Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-new-kan

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

10:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Μοto GP San Marino
1ες Ελεύθερες Δοκιμές

15:30
Eurosport 2
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Βρετανίας
6ο ΕΤΑΠ

16:00
Eurosport 1
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
13ο ΕΤΑΠ

18:45
COSMOTE SPORT 9 HD
Ιταλία-Ρωσία
Euro Beach Soccer League Superfinal

19:00
Eurosport 2
AMEΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
Τελικός Διπλού

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Αζερμπαϊτζάν-Κόσοβο
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ιταλία - Πολωνία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Αλβανία - Ισραήλ
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Σκωτία-Βέλγιο
Διεθνής φιλικός αγώνας

21:45
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρουμανία-Μαυροβούνιο
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 6 HD
Λιθουανία - Σερβία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Τουρκία-Ρωσία
UEFA Nations League

23:00
Eurosport 1
AMEΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
Ημιτελικός Ανδρών


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΜΑΝΙΑΚΟΣ: ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ
MANIAC: LIMITED SERIES
21/9/18

Ο ΚΑΛΟΣ ΜΠΑΤΣΟΣ
THE GOOD COP
21/9/18

ΜΠΟΤΖΑΚ ΧΟΡΣΜΑΝ
BOJACK HORSEMAN
Σεζόν 5
14/9/18

Η ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΤΗΣ MARVEL
MARVEL'S IRON FIST
Σεζόν 2
7/9/18

ΟΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΡΙΕΣ
CABLE GIRLS
Σεζόν 3
7/9/18

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΒΑΝΔΑΛΟΣ
AMERICAN VANDAL
Σεζόν 2
14/9/18

ΑΤΥΠΟΣ
ATYPICAL
Σεζόν 2
7/9/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΩ;
LA FEMME LA PLUS ASSASSINÉE DU MONDE
7/9/18

Η ΣΙΕΡΑ ΜΠΕΡΤΖΕΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΕΡΩΤΗ
SIERRA BURGESS IS A LOSER
7/9/18

Η ΝΥΧΤΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ
HOLD THE DARK
28/9/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΣΕΦ
CHEF'S TABLE
Μέρος 5
28/9/18

ΚΟΥΙΝΣΙ ΤΖΟΟΥΝΣ
QUINCY
21/9/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΔΡΑΚΟΣ
THE DRAGON PRINCE
14/9/18

ΧΙΛΝΤΑ
HILDA
21/9/18

ΗΡΩΕΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ
NEXT GEN
7/9/18

Ο ΣΤΡΕΤΣ ΑΡΜΣΤΡΟΝΓΚ ΚΑΙ ΟΙ ΦΛΕΞ ΦΑΪΤΕΡΣ
STRETCH ARMSTRONG & THE FLEX FIGHTERS
Σεζόν 2
7/9/18

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
SHOOTER
Σεζόν 3
7/9/18

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

SUITS
Σεζόν 6 & 7
27/9/18

BROOKLYN NINE-NINE
Σεζόν 4
20/9/18

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18

ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

Η ΕΚΛΟΓΗ ΤΗΣ ΣΟΦΙ
SOPHIE'S CHOICE
8/9/18

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
OUT OF AFRICA
8/9/18

ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
THE UNTOUCHABLES
15/9/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 SOUNDTRACKS: SONGS THAT DEFINED HISTORY (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔ
19:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 ΦΥΛΕΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ+ΑΘΛΗΤΙΚΑ+ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
02:30 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
03:00 THE AFFAIR - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:00 SOUNDTRACKS: SONGS THAT DEFINED HISTORY (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔ
04:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ





06:10 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
06:30 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
08:40 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
09:00 Η ΕΠΕΛΑΣΗ ΤΗΣ ΜΕΔΟΥΣΑΣ
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 Ο ΖΗΤΙΑΝΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
13:30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Β' ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
16:30 Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ Ο ΠΡΟΙΚΟΘΗΡΑΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:25 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
18:30 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
19:25 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
20:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
21:00 ΑΣΤΕΡΙΞ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΚΑΙΣΑΡΑ
22:30 TRANSIT - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 OH BOY (A COFFEE IN BERLIN)
01:05 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:00 Ο ΖΗΤΙΑΝΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
04:00 Η ΕΠΕΛΑΣΗ ΤΗΣ ΜΕΔΟΥΣΑΣ
05:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
06:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ


  


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
14:00 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
16:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
18:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Καρχαριομάχος (Shark Tale)
23:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:00 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
01:15 Vice
01:45 Ιστορίες Από Την Απέναντι Όχθη (Ε)
02:15 Entourage - 4ος Κύκλος
02:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:30 Το καφέ της Χαράς
04:00 Τα Φιλαράκια (Ε)
04:30 Tα Φιλαράκια (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
05:15 Έρωτας - κύκλος 1
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)



06:40 Μετράω Στιγμές (Ε)
07:20 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:20 Μάνα Είναι Μόνο Μία (Ε)
09:00 Ο Ιός Του Πατέρα (Ε)
10:10 Αν Θυμηθείς Τ' Όνειρό Μου (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
16:00 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος
16:40 Το Σπίτι Της Έμμας (Ε)
17:30 Κάπου Σε Ξέρω (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:20 Ντόλτσε βίτα
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:10 Απών (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:30 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:50 Ίχνη (Ε)
01:00 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
02:00 Σκυλίσια Ζωή (Ε)
02:20 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
02:50 Στους 31 Δρόμους (Ε)
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:30 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:00 Θύματα Ειρήνης (Ε)
04:10 Σκιές Πάνω Από Την Πόλη (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)




06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
07:00 Sylvester And Tweety Mysteries
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Super Wings
08:30 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
09:00 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:15 Ben And Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
11:00 The Garfield Show
11:30 Dragons: Οι Φύλακες Του Μπερκ (Dragons: Defenders Of Berk)
12:00 Scooby Doo: Mystery Incorporated
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash - 2ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τρελή Οικογένεια (Ε)
16:00 Shopping Star (Ε)
17:15 Elif - 1ος Κύκλος
17:30 Elif Κ1
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης (Ε)
19:55 Star News
21:00 Οικογένεια Μίλερ (We 'Re The Millers)
23:30 Ποτέ Δεν Είσαι Μόνη (The Resident)
01:15 Φωνάζει Ο Κλέφτης
02:00 Πρίγκιπας Και Εγώ 3 (Prince And Me 3: Holiday Honeymoon)
03:00 NCIS - 12ος Κύκλος
04:00 Ζίνα (Xena: Warrior Princess) - 4oς Κύκλος
04:45 Ζίνα (Xena: Warrior Princess) - 4oς Κύκλος
05:00 Traction (Ε)




06:30 TV Mall
07:00 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Alpha Παντού
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Βασικά Καλησπέρα Σας
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
21:40 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
22:30 Grey's Anatomy, XII
23:20 Grey's Anatomy, XII
23:30 Grey's anatomy - 12ος Κύκλος
00:30 Η Λέξη Που Δε Λες (Ε)
01:10 Η Λέξη Που Δε Λες (Ε)
01:30 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
02:00 Χόμπιτ: Η Μάχη Των Πέντε Στρατών (The Hobbit: The Battle Of The Five Armies)
02:15 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
02:20 Ξέχασέ Με (Ε)
03:20 Κόκκινος Κύκλος, ΙI (Ε)
03:30 Ξέχασέ Με (Ε)
04:20 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, IV (Ε)
05:10 Εικόνες
05:50 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 On Line
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Kitchen Lab (Ε)
15:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:10 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 Επικίνδυνη Αποστολή 2 (Mission Impossible 2)
21:00 M:I 2 - Επικίνδυνη αποστολή 2
23:30 13 Ώρες: Οι Μυστικοί Στρατιώτες Της Βεγγάζης (13 Hours: The Secret Soldiers of B
23:45 13 Ώρες: Οι μυστικοί πράκτορες της Βεγγάζης
01:30 Δύο Έρωτες (Two Lovers)
02:30 Σκάσε & Κολύμπα
02:45 Σκάσε και Κολύμπα
03:30 Ο Άλλος Μου Εαυτός (The Beaver)
04:00 Happy Traveller (Ε)
04:15 Happy traveller
05:00 Αταίριαστοι (Ε)
05:15 Αταίριαστοι
06:00 Καλημέρα





06:00 Black List (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
10:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Vivere
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire
18:00 Άγγιγμα Ψυχής
19:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
21:00 Suits
22:00 Το Φιλί Της Ζωής
23:00 The blacklist
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




06:00 Project Runway - 14oς Κύκλος
07:00 Από Νωρίς
11:00 Splash
14:30 E News
14:50 Ο Λεφτάς
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Ο Δασκαλάκος Ήταν Λεβεντιά
18:55 Live News
20:00 Κρίμα Το Μπόι Σου
21:50 Ένας Άγνωστος Ανάμεσά Μας (Butterfly On A Wheel)
23:40 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:30 ΧΧΧ Ο Απόλυτος Πράκτορας (XXX)
00:40 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:35 Κατάσκοπος Κατά Τύχη (Accidental Spy)
03:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
03:30 Project Runway - 13oς Κύκλος
04:00 H Συνταγή Της Καταστροφής (Recipe For Disaster)
04:15 Έξυπνη Ζωή (Ε)
05:00 Circo (E)
06:00 Project Runway - 14oς Κύκλος







06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3"-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
08:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ALLERT3
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
20:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 Η ΠΕΤΡΑ ΤΗΣ ΥΠΟΜΟΝΗΣ
00:30 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
01:30 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
02:30 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
06:00 ALLERT3




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
Κωμική σειρά
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
11:30 ΕΝΑ ΚΤΗΡΙΟ ΑΦΗΓΕΙΤΑΙ
12:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
16:00 Η ΑΠΟΒΑΣΗ ΣΤΗ ΝΟΡΜΑΝΔΙΑ
17:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
18:00 Η ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
19:00 «ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΑΜΟ»
20:00 ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ
20:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
21:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
22:00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

POREIA3

Η πρώτη ξεκίνησε  από την πλατεία Εθνικής Αντίστασης, ενώ η δεύτερη  από το Παράρτημα του Πανεπιστημίου στην οδό Κορίνθου - Περίπου 900 άτομα συμμετέχουν στην πορεία

gada-mesa

Επεισόδια με μολότοφ και πέτρες έξω από τη ΓΑΔΑ μετά την πορεία για την 45η επέτειο από την εξέγερση του Πολυτεχνείου - Οι αστυνομικοί απαντούν με χρήση δακρυγόνων