Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-new

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Cardinals - Broncos
NFL 03:20

COSMOTE SPORT 7
Motul Grand Prix of Japan
Moto GP 03:50

COSMOTE SPORT 7
Portland Trail Blazers-Los Angeles Lakers
NBA 05:30

COSMOTE SPORT 6
ΑTP 250 European Open Antwerp, Προημιτελικός
Τένις 15:00

COSMOTE SPORT 5
PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX
Formula 1 17:50

COSMOTE SPORT 8
Ντινάμο Δρέσδης-Άουε
Γερμανία δεύτερη κατηγορία 19:30

NOVASPORTS 3
Χίμκι - Αναντολού Εφές
Euroleague 20:00

EUROSPORT 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πίστας, Saint Quentin
Ποδηλασία 20:00

NOVASPORTS 4
Ζάλγκιρις - Φενέρμπαχτσε
Euroleague 20:45

NOVASPORTS 1
Ολυμπιακός - Αρμάνι Μιλάνο
Euroleague 21:00

COSMOTE SPORT 3
Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 21:30

NOVASPORTS 5
Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Μίντλεσμπρο
Championship Αγγλίας 21:45

NOVASPORTS 2
Λιόν - Νιμ
Γαλλικό Πρωτάθλημα 21:45

NOVASPORTS 3
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια
Euroleague 22:00

COSMOTE SPORT 5
Θέλτα-Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ
HAUNTED
19/10/18

ΟΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA
26/10/18

Ο DAREDEVIL ΤΗΣ ΜΑΡΒΕΛ
MARVEL'S DAREDEVIL
Σεζόν 3
19/10/18

ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΙΔΗΣΗΣ
GREAT NEWS
Σεζόν 2
25/10/18

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΜΑΖΙ
WANDERLUST
19/10/18


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ
ILLANG: THE WOLF BRIGADE
19/10/2018

ΠΑΕΙ ΚΑΙΡΟΣ
BEEN SO LONG
26/10/18


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΦΟΝΙΚΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ
MAKING A MURDERER
Μέρος 2
19/10/18


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.
BEST.WORST.WEEKEND.EVER.: LIMITED SERIES
Σειρά μίας σεζόν
19/10/18


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΜΑΥΡΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
BLACK LIGHTNING
Σεζόν 2
16/10/18


ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ

ΓΚΟΘΑΜ
GOTHAM
Σεζόν 4
24/10/18


HOME CINEMA

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ
GHOST IN THE SHELL
26/10/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
18:50 ΑΚΡΑΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ: ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΩΝ ΑΝΟΙΧΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ
19:50 ΕΞΕΓΕΡΣΕΙΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
23:30 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
02:30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
05:10 ΕΞΕΓΕΡΣΕΙΣ






06:00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
07:50 ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ
08:15 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
09:00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 Η ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
14:00 COOK THE BOOKS - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:30 Ο ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
18:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ
19:00 PEDAL
19:30 ON THE ROAD
20:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
21:00 ΑΣΤΕΡΙΞ ΚΑΙ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
22:15 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 Η ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΡΤΣΙΜΠAΛΝΤΟ ΝΤΕ ΛΑ ΚΡΟΥΖ
00:45 ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 Η ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
04:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
05:30 COOK THE BOOKS - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
06:00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Η Επιστροφή (Ε)
14:55 G Tech Trends
15:00 Rouk Zouk
16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:45 Έγκλημα Και Πάθος
00:45 Vice Specials
01:45 Entourage
02:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)





06:40 Αέρινες Σιωπές (Ε)
07:50 Αυθαίρετοι (Ε)
08:20 Αριστοτέλης Ο Άριστος (Ε)
09:10 Ο Ιός Του Πατέρα (Ε)
10:00 Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του (Ε)
10:50 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
13:10 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
14:50 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
15:20 Πίσω Στο Σπίτι (Ε)
16:10 Big Bang (Ε)
16:50 Μοντέρνα Οικογένεια (Ε)
17:40 Δύο Ξένοι (Ε)
18:40 Η Νταντά (Ε)
19:00 Η Νύφη
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
23:10 Το Σημάδι Του Έρωτα (Ε)
00:00 Στο Παρά Πέντε (Ε)
00:50 Τζιβαέρι (Ε)
01:40 Φόνος Χωρίς Ταυτότητα (Ε)
02:20 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
03:00 Οι Φρουροί Της Αχαΐας (Ε)
03:50 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
05:10 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)



06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 8ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef Junior
22:45 Η Μούμια: Η Αυτοκρατορία Του Δράκου (The Mummy: The Tomb Of The Dragon Emperor)
01:00 American Pie 2
03:15 The Following - 2ος Κύκλος
04:15 Δάσκαλός Για Κλάματα (The Nutty Professor)





6:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Μικρή Γιατρός (Doc McStuffins)
07:20 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
21:50 Ένας Άλλος Κόσμος
00:10 Grey's Anatomy, XΙII
02:50 Kourtney & Kim Take New York, II
03:50 Χορεύοντας Στη Σιωπή (Ε)
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, Ι (Ε)
06:00 TV Mall





06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 My Style Rocks
18:45 Όσο Έχω Εσένα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 My Style Rocks Gala
01:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
02:30 Μαζί Σου (Ε)
04:15 Happy Traveler (Ε)
05:15 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Καλημέρα





06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου
10:00 Άγγιγμα Ψυχής
11:00 Chicago Fire (Ε)
12:00 Η Αγορά Σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 The Blacklist
00:00 Shades Of Blue
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)





06:30 Μίνι Πράκτορες (Spy Kids)
08:15 Μια Ιταλίδα Στην Ελλάδα
10:30 Μπαμπάς Με Το Ζόρι - 1ος Κύκλος
11:30 Ο Μπούφος
13:30 Είναι Ένας Τρελός Τρελός Βέγγος
15:15 Μπαμπάς Με Το Ζόρι - 1ος Κύκλος
16:15 Γυναίκα Από Πάνω (Woman On Top)
18:00 Ένα Κορίτσι Για Δύο
20:00 Είκοσι Γυναίκες Και Εγώ
22:15 Τζακ Ποτ Στον Έρωτα (What Happens In Vegas)
00:15 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
02:15 Πιάστε Τον Κοντό (Get Shorty)
04:15 Criminal Minds - 6ος Κύκλος
05:15 Criminal Minds - 6ος Κύκλος





06:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:00 ΥΠΕΡΒΑΡΟΙ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ
08:00 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ"
08:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ «30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3» - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3» - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:30 «'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3' - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΡΦΕΣ
20:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΤΡΕΠΑΛΙΟΥΜ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΣΙΒΗΡΙΑ
01:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
Παιδική σειρά
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 KUU KUU HARAJUKU
11:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
11:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
12:00 GAME SHAKERS
12:30 FANBOY AND CHUM CHUM
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 MAKE IT POP
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 VICTORIOUS
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP



09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
22:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
00:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης