Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-ew-12

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

14:00
Eurosport 1
Κέρλινκγ: Σουηδία - Σκωτία
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, Εσθονία

15:00
ΕΡΤ3
Κέρκυρα - Δόξα Δράμας
Football League

17:00
ΕΡΤ2
Ελλάδα - Ισραήλ
Προκριματικά Eurobasket Γυναικών

17:30
ΕΡΤ Play1
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ε.Κ.
Volleyleague ανδρών

18:45
Eurosport 1
Ισπανία - Καναδάς
Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών U-17

19:00
Eurosport 2
Κέρλινγκ: Γερμανία - Ελβετία
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, Εσθονία

19:00
Novasports 5HD
Χίμκι - Μπούντουτσνοστ
EuroLeague

19:00
Novasports 3HD
Ζενίτ - Τρέντο
Eurocup

19:30
Novasports 2HD
Προμηθέας Πατρών - Βίρτους Μπολόνια
Basketball Champions League

19:45
Novasports 4HD
ΤΣΣΚΑ - Ζάλγκιρις
EuroLeague

20:00
ΕΡΤ2
Ολυμπιακός - Σπαντάου
LEN Champions League

20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ράιν Νέκαρ- Βέσπρεμ
VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

21:00
Novasports 1HD
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Μπαρτσελόνα
EuroLeague

21:30
ΕΡΤ3
Τενερίφη - ΠΑΟΚ
Basketball Champions League

21:45
Eurosport 1
Γερμανία - ΗΠΑ
Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών U-17

21:45
Novasports 2HD
Αρμάνι Μιλάνο - Μπασκόνια
EuroLeague



ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

F IS FOR FAMILY
Σεζόν 3
30/11/18

ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
THE FINAL TABLE
20/11/18

1983
30/11/18

BABY
30/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
THE CHRISTMAS CHRONICLES
22/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΟΤΑΟΥΝ
MOTOWN MAGIC
20/11/18


BABY IT'S COLD OUTSIDE!

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
BEAUTY AND THE BEAST

Η ΑΠΑΓΩΓΗ
THE MISSING
26/11/18

Η ΖΩΗ ΜΟΥ
MY LIFE
26/11/18

T2: TRAINSPOTTING
19/11/18

ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ ΗΡΩΕΣ

ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
DC'S LEGENDS OF TOMORROW
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΒΙΚΙΝΓΚ
VIKINGS
Σεζόν 5
30/11/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
19:15 SPORTIFY (ΝΕΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ)
20:40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ROADS (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
23:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:30 MODUS - Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
01:20 SPORTIFY (ΝΕΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ)
03:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
04:00 MODUS - Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
04:50 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ




07:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
08:30 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
09:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΛΑΤΡΑΒΑ
10:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:00 Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ
11:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
12:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
13:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:15 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:45 ΓΙΑΚΑΡΙ
15:15 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
17:00 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EUROBASKET ΓΥΝΑΙΚΩΝ : ΕΛΛΑΔΑ - ΙΣΡΑΗΛ
19:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:00 LEN CHAMPIONS LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΣΠΑΝΤΑΟΥ
21:15 20ός ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
21:30 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΙΑΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗΣ ΕΦΗΒΕΙΑΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:45 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:15 20ός ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
01:30 Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ
02:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
03:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
04:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
05:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
14:55 G Tech Trends
15:00 Rouk Zouk
16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Η Επιστροφή (Ε)
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό
22:45 Το Δώρο (The Gift)
01:00 Beat Buzzer (Ε)
02:00 Εγκλήματα (Ε)
03:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα


07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος+2ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Οι Επιδρομές (Marauders)
23:15 Greece's Next Top Model (Ε)
02:00 The Mentalist - 6oς Κύκλος
03:00 NCIS - 12ος Κύκλος
04:00 30 Rock - 1ος Κύκλος
05:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
05:30 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)




06:00 TV Mall
06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
07:20 Σοφία Η Πριγκίπισσα, IV (Sofia The First)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
21:50 Το Τατουάζ, II
00:10 Μετά Τα Μεσάνυχτα
01:50 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VIΙI (Keeping Up With The Kardashians, VΙII)
02:50 Για Την Καρδιά Ενός Αγγέλου, ΙΙ (Ε)
03:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:20 Deal, III (Ε)
05:10 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, ΙΙ (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 My Style Rocks
18:45 Όσο Έχω Εσένα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 The Voice Of Greece
00:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
01:30 My Style Rocks (Ε)
04:15 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
05:15 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Chicago Fire (Ε)
09:00 Έρωτας
10:00 Έρωτας
11:00 Της Αγάπης Μαχαιριά
12:00 Η Αγορά Σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue (Ε)
20:00 Suits
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 The Blacklist
00:00 Shades Of Blue
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)



07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 Ευτυχείτε
12:50 Top Story
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:35 Open News Στη Νοηματική
16:50 Ποιος Ρωτάει
17:50 Κουζίνα Για Δύο
19:00 Open News
20:00 Ελεύθερη Σχέση - 1ος Κύκλος
21:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος
22:00 Τρεις Μέρες Διορία (Three Days To Kill)
00:15 Criminal Minds - 8ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
02:15 In The Blood
04:15 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30




06:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
07:00 ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
09:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
12:30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:00 FOOTBALL LEAGUE: ΚΕΡΚΥΡΑ- ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
17:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΤΟ GOOGLE ΚΑΙ Ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
20:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
21:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
21:30 BCL: ΤΕΝΕΡΙΦΗ- ΠΑΟΚ
23:30 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
00:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
01:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
06:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 FANBOY AND CHUM CHUM
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 VICTORIOUS
23:30 VICTORIOUS
00:00 VICTORIOUS
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 DRAKE AND JOSH
01:50 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
02:15 BIG TIME RUSH
02:40 BIG TIME RUSH
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:55 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:20 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:45 SUPAH NINJAS
05:10 SUPAH NINJAS
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
23:30 Η ΖΩΗ ΤΩΝ ΘΗΛΑΣΤΙΚΩΝ
00:30 ΟΠΕΡΑ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

elu25

Ο ένοπλος έχοντας καλυμμένα τα χαρακτηριστικά του προσώπου του ζήτησε από τον υπάλληλο να του δώσει τις εισπράξεις του ταμείου - Ο υπάλληλος αρνήθηκε με αποτέλεσμα ο δράστης να τραπεί σε φυγή