Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-new-1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

13:00 COSMOTESPORT 2 Μπέτις - Ρεάλ Σοσιεδάδ La Liga

13:15 NOVASPORTS 2 Άγιαξ - Ντεν Χάαγκ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

13:30 NOVASPORTS 1 Μίλαν - Πάρμα Serie A

14:00 COSMOTESPORT 1 Τσέλσι - Φούλαμ Premier League

15:00 ΕΡΤ 3 Δόξα Δράμας - Παναχαϊκή Football League

15:30 NOVASPORTS 1 Φέγενορντ - Αϊντχόφεν Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

16:00 NOVASPORTS 3 Τορίνο - Τζένοα Serie A

16:00 NOVASPORTS 4 Σασουόλο - Ουντινέζε Serie A

16:05 COSMOTESPORT 1 Άρσεναλ - Τότεναμ Premier League

16:30 COSMOTESPORT 3 Λειψία - Γκλάντμπαχ Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός Ν.Φ. - ΧΑΝΘ Χάντμπολ

17:15 NOVASPORTS 2 Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης Σούπερ Λίγκα

17:15 COSMOTESPORT 2 Ζιρόνα - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

18:00 NOVASPORTS 4 Μαρσέιγ - Ρεμς Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

18:15 COSMOTESPORT 1 Λίβερπουλ - Έβερτον Premier League

19:00 NOVASPORTS 3 Κίεβο - Λάτσιο Serie A

19:00 COSMOTESPORT 3 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Βόλφσμπουργκ Bundesliga

19:30 NOVASPORTS 1 ΑΕΚ - Ξάνθη Σούπερ Λίγκα

19:30 COSMOTESPORT 2 Μπαρτσελόνα - Βιγιαρεάλ La Liga

21:30 NOVASPORTS 2 Ρόμα - Ίντερ Serie A

21:45 COSMOTESPORT 2 Αλαβές - Σεβίλη La Liga

22:00 NOVASPORTS 3 Μπορντό - Παρί σεν Ζερμέν Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

22:00 COSMOTESPORT 7 Μποαβίστα - Πόρτο Πορτογαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

22:30 COSMOTESPORT 4 Λ. Α. Λέικερς - Φοίνιξ Σανς NBA


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

F IS FOR FAMILY
Σεζόν 3

1983


BABY



BABY IT'S COLD OUTSIDE!

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
BEAUTY AND THE BEAST

Η ΑΠΑΓΩΓΗ
THE MISSING


Η ΖΩΗ ΜΟΥ
MY LIFE


ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ ΗΡΩΕΣ


ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
DC'S LEGENDS OF TOMORROW
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα


Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα


ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΒΙΚΙΝΓΚ
VIKINGS
Σεζόν 5



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
18:00 SUPER LEAGUE DAY
19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
03:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
03:30 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ







06:00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
07:00 ΣΕΦ ΠΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ
08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Γ΄ΚΥΚΛΟΣ)
11:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
13:30 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ...)
14:30 ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ – ΑΥΤΟΒΙΟΓΡΑΦΙΑ, ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΤΟΥ
15:30 ΑΘΗΝΑ ΚΑΛΕΙ ΜΟΣΧΑ
16:30 ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ – Η ΤΑΙΝΙΑ
17:15 Η ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΑΣ (ΑΡΧΕΙΟ)
19:00 ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ, ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
20:05 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
22:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 21ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΕΟΥΣ
23:55 ΦΤΗΝΑ ΤΣΙΓΑΡΑ (ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
01:15 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:00 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
03:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
04:00 ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ, ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
05:00 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Γ΄ΚΥΚΛΟΣ)
06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  



06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
Κωμική σειρά, ελληνικής παραγωγής 2007.
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Ρόδα, Τσάντα Και Κοπάνα Νο1
16:00 Beat Buzzer (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Το Ταίρι Ξέρει
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:45 Beat Buzzer
00:45 Ρόδα, Τσάντα Και Κοπάνα Νο1
01:15 Εγκλήματα (Ε)
02:15 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
02:45 Το Τρίτο Στεφάνι (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
04:30 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα




06:15 The Land Before Time
06:45 Dragons: Οι Φύλακες Του Μπερκ (Dragons: Defenders Of Berk)
07:15 O Βασιλιάς Τζούλιαν
07:40 Super Wings
08:10 Polly Pocket
08:40 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie Στην Ιστορία Μιας Γοργόνας (Barbie In A Mermaid Tale) - Β' Μέρος
12:00 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
12:30 Be Cool Scooby - Doo!
13:00 New Looney Tunes
13:10 Looney Tunes: Reality Check
13:30 Looney Tunes: Τηλεοπτικοί Αστέρες (Looney Tunes: Reality Check)
14:15 Traction
15:00 Star News
15:30 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος
15:45 Τα Φιλαράκια (Friends) - 2ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος
16:30 New Girl - 1ος κύκλος
16:45 New Girl - 1ος Κύκλος
17:00 New Girl - 1ος κύκλος
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Το μυστικό της Ανταλάιν
17:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Η Εποχή Των Παγετώνων 3: Η Αυγή Των Δεινοσαύρων (Ice Age: Dawn Of The Dinosaurs)
19:55 Star News
21:00 Ο Άνθρωπος Της Καρπαζιάς
23:15 Greece's Next Top Model (Ε)
00:10 Κυριαρχία (Transcendence)
02:00 Στον Πυρετό Της Δόξας (Friday Night Lights)
02:45 Imagine: John Lennon
04:30 Justice League: Doom
05:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)









06:00 TV Mall
06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα, IV (Sofia The First)
07:10 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Kitchen Lab (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Ψάχνοντας Την Ντόρι (Finding Dory)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
21:00 Bake Off Greece
23:00 Σε 60 Δευτερόλεπτα (Gone In 60 Seconds)
00:10 Σκοτεινό Χωριό (The Village)
01:20 Υπάρχει Και Φιλότιμο
02:20 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
03:20 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
04:20 Deal, III (Ε)
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Καλά Να Πάθεις (Ε)
06:00 TV Mall





06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
12:00 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων, Ready?
12:30 Eco News
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο Στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Happy Traveller
17:20 Dot.
18:40 Food Ν' Friends
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Ελλάδα Έχεις Ταλέντο
00:30 Happy Traveller (Ε)
01:30 The Alphas - 2ος Κύκλος
02:30 My Style Rocks Gala (Ε)
04:00 Facing Evil - 2ος Κύκλος
05:00 Μαζί Σου (Ε)
05:30 Ακραίως (Ε)
06:00 Σήμερα





06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Έρωτας (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Έρωτας (Ε)
11:00 Top Gear: Extra Gear
12:00 Top Gear: Extra Gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Top Gear
18:00 Suits (Ε)
19:00 Suits
21:00 The Blacklist (Ε)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 Accidental Switch
23:00 Ταινία
00:00 Shades Of Blue (Ε)
01:00 Satisfaction (Ε)
02:00 Accidental Switch (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)






09:45 Έλα Χαμογέλα
12:50 Open Sport
14:00 Open News
14:30 Παιδιά Από Σπίτι
16:40 Open News Στη Νοηματική
16:50 Ελληνική Ταινία
19:00 Open News
20:00 Ελληνικό Πρόγραμμα
21:00 Οι Θαλασσιές Οι Χάντρες
23:00 Total Footbal
01:15 Ου Φονεύσεις (Ε)
02:15 Η Αλίκη Στη Χώρα Των Θαυμάτων (Alice In The Worderland)
04:15 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30



06:00 ΑΓΡΟWEEK
06:30 i LAB
07:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
08:00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
08:30 Ο HERBERT BLOMSTEDT ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΜΠΕΤΟΒΕΝ
10:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
10:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
11:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
11:30 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
12:30 i LAB
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ: ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΧΑΝΘ
18:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
19:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ - Α' Τηλεοπτική Μετάδοση
20:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ - Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
21:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ - Α' Τηλεοπτική Μετάδοση
23:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΤΖΑΖ
00:30 i LAB
01:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
03:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
04:30 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ - Α' Τηλεοπτική Μετάδοση
05:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΤΖΑΖ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 BUBBLE GUPPIES
07:30 KID E CATS
08:00 Το Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Η Κίβα Μπορεί
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
10:00 Top Wing
10:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
12:00 Lego Friends: Friends On A Mission
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Star Falls
16:00 Ομάδα Ιπποτών
16:30 Μουσική Ομάδα Κατασκόπων
17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Paw Patrol
19:00 Μπάνσεν Το Τέρας
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
21:00 Μαραθώνιος: The Loud House
22:00 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
22:30 Χένρι O Επικίνδυνος
23:00 Victorious
23:30 Victorious
00:00 Victorious
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Drake & Josh
01:50 Big Time Rush
02:15 Big Time Rush
02:40 Big Time Rush
03:05 The Thundermans
03:30 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:45 Supah Ninjas
05:10 Supah Ninjas
05:35 Mαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh




 
09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΜΟΥΣΕΙΑ - Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
15:00 ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
16:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
17:00 ΜΗΤΕΡΑ Σ΄ ΑΓΑΠΩ
18:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
21:59 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
23:00 ΟΠΕΡΑ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

SYLLOGOS_NIKI

Οι εκπρόσωποι δύο  οργανώσεων καταγγέλλουν ότι έγιναν θύματα επιλεκτικής έξωσης από το Ελληνικό – Επισημαίνουν ότι όσοι λαμβάνουν τέτοιες αποφάσεις στερούν αυτονόητα δικαιώματα των ΑμεΑ 

ose

«Ενώ είναι υπεύθυνος για τη συντήρηση και ασφάλεια των σταθμών, δεν λαμβάνει καμία μέριμνα για τη βελτίωση των υποδομών αυτών» επισημαίνει σε ανακοίνωσή της η ΤΡΑΙΝΟΣΕ 

alban19

Τουλάχιστον είκοσι κρατούμενοι στις φυλακές Αυλώνα μετείχαν στον ξυλοδαρμό του 19χρονου κατηγορούμενου για τη δολοφονία της φοιτήτριας Ελένης Τοπαλούδη, στη Ρόδο

11