Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-new

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
11:15
Eurosport 1
Ποδηλασία: Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου, Αυστρία

12:30
Eurosport 2
Σνούκερ: Πρωτάθλημα Κίνας, 1η ημέρα

14:25
Eurosport 2
Σνούκερ: Πρωτάθλημα Κίνας, 1η ημέρα

15:45
Eurosport 1
Ποδηλασία: Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου, Αυστρία

17:30
Eurosport 2
Σνούκερ: Πρωτάθλημα Κίνας, 1η ημέρα

19:00
ΕΡΤ HD
Παναιτωλικός - Λαμία
Super League, 4η αγωνιστική

19:30
Novasports 1HD
Πανιώνιος - Ολυμπιακός
Super League, 4η αγωνιστική

22:15
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπράγκα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Liga NOS

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18


ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

SUITS
Σεζόν 6 & 7
27/9/18

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
(συνέχεια εκπομπής)
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
23:00 ΜΕΔΙΚΟΙ, ΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΗΣ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑΣ
00:00 SEX REVOLUTIONS
01:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
03:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
04:50 ΜΕΔΙΚΟΙ, ΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΗΣ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑΣ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ




07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
07:50 ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ
08:15 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
09:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΕΝΤΡΩΝ
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
13:30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
14:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Γ' ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΕΠΤΑ ΜΕΡΕΣ ΨΕΜΑΤΑ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
19:30 ΕΞ ΟΜΟΝΟΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
20:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
21:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
21:30 THE BEST FIFA FOOTBALL AWARDS (FIFA - ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΚΟΡΥΦΑΙΩΝ 201
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE WIRE - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:45 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:45 ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:45 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
03:45 ΕΞ ΟΜΟΝΟΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:15 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΕΝΤΡΩΝ
05:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
06:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Γ' ΚΥΚΛΟΣ



  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:30 Κοινή Λογική
21:00 Η Επιστροφή
22:00 Πέτα Τη Φριτέζα
23:00 Έγκλημα Και Πάθος
00:00 Κοινή Λογική (Ε)
00:30 Κοινή Λογική (Ε)
01:00 Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
01:30 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:00 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:45 Entourage
03:15 Entourage
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
05:15 Έρωτας - κύκλος 1
06:00 Καλημέρα Ελλάδα







06:30 Μετράω Στιγμές (Ε)
07:20 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:20 Μάνα Είναι Μόνο Μία (Ε)
09:10 Ο Ιός Του Πατέρα (Ε)
10:10 Αν Θυμηθείς Τ' Όνειρό Μου (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
13:55 Βέρα στο δεξί
14:40 Βέρα στο δεξί
15:20 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
16:00 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος
16:40 Πίσω Στο Σπίτι (Ε)
17:30 Big Bang (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:20 Ντόλτσε βίτα
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
22:30 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
23:10 Απών (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:50 Με Θέα Στο Πέλαγο (Ε)
01:40 Επαγγελματίες (Ε)
02:20 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
03:00 Οι Φρουροί Της Αχαΐας (Ε)
03:50 Θύματα Ειρήνης (Ε)
04:00 Θύματα Ειρήνης (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Έτσι Ξαφνικά (Ε)




06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Greece's Next Top Model
23:00 Πενήντα Αποχρώσεις Του Γκρί (Fifty Shades Of Grey)
01:00 Μάτια Ερμητικά Κλειστά (Eyes Wide Shut)
01:45 Επικίνδυνες Σχέσεις (Dangerous Liaisons)
04:15 Ηρακλής (Ηercules: The Legendary Journeys) - 3ος Κύκλος
04:30 Ηρακλής (Ηercules: The Legendary Journeys) - 3ος Κύκλος
05:00 Ηρακλής
05:30 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος





06:00 TV Mall
06:30 Μικρή Γιατρός (Doc McStuffins), III
07:20 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverlan
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, II (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Τατουάζ, II
22:10 Το Τατουάζ Κ2
23:10 Grey's Anatomy, XΙI + XIII
23:20 Grey's Anatomy, XΙI + XIII
00:10 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος
01:00 World Party, II (Ε)
01:10 World Party, II (Ε)
02:00 Kourtney & Khloe Take The Hamptons, I
02:10 Kourtney & Khloe Take The Hamptons, I
02:30 Ο περίεργος... και ο πρώτος ματάκιας
03:00 Χορεύοντας Στη Σιωπή (Ε)
03:10 Χορεύοντας Στη Σιωπή (Ε)
03:45 Kourtney and khloe take the Hamptons - κύκλος 1
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Μη Μαδάς Τη Μαργαρίτα (Ε)
05:00 Miss Νταίζη - 1ος κύκλος
05:10 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, Ι (Ε)
05:15 Miss Νταίζη - 1ος κύκλος
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
12:00 On Line
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Η Νύφη - 2oς Κύκλος
15:10 Η Νύφη - 2oς Κύκλος
16:00 Δελτίο Στη Νοηματική
16:10 My Style Rocks
18:45 Όσο Έχω Εσένα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 My Man Can
23:15 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
23:45 My Style Rocks (Ε)
00:15 My Style Rocks (Ε)
02:45 Η Νύφη - 2oς Κύκλος (Ε)
03:15 Η Νύφη - 2oς Κύκλος (Ε)
03:45 Μαζί Σου (Ε)
04:15 Ενημερωτική Εκπομπή (Ε)
05:30 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Κλεμμένη Ζωή
09:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
10:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
11:00 Chicago Fire (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 The Blacklist
00:00 Young Pope
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)





06:00 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
06:30 Από Νωρίς
11:00 Splash
14:30 E News
14:50 Νυμφίος Ανύμφευτος
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Καπετάν Φάντης Μπαστούνι
18:55 Live News
20:00 Γαμπρός Από Το Λονδίνο
22:00 Ο Πλανήτης Των Πιθήκων: Η Εξέγερση (Rise Of The Planet Of The Apes)
00:15 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
00:45 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
02:15 H Σιδηρά Κυρία (The Iron Lady)
02:45 Στη Ρώμη Με Αγάπη (To Rome With Love)
04:30 Project Runway - 14ος Κύκλος
05:00 Project Runway - 14ος Κύκλος
05:15 Off Camera (Ε)
06:00 Κάθε Μέρα Chef (Ε)





06:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
07:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
08:00 «'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3' - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
08:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:30 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΟΟΥΛ
20:00 PRESS-ING
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
01:00 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΟΟΥΛ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
06:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:20 DRAKE AND JOSH
06:40 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 KUU KUU HARAJUKU
11:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
11:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
12:00 GAME SHAKERS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 MAKE IT POP
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 VICTORIOUS
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ: ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ
12:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
13:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
14:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
15:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
16:00 ΜΠΟΥΛΓΚΑΡΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
17:00 Η ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
18:00 ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΑΜΟ
19:00 «ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΑ ΕΓΕΝΕΤΟ ...»
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΒΙΒΛΟΥ
21:00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΩΝ ΚΑΤΑΚΤΗΤΩΝ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΔΑΡΒΙΝΟΣ
00:00 Ο Τελευταίος Αυτοκράτορας
02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

orestis_main01

Το νέο κύμα κακοκαιρίας θα προκαλέσει βροχές, θυελλώδεις ανέμους και πτώση της θερμοκρασίας έως 10 βαθμούς την Πέμπτη - Πάνω από  20.000 κεραυνοί έπεσαν τη Δευτέρα - Δείτε   πώς  κινείται το βαρομετρικό

marokinos01

Το περιστατικό σημειώθηκε το περασμένο Σάββατο στις 13:30 - Όπως κατέθεσε ο αστυνομικός εκτός υπηρεσίας, που ανταποκρίθηκε στις φωνές των πολιτών και τις εκκλήσεις του θύματος κλοπής, είδε τον αλλοδαπό να αφαιρεί ένα αντικείμενο μέσα από σταθμευμένο αυτοκίνητο

9