Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-new-1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ίνγκολσταντ-Αμβούργο
Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα-Ουέσκα
LaLiga Santander

14:30 ΕΡΤ2
ΠΑΟΚ - Χανιά
Πρωτάθλημα Πόλο Ανδρών

15:00 ΕΡΤ3
Πλατανιάς - Τρίκαλα
Football League

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Ανόβερο-Χέρτα Βερολίνου
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Στουτγκάρδη-Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Ντόρτμουντ-Φράιμπουργκ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ Βρέμης-Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3
Αγώνας Βόλεϊ
Volley League

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι-Μπόρνμουθ
Premier League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ-Λεγανές
LaLiga Santander

17:15 Novasports 1HD
ΑΕΛ - Πανιώνιος
Super League

19:00 ΕΡΤ1
Απόλλων Σμύρνης - Ατρόμητος
Super League

19:00 ΕΡΤ HD
Απόλλων Σμύρνης - Ατρόμητος
Super League

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Χόφενχαϊμ-Σάλκε
Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε-Εσπανιόλ
LaLiga Santander

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

19:30 Novasports 1HD
ΠΑΣ Γιάννινα - ΟΦΗ
Super League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπενφίκα-Φεϊρένσε
Liga NOS

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια





ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

F IS FOR FAMILY
Σεζόν 3
30/11/18

1983
30/11/18

BABY
30/11/18


BABY IT'S COLD OUTSIDE!

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
BEAUTY AND THE BEAST

Η ΑΠΑΓΩΓΗ
THE MISSING
26/11/18

Η ΖΩΗ ΜΟΥ
MY LIFE
26/11/18

ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ ΗΡΩΕΣ

ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
DC'S LEGENDS OF TOMORROW
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΒΙΚΙΝΓΚ
VIKINGS
Σεζόν 5
30/11/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


'

06:25 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΕΡΤ REPORT (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
17:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
18:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:20 SUPER LEAGUE - PRE GAME
19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 (ΜΗ) ΑΝΑΣΤΡΕΨΙΜΟΣ ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ
00:00 SALVO
01:50 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
03:45 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - GREEKS
04:30 ANGEL OF NANJING
05:40 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗΙ






06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
07:00 ΣΕΦ ΠΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ
08:00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
08:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
09:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
09:30 ΟΛΙ : ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΒΥΘΟ
10:00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΘΗΣΑΥΡΩΝ
11:00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
13:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
14:30 ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ : ΠΑΟΚ - ΧΑΝΙΑ
15:30 ΜΗΝ ΕΡΩΤΕΥΕΣΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ
15:45 ΜΗΝ ΕΡΩΤΕΥΕΣΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ
17:30 ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
17:40 20ός ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
18:00 ΜΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ…ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ
19:00 FASHION SCANDALS
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 ΕΙΜΙ: ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ - Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
04:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:00 FASHION SCANDALS
06:00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)


  


06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
Κωμική σειρά, ελληνικής παραγωγής 2007.
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Ο Θόδωρος Και Το Δίκανο
16:00 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:30 The 2Night Show - 3ος Κύκλος (Ε)
00:45 Ρόδα, Τσάντα Και Κοπάνα Νο1
02:15 Vice - 7ος Κύκλος
02:45 Το Τρίτο Στεφάνι (Ε)
03:15 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
05:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)



06:15 The Land Before Time
06:45 Dragons: Οι Φύλακες Του Μπερκ (Dragons: Defenders Of Berk)
07:15 O Βασιλιάς Τζούλιαν
07:40 Ben And Holly
08:10 Robocar Poli
08:40 Χταποδοναύτες (Octonauts)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Κλίο Και Κουκίν (Cleo & Cuquin)
09:45 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep) - 5ος Κύκλος
10:45 The Garfield Show
11:15 Barbie Στην Ιστορία Μιας Γοργόνας (Barbie In A Mermaid Tale)
12:00 Ben 10
12:30 Mecard
13:00 Tom & Jerry Show
13:10 MasterChef Junior (Ε)
13:20 MasterChef Junior
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 2ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 7ος Κύκλος
17:00 How I met your mother - 7ος Κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Αστερίξ Και Οβελίξ Εναντίον Καίσαρα (Asterix Et Obelix Contre Cesar)
19:55 Star News
21:00 The Garfield Show: Γιορτές Στο Σπίτι
21:30 Η Εποχή Των Παγετώνων 3: Η Αυγή Των Δεινοσαύρων (Ice Age: Dawn Of The Dinosaurs)
23:30 Ανυπόφοροι Γείτονες (Neighbors)
01:45 Τριαντάρες Στα Πρόθυρα Νευρικής Κρίσης (Spring Breakdown)
02:00 Στον Πυρετό Της Δόξας (Friday Night Lights)
03:30 Νάνσυ Ντρου (Nancy Drew)
04:30 Justice League: Doom




06:00 TV Mall
06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα, IV (Sofia The First)
07:10 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Οδηγός Καλής Ζωής
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Kitchen Lab
18:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Πάμε Πακέτο, ΧΙV
22:00 Υπάρχει Και Φιλότιμο
00:00 Θέλμα & Λουίζ (Thelma & Louise)
01:20 Υπάρχει Και Φιλότιμο
02:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
03:20 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
04:20 Αυτές Είναι Οι Kardashians, ΙX (Keeping Up With The Kardashians, IX)
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Καλά να πάθεις - 1ος κύκλος
05:15 Καλά Να Πάθεις (Ε)
06:00 TV Mall




06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο Στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Θαλασσόλυκοι
17:20 Dot.
18:40 Food Ν' Friends
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
00:30 Happy Traveller (Ε)
00:45 Θαλασσόλυκοι (Ε)
01:30 The Alphas - 2ος Κύκλος
01:45 The Alphas - 2ος Κύκλος
02:30 My Style Rocks Gala (Ε)
02:45 Dark Minds - 2ος Κύκλος
03:45 Dot. (Ε)
04:45 Καλημέρα (Ε)
05:30 Ακραίως
06:00 Καλημέρα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Έρωτας (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Έρωτας (Ε)
11:00 Top Gear: Extra Gear (Ε)
12:00 Top Gear: Extra Gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Top Gear
18:00 Chicago Fire (Ε)
19:00 Chicago Fire
21:00 The Blacklist (Ε)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 10.000 Days
23:00 Shades of Blue
00:00 Shades Of Blue (Ε)
01:00 Satisfaction (Ε)
02:00 10.000 Days (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)





09:45 Έλα Χαμογέλα
12:50 Open Sport
14:00 Open News
14:30 Παιδιά Από Σπίτι
16:40 Open News Στη Νοηματική
16:50 Κάτι Κουρασμένα Παλικάρια
19:00 Open News
20:00 Celebrity Travel
21:00 Η Αλίκη Στη Χώρα Των Θαυμάτων (Alice In The Worderland)
23:15 Fantastic Four
01:15 Scary Movie 2
03:00 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει





06:00 NATURA 2000: ΖΩΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
06:30 90 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΟΛΗ ΘΕΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΟΥ ΑΠΘ - Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ
07:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
08:00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
08:30 ΒΙΕΝΝΗ : EUROPAKONZERT 2012
10:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
11:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:00 ΑΓΡΟWEEK
12:30 i LAB
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
14:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΤΡΙΚΑΛΑ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ
18:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
19:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
20:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
21:00 ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 Η ΠΡΟΒΑ - Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:15 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
01:15 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΤΡΙΚΑΛΑ
03:00 ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑΣ
04:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
05:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
06:00 ΑΓΡΟWEEK




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
06:35 NICKELODEON
07:00 BUBBLE GUPPIES
07:30 KID E CATS
08:00 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
08:30 Η Κίβα Μπορεί
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
10:00 Top Wing
10:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Η Μέρα Της Σάνη
12:00 Lego Friends: Friends On A Mission
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Star Falls
16:00 Ομάδα Ιπποτών
16:30 Μουσική Ομάδα Κατασκόπων
17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Paw Patrol
19:00 Μπάνσεν Το Τέρας
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
21:00 Μαραθώνιος: Τα Χρονικά Του Ζορρό
22:00 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
22:30 Χένρι O Επικίνδυνος
23:00 Victorious
23:30 iCarly
00:00 iCarly
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Drake & Josh
01:50 True Jackson
02:15 True Jackson
02:40 True Jackson
03:05 The Thundermans
03:30 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:45 Supah Ninjas
05:10 Supah Ninjas
05:35 Max & Shred
06:00 Drake & Josh



09:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
Φοιτητές με Αναπηρία Ι
09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:30 ΚΟΝΤΑΚΤ
19:00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ, Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ
20:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΤΟ ΜΕΡΙΔΙΟ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ
23:30 ΧΟΡΟΣ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

souvlaki

Χιουμοριστική σελίδα διαμαρτυρίας για την αύξηση της τιμής στο σουβλάκι στα 3 ευρώ άνοιξαν χρήστες του Facebook - Μάλιστα, στο «συλλαλητήριο» έχουν δηλώσει ότι θα παρευρευθούν 10.000 άτομα, ενώ άλλοι 28 χιλιάδες ενδιαφέρονται

7