Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

programma_tv

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

14:00 ΕΡΤ 2 Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός Πόλο
14:00 COSMOTESPORT 2 Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε La Liga
14:30 COSMOTESPORT 1 Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
16:00 NOVASPORTS 1 Ρόμα-Σπαλ Serie A
16:30 COSMOTESPORT 3 Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
18:00 NOVASPORTS 4 Παρί Σεν Ζερμέν-Αμιάν Ligue 1
18:15 NOVASPORTS 1 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός Σούπερ Λίγκα
19:00 ΕΡΤ 1 Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ Σούπερ Λίγκα
19:30 COSMOTESPORT 1 Χάντερσφιλντ-Λίβερπουλ Premier League
19:30 COSMOTESPORT 2 Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga
20:30 NOVASPORTS 1 ΑΕΛ-Λαμία Σούπερ Λίγκα
21:30 NOVASPORTS 2 Ουντινέζε-Νάπολι Serie A
21:45 NOVASPORTS 3 Χέρενφεϊν-Άγιαξ Ποδόσφαιρο-Ολλανδικό Πρωτάθλημα
21:45 COSMOTESPORT 2 Μπαρτσελόνα-Σεβίλλη La Liga


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA
26/10/18


ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΙΔΗΣΗΣ
GREAT NEWS
Σεζόν 2
25/10/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΑΕΙ ΚΑΙΡΟΣ
BEEN SO LONG
26/10/18



ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ

ΓΚΟΘΑΜ
GOTHAM
Σεζόν 4
24/10/18


HOME CINEMA

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ
GHOST IN THE SHELL
26/10/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:45 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Από Πέτρα και Χρόνο
Επ.3 Ρεντίνα
13:00 Το αλάτι της Γης
Επ.12 Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά
Επ.12 Αφιέρωμα στον Γιώργο Χατζηνάσιο
17:00 Ιστορικοί περίπατοι
Επ.1 Η δική τους μακρινή Αμερική, η μετανάστευση από την Ελλάδα στον Νέο Κόσμο στις αρχές του 20ού αιώνα
18:00 Pre game
19:00 Ποδόσφαιρο: Άρης - ΠΑΟΚ LIVE
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Αθλητική Κυριακή
01:00 Ποδόσφαιρο: Άρης - ΠΑΟΚ
03:00 Από Πέτρα και Χρόνο
Επ.3 Ρεντίνα
03:30 Το αλάτι της Γης
Επ.12 Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
05:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρώτη Είδηση






06:00 Επιχειρήματα
07:00 Η Μικρή Πριγκίπισσα
Επ.55 I want a suprise
07:15 Η Μικρή Πριγκίπισσα
Επ.56 I want a bicycle
07:25 Πάφιν Ροκ
Επ.77 Επ. 77
07:35 Πάφιν Ροκ
Επ.78 Επ. 78
07:45 Πάφιν Ροκ
Επ.1 Επ. 1
07:50 Πάφιν Ροκ
Επ.2 Επ. 2
08:00 Θεία Λειτουργία
10:30 Φωτεινά Μονοπάτια Κ2 Φωτεινά Μονοπάτια
11:30 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
12:00 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ4
Επ.21 Επ. 21
13:00 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ4
Επ.22 Επ. 22
14:00 Ο Λούκι Λουκ σε Νέες Περιπέτειες
Επ.39 Επ. 39
14:30 Ο Λούκι Λουκ σε Νέες Περιπέτειες
Επ.40 Επ. 40
15:00 Ο Λούκι Λουκ σε Νέες Περιπέτειες
Επ.41 Επ. 41
15:30 Αθήνα καλεί Μόσχα
Επ.5 Αρχιμανδρίτης Τύχων Σεβκούνοφ
16:30 Χωρίς Ερώτηση
Επ.4 Συνάντηση με το Διονύση Σιμόπουλο (φυσικός, αστρονόμος)
17:00 Μπάσκετ: Betshop Basket League 2018-19
19:00 Auto Moto ΕΡΤ
20:00 Formula 1 2018 - Grand Prix ΗΠΑ (Μ) Δοκιμαστικά
21:10 Formula 1 2018 - Grand Prix ΗΠΑ LIVE
23:15 Αυτή η νύχτα μένει
01:30 Art week
02:30 Μπάσκετ: Betshop Basket League 2018-19
04:30 Χωρίς Ερώτηση
Επ.4 Συνάντηση με το Διονύση Σιμόπουλο (φυσικός, αστρονόμος)
05:00 Φωτεινά Μονοπάτια Κ2 Φωτεινά Μονοπάτια



  

06:00 Καθρέφτη, καθρεφτάκι μου
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο - κύκλος 1
Επ.24 Επ. 24
09:00 Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος
Επ.13
10:00 Φίλα το βάτραχό σου
11:00 Λίτσα.com - 1ος κύκλος Λίτσα.com
12:00 Υγεία Πάνω απ΄ Όλα Κ7 Υγεία Πάνω απ' Όλα
13:00 Ant1 news
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Πέτα τη φριτέζα
Επ.7 Σαρδέλα με σως bullying
14:45 Πέτα τη φριτέζα
Επ.8 Πατρότητα en papillote
15:30 Beat Buzzer
16:30 Κοινή Λογική
17:15 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Το ταίρι ξέρει
19:30 Ant1 news
20:45 Nomads Κ2 Nomads
23:45 Beat Buzzer
00:45 Καμικάζι τσαντάκιας
02:45 Ο παρουσιαστής 2: ο μύθος συνεχίζεται
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή






06:20 Η ζωή που δεν έζησα
07:10 Κρις κρος
07:50 Γοργόνες
08:40 Ασυνήθεις ύποπτοι
09:30 Μπουκιά και συχώριο
10:20 Αμαρτίες γονέων
11:00 Εσύ φταις
12:10 Ψίθυροι Καρδιάς
13:00 Εμείς και εμείς
14:20 Ήρθε και έδεσε
Επ.6 Επ. 6
15:00 Με τα παντελόνια κάτω
Επ.34 Επ. 34
15:50 Όμορφος κόσμος 2
16:40 Με λένε Βαγγέλη
Επ.3
17:30 Αν Υπήρχες θα σε Χώριζα
Επ.20 Επ. 20
18:10 Παιδική χαρά
Επ.21
18:40 Παιδική χαρά
Επ.22
19:10 Η Νύφη Κ2
Επ.53 Επ. 53
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:10 Safe sex
00:00 Safe sex
00:40 Σκορπιός
01:30 Και πάλι φίλοι
02:30 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
03:20 Ο επισκέπτης της ομίχλης
03:50 Ροζαλία
04:20 Η δίψα
04:40 Για μια θέση στον ήλιο
05:50 Στο φως του φεγγαριού





06:15 The Land Before Time
07:15 Τομ και Τζέρι
07:40 Super Wings!
08:10 Polly pocket
08:40 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:25 Η Μάσα και ο αρκούδος
09:45 Μπόμπι και Μπιλ
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
12:00 Μαλλιά κουβάρια: η σειρά
12:30 Be Cool Scooby-Doo!
13:00 Wabbit: New Looney Tunes
13:20 Ο Σκούμπι Ντου και το σπαθί του Σαμουράι
15:00 STAR News
15:15 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος
Επ.7 The one with the blackout
15:45 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος
Επ.8 The One Where Nana Dies Twice
16:15 New Girl - 1ος κύκλος
Επ.11 Jess & Julia
16:45 New Girl - 1ος κύκλος
Επ.12 The Landlord
17:15 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 The Twilight Saga: Νέα σελήνη
19:55 STAR News
21:00 Ο Ηλίας του 16ου
23:15 Η κληρονομιά του Μπορν
01:30 Το κελί
03:45 The Following The Following - 2ος Κύκλος
04:45 Elvis: That's the Way It Is





06:00 TV Mall
06:30 Η Σερίφης Κάλι στην Άγρια Δύση
07:20 Amore Mio
Επ.12 Επ. 12
08:00 Για πάντα φίλες
Επ.12 Επ. 12
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα δεν γίνεται
16:40 Η νεράιδα και το παλικάρι
17:30 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:35 Η νεράιδα και το παλικάρι
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ6
Επ.6 Επ. 6
21:00 Bake Off Greece
23:00 Sherlock Holmes
01:50 Kourtney and Kim Take New York Κ2
Επ.10 Επ. 10
02:50 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ7
Επ.1 Who's Your Daddy?
03:50 Μετά τα μεσάνυχτα
05:15 Miss Νταίζη Κ1
Επ.12 Επ. 12




06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Ακραίως
12:00 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
12:30 Eco news
13:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Happy traveller
17:20 Dot.com
18:45 Όσο έχω εσένα
Επ.22 Επ. 22
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Ελλάδα έχεις ταλέντο
00:30 Θαλασσόλυκοι
01:30 Alphas Κ1
Επ.4 Επ. 4
02:30 My Style Rocks
05:30 Ακραίως

06:00 Mayday
07:00 Suits
08:00 Στον ήλιο του Αιγαίου
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Άγγιγμα ψυχής
11:00 Top gear
12:00 Top gear
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Suits
19:00 Suits
21:00 The blacklist
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 The blacklist
23:00 Ταινία
01:00 Satisfaction
02:00 Ταινία
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος




06:00 Μπαμπάς με το ζόρι Κ1
Επ.2 Επ. 2
07:15 Ο ουρανοκατέβατος
09:15 Κόσμος και κοσμάκης
11:30 Είκοσι γυναίκες και εγώ
13:40 Αποκαλυπτικά Plus
17:00 Η Χιονάτη και οι επτά σπασίκλες
19:15 Ο παπατρέχας
21:15 Τζένη Τζένη
23:30 Ένας άγνωστος ανάμεσα μας
01:30 In time
03:30 Τι χειρότερο μπορεί να σου συμβεί;
05:30 Epsilon TV


06:00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ
07:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
08:15 Ο YO – YO MA ΚΑΙ Ο MANFRED HONECK ΣΤΟ ΜΠΑΝΤΕΝ- ΜΠΑΝΤΕΝ
10:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
11:00 «'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3'-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»Eπεισόδιο 4
11:30 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥEπεισόδιο 5 - Ιερά Μητρόπολη Θεσσαλονίκης
12:30 I LAB
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟEπεισόδιο 11 - ΚΟΥΡΕΝΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
15:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑEπεισόδιο 5 - Ήχος Κρουστός
16:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑEπεισόδιο 6 - ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΚΑΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ (Α’ ΜΕΡΟΣ)
17:00 ΑΘΑΝΑΤΟΙ: ΣΤΟ ΝΟΤΙΟΤΕΡΟ ΑΚΡΟ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
18:30 «"ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»Eπεισόδιο 5 - ...γράμματα, σπουδάγματα
19:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗEπεισόδιο 9 - ΟΙ ΑΡΓΕΝΤΙΝΟΙ (The Argentineans)
19:30 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗEπεισόδιο 3 - Κλωστή
20:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗEπεισόδιο 3 - Ονδούρα, από κοραλλιογενείς κήπους μέχρι την χαμένη Λευκή Πόλη (The view from above: Honduras)
20:30 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥEπεισόδιο 4 - ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΡΙΚΟΣ, Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΡΑΚΙΩΤΙΚΗ ΛΥΡΑ
21:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣEπεισόδιο 3 - ΦΥΣΙΚΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ (NATURAL JUSTICE)
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜEπεισόδιο 4 - ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, ΚΡΙΚΟΣ
23:30 ΒΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
00:30 Ο YO – YO MA ΚΑΙ Ο MANFRED HONECK ΣΤΟ ΜΠΑΝΤΕΝ- ΜΠΑΝΤΕΝ
02:15 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
03:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
04:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
05:30 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ
06:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ






06:00 Drake and Josh
06:30 Big time rush
07:00 Bubble guppies
07:30 Την Ημέρα που ο Χένρι Συνάντησε
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια
09:00 Paw patrol
09:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
10:00 Top Wing
10:30 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
11:00 Σίμερ και Σάιν
11:30 Sunny Day
12:00 Lego friends
12:30 Τα Μυστικά της Αβύσσου
13:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
13:30 Το ρομπότ και το τέρας
14:00 Winx Club: Το μυστήριο του ωκεανού
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie Bianca
15:30 Star Falls
16:00 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι Νταν
16:30 Χένρι ο επικίνδυνος
17:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
18:30 Paw patrol
19:00 Μπάνσεν το Τέρας
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00 Ο θρύλος της Κόρρα
20:30 Άβαταρ
21:00 Σκέψεις στη φόρα
22:00 Δυο φανταστικοί γονείς
22:30 Δυο φανταστικοί γονείς
23:00 Make it Pop
23:30 The thundermans
00:00 Hunter Street
00:40 Drake and Josh
01:00 Drake and Josh
01:25 Big time rush
01:50 Victorious



09:00 Η συναυλία της Κυριακής
10:30 Βουλή επί 7
12:00 Από Τόπο Σε Τόπο
14:00 Μουσεία - Η άγνωστη ιστορία των έργων τέχνης - 1ος Κύκλος
Επ.2 Αθήνα - Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο
15:00 Βουλής Βήμα
16:30 Από το μικρό στο μεγάλο
17:00 Ραούφ
18:30 Φοιτητιβίσματα
19:00 Συνάντηση Αλέκος Αλεξανδράκης
20:00 Το Βιβλίο
20:30 Θεατροσκόπιο
21:00 Πόλεμος και Ειρήνη
Επ.3 Επ. 3
22:00 Μια ταινία, μια εποχή
Επ.14 Ο κανόνας του παιχνιδιού (Ζαν Ρενουάρ)
23:00 Η Όπερα της Κυριακής
01:30 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης