι δάσκαλοι προσπαθούσαν να καθησυχάσουν τα παιδιά με συζήτηση

2
xioui5

«Η Παναγία με τράβηξε μέσα από τα συντρίμμια» δήλωσε η επιζήσασα αρχιλοχίας Βασιλική Πλεξίδα - Στη συντριβή είχαν χάσει τη ζωή τους τέσσερις αξιωματικοί - Συγκίνηση στο μνημόσυνο στο σημείο της τραγωδίας - Παρών και ο Αρχηγός ΓΕΣ   Γεώργιος Καμπάς