Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

simera-new-tv

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας19:00

14:25
Eurosport 2
Masters in Shanghai
Τουρνουά σνούκερ, ημιτελικοί

16:00
Eurosport 1
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ισπανίας
19ο ΕΤΑΠ

18:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Χίμκι
ΟΠΑΠ Basketball Tournament

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ουνιόν Βερολίνου-Ντούισμπουργκ
Bundesliga 2

21:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - ΑΕΚ
ΟΠΑΠ Basketball Tournament

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

21:45
Novasports 2HD
Μπέρμιγχαμ - Γουέστ Μπρόμιτς
Championship, 7η αγωνιστική

21:45
Novasports 1HD
Παρί Σεν Ζερμέν - Σεντ Ετιέν
Ligue 1, 5η αγωνιστική

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ουέσκα - Ράγιο Βαγιεκάνο
LaLiga Santander

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΔΡΑΚΟΣ
THE DRAGON PRINCE
14/9/18

ΧΙΛΝΤΑ
HILDA
21/9/18

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

SUITS
Σεζόν 6 & 7
27/9/18

BROOKLYN NINE-NINE
Σεζόν 4
20/9/18

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18

ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
THE UNTOUCHABLES
15/9/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





06:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 SOUNDTRACKS: SONGS THAT DEFINED HISTORY (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔ
19:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 ΤΑ ΣΙΝΕΜΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
02:25 SOUNDTRACKS: SONGS THAT DEFINED HISTORY (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔ
03:10 ΤΑ ΣΙΝΕΜΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
04:15 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
04:45 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
05:00 ΤΑ ΣΙΝΕΜΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
06:00 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ




06:10 Ο ΦΛΥΑΡΟΣ ΤΟΜ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
06:35 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
07:50 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
09:00 REINVENTING FORESTS
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΤΑ ΑΝΑΠΟΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ)
12:30 ΤΑ ΑΝΑΠΟΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
13:30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
14:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Γ' ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΖΗΛΙΑ
18:10 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:35 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ
20:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
21:00 Ο ΑΣΤΕΡΙΞ ΚΑΙ ΟΙ ΔΩΔΕΚΑ ΑΘΛΟΙ
22:25 MEMORY RELOADED - μικροΦΙΛΜ
22:45 ΑΙΝΙΓΜΑ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 ΜΕΛΙ - ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ
01:20 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
03:15 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
04:10 REINVENTING FORESTS
05:05 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
06:00 GRAND TOURS OF

  


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
14:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε) - 1ος Κύκλος
15:00 Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
16:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
18:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Εξολοθρευτής Της Γενεsys (Terminator Genisys)
00:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
01:45 Vice
02:15 Entourage - 5ος Κύκλος
02:45 Entourage
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Τα Φιλαράκια (Ε)
04:30 Tα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)



06:30 Μετράω Στιγμές (Ε)
07:20 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:20 Μάνα Είναι Μόνο Μία (Ε)
09:10 Ο Ιός Του Πατέρα (Ε)
10:10 Αν Θυμηθείς Τ' Όνειρό Μου (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:20 Τα μυστικά της Εδέμ
13:00 Τα μυστικά της Εδέμ
13:50 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
16:00 Η Ζωή της Άλλης
16:40 Το Σπίτι Της Έμμας (Ε)
17:30 Κάπου Σε Ξέρω (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:20 Ντόλτσε βίτα
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:10 Απών (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:30 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:50 Ίχνη (Ε)
01:20 Στους 31 Δρόμους (Ε)
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
02:10 Και Πάλι Φίλοι (Ε)
02:20 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
03:00 Οι Φρουροί Της Αχαΐας (Ε)
03:30 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:00 Θύματα Ειρήνης (Ε)
04:10 Σκιές Πάνω Από Την Πόλη (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Γη και ουρανός




06:30 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef Junior
22:45 Το Μεγάλο Κόλπο (The Bang Job)
22:50 Αϊ Φορ: Λούφα Και Απαλλαγή
00:30 Τζένη Τζενη
01:00 Τζακ: Ο Κυνηγός Γιγάντων (Jack: The Giant Slayer)
01:15 Τζακ: Ο Κυνηγός Γιγάντων (Jack: The Giant Slayer)
02:45 Εξιλέωση (Atonement)
03:30 NCIS - 12ος Κύκλος
03:45 NCIS - 12ος Κύκλος
05:15 Ζίνα (Xena: Warrior Princess) - 4oς Κύκλος




06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Μικρή Γιατρός (Doc McStuffins)
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, IΙ (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ3
21:40 Το Σόι Σου, IIΙ (Ε)
22:30 Το Σόι σου Κ3
23:20 Grey's Anatomy, XII
00:20 Grey's anatomy - 12ος Κύκλος
01:10 Η Λέξη Που Δε Λες (Ε)
01:40 Θέλμα & Λουίζ (Thelma & Louise)
02:15 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
02:20 Η Λέξη Που Δε Λες (Ε)
03:15 Κόκκινος Κύκλος, ΙI (Ε)
03:20 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
04:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:20 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:45 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)
05:00 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)
05:15 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, Ι (Ε)
05:20 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, Ι (Ε)
06:00 TV Mall




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Ενημερωτική Εκπομπή
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Η Νύφη
16:00 Δελτίο Στη Νοηματική
16:10 My Style Rocks
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 My Style Rocks Gala
01:15 Σκάσε & Κολύμπα
01:30 Παιχνίδια Συνωμοσίας (Fair Game)
02:45 My Man Can (Ε)
03:15 Ooh La La! (Ε)
04:45 Η Νύφη (Ε)
05:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
05:30 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Καλημέρα





06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Κλεμμένη Ζωή
09:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
10:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
11:00 Chicago Fire (Ε)
12:00 Chicago Fire
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 Black List
00:00 Young Pope
01:00 Satisfaction
02:00 Black List (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




06:30 Από Νωρίς
11:00 Splash
14:30 E News
14:50 Ο Μπούφος
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Κρίμα Το Μπόι Σου
18:55 Live News
20:00 Πίσω Μου Σε Έχω Σατανά
22:00 The Call
23:50 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
00:15 Η Κρυφή Ζωή Του Ουόλτερ Μίττι (The Secret Life Of Walter Mitty)
00:50 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
01:45 Η Σκοτεινή Πλευρά Του Νόμου (Brooklyn's Finest)
02:30 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
03:20 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
03:45 Splash (Ε)
04:15 Project Runway - 14oς Κύκλος
04:30 Project Runway - 14oς Κύκλος (Ε)
05:15 Off Camera (Ε)
06:00 Σαββατοκύριακο Παντού




06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3"-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
08:30 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ALLERT3
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
23:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
23:30 ΤΟ ΑΥΓΟ
01:15 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
06:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:20 DRAKE AND JOSH
06:40 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 KUU KUU HARAJUKU
11:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
11:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
12:00 GAME SHAKERS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
Παιδική σειρά
23:00 MAKE IT POP
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 VICTORIOUS
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
11:00 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
12:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
12:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
13:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΝΑΥΤΙΚΑ ΜΟΥΣΕΙΑ Ι
14:30 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:00 ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΑΜΟ
17:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
18:00 ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ ΚΑΙ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
19:00 ΤΖΟΝ ΚΟΕΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΕΜΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
20:00 ΤΣΙΚΑΡΑ Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΛΑΙΣΤΗ ΣΟΥΜΟ
20:30 ΔΡΑΜΑ, ΕΚ ΦΥΣΕΩΣ ΜΟΝΑΔΙΚΗ
21:00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
22:00 Ο ΚΛΕΦΤΗΣ ΤΩΝ ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ
23:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

mar4

«Η κυβέρνηση, προκειμένου να αποπροσανατολίσει την κοινή γνώμη από τα άλυτα προβλήματα που έχει συσσωρεύσει, σπιλώνει την φήμη κάποιων εκ των επιφανέστερων Ελλήνων, με διαρκή και πολύπλευρη προσφορά στην ελληνική κοινωνία» είπε ο ισχυρός άνδρας της ΠΑΕ Ολυμπιακός