Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

simera-new-tv

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας19:00

14:25
Eurosport 2
Masters in Shanghai
Τουρνουά σνούκερ, ημιτελικοί

16:00
Eurosport 1
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ισπανίας
19ο ΕΤΑΠ

18:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Χίμκι
ΟΠΑΠ Basketball Tournament

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ουνιόν Βερολίνου-Ντούισμπουργκ
Bundesliga 2

21:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - ΑΕΚ
ΟΠΑΠ Basketball Tournament

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

21:45
Novasports 2HD
Μπέρμιγχαμ - Γουέστ Μπρόμιτς
Championship, 7η αγωνιστική

21:45
Novasports 1HD
Παρί Σεν Ζερμέν - Σεντ Ετιέν
Ligue 1, 5η αγωνιστική

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ουέσκα - Ράγιο Βαγιεκάνο
LaLiga Santander

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΔΡΑΚΟΣ
THE DRAGON PRINCE
14/9/18

ΧΙΛΝΤΑ
HILDA
21/9/18

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

SUITS
Σεζόν 6 & 7
27/9/18

BROOKLYN NINE-NINE
Σεζόν 4
20/9/18

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18

ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
THE UNTOUCHABLES
15/9/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





06:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 SOUNDTRACKS: SONGS THAT DEFINED HISTORY (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔ
19:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 ΤΑ ΣΙΝΕΜΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
02:25 SOUNDTRACKS: SONGS THAT DEFINED HISTORY (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔ
03:10 ΤΑ ΣΙΝΕΜΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
04:15 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
04:45 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
05:00 ΤΑ ΣΙΝΕΜΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
06:00 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ




06:10 Ο ΦΛΥΑΡΟΣ ΤΟΜ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
06:35 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
07:50 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
09:00 REINVENTING FORESTS
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΤΑ ΑΝΑΠΟΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ)
12:30 ΤΑ ΑΝΑΠΟΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
13:30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
14:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Γ' ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΖΗΛΙΑ
18:10 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:35 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ
20:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
21:00 Ο ΑΣΤΕΡΙΞ ΚΑΙ ΟΙ ΔΩΔΕΚΑ ΑΘΛΟΙ
22:25 MEMORY RELOADED - μικροΦΙΛΜ
22:45 ΑΙΝΙΓΜΑ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 ΜΕΛΙ - ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ
01:20 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
03:15 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
04:10 REINVENTING FORESTS
05:05 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
06:00 GRAND TOURS OF

  


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
14:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε) - 1ος Κύκλος
15:00 Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
16:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
18:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Εξολοθρευτής Της Γενεsys (Terminator Genisys)
00:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
01:45 Vice
02:15 Entourage - 5ος Κύκλος
02:45 Entourage
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Τα Φιλαράκια (Ε)
04:30 Tα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)



06:30 Μετράω Στιγμές (Ε)
07:20 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:20 Μάνα Είναι Μόνο Μία (Ε)
09:10 Ο Ιός Του Πατέρα (Ε)
10:10 Αν Θυμηθείς Τ' Όνειρό Μου (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:20 Τα μυστικά της Εδέμ
13:00 Τα μυστικά της Εδέμ
13:50 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
16:00 Η Ζωή της Άλλης
16:40 Το Σπίτι Της Έμμας (Ε)
17:30 Κάπου Σε Ξέρω (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:20 Ντόλτσε βίτα
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:10 Απών (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:30 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:50 Ίχνη (Ε)
01:20 Στους 31 Δρόμους (Ε)
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
02:10 Και Πάλι Φίλοι (Ε)
02:20 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
03:00 Οι Φρουροί Της Αχαΐας (Ε)
03:30 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:00 Θύματα Ειρήνης (Ε)
04:10 Σκιές Πάνω Από Την Πόλη (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Γη και ουρανός




06:30 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef Junior
22:45 Το Μεγάλο Κόλπο (The Bang Job)
22:50 Αϊ Φορ: Λούφα Και Απαλλαγή
00:30 Τζένη Τζενη
01:00 Τζακ: Ο Κυνηγός Γιγάντων (Jack: The Giant Slayer)
01:15 Τζακ: Ο Κυνηγός Γιγάντων (Jack: The Giant Slayer)
02:45 Εξιλέωση (Atonement)
03:30 NCIS - 12ος Κύκλος
03:45 NCIS - 12ος Κύκλος
05:15 Ζίνα (Xena: Warrior Princess) - 4oς Κύκλος




06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Μικρή Γιατρός (Doc McStuffins)
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, IΙ (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ3
21:40 Το Σόι Σου, IIΙ (Ε)
22:30 Το Σόι σου Κ3
23:20 Grey's Anatomy, XII
00:20 Grey's anatomy - 12ος Κύκλος
01:10 Η Λέξη Που Δε Λες (Ε)
01:40 Θέλμα & Λουίζ (Thelma & Louise)
02:15 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
02:20 Η Λέξη Που Δε Λες (Ε)
03:15 Κόκκινος Κύκλος, ΙI (Ε)
03:20 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
04:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:20 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:45 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)
05:00 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)
05:15 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, Ι (Ε)
05:20 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, Ι (Ε)
06:00 TV Mall




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Ενημερωτική Εκπομπή
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Η Νύφη
16:00 Δελτίο Στη Νοηματική
16:10 My Style Rocks
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 My Style Rocks Gala
01:15 Σκάσε & Κολύμπα
01:30 Παιχνίδια Συνωμοσίας (Fair Game)
02:45 My Man Can (Ε)
03:15 Ooh La La! (Ε)
04:45 Η Νύφη (Ε)
05:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
05:30 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Καλημέρα





06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Κλεμμένη Ζωή
09:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
10:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
11:00 Chicago Fire (Ε)
12:00 Chicago Fire
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 Black List
00:00 Young Pope
01:00 Satisfaction
02:00 Black List (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




06:30 Από Νωρίς
11:00 Splash
14:30 E News
14:50 Ο Μπούφος
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Κρίμα Το Μπόι Σου
18:55 Live News
20:00 Πίσω Μου Σε Έχω Σατανά
22:00 The Call
23:50 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
00:15 Η Κρυφή Ζωή Του Ουόλτερ Μίττι (The Secret Life Of Walter Mitty)
00:50 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
01:45 Η Σκοτεινή Πλευρά Του Νόμου (Brooklyn's Finest)
02:30 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
03:20 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
03:45 Splash (Ε)
04:15 Project Runway - 14oς Κύκλος
04:30 Project Runway - 14oς Κύκλος (Ε)
05:15 Off Camera (Ε)
06:00 Σαββατοκύριακο Παντού




06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3"-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
08:30 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ALLERT3
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
23:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
23:30 ΤΟ ΑΥΓΟ
01:15 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
06:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:20 DRAKE AND JOSH
06:40 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 KUU KUU HARAJUKU
11:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
11:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
12:00 GAME SHAKERS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
Παιδική σειρά
23:00 MAKE IT POP
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 VICTORIOUS
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
11:00 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
12:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
12:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
13:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΝΑΥΤΙΚΑ ΜΟΥΣΕΙΑ Ι
14:30 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:00 ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΑΜΟ
17:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
18:00 ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ ΚΑΙ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
19:00 ΤΖΟΝ ΚΟΕΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΕΜΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
20:00 ΤΣΙΚΑΡΑ Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΛΑΙΣΤΗ ΣΟΥΜΟ
20:30 ΔΡΑΜΑ, ΕΚ ΦΥΣΕΩΣ ΜΟΝΑΔΙΚΗ
21:00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
22:00 Ο ΚΛΕΦΤΗΣ ΤΩΝ ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ
23:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης