Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

programma_tv

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

COSMOTE SPORT 7
Άσεν, Αγώνας
Moto 3 11:45

COSMOTE SPORT 7
Άσεν, Αγώνας
Moto 2 13:05

EUROSPORT
Γαλλικό πρωτάθλημα
Ποδηλασία 14:30

COSMOTE SPORT 7
Άσεν, Αγώνας
Moto GP 14:30

COSMOTE SPORT 6
Βαρσοβία, τελικός γυναικών
World Tour Beach Volley 14:35

COSMOTE SPORT 6
Βαρσοβία, μικρός τελικός ανδρών
World Tour Beach Volley 15:50

COSMOTE SPORT 5
Αυστρία, Αγώνας
Formula 1 16:00

ΕΡΤ2
Αυστρία, Αγώνας
Formula 1 16:00

ΕΡΤ1
Ισπανία - Ρωσία
Παγκόσμιο Κύπελλο 17:00

FOX SPORTS
Rays - Astros
MLB 20:00

ΕΡΤ1
Κροατία - Δανία
Παγκόσμιο Κύπελλο 21:00

FOX SPORTS
Diamondbacks - Giants
MLB 23:00

EUROSPORT 2
Toronto FC - New York Red Bulls
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS) 23:30


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 


06:10    ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑΟ
06:40    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00    ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΟ
10:00    ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:00    OΜΙΛΙΑ ΤΟΥ κου Π. ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11:30    ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30    ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
12:35    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:00    ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣΤ
16:00    ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
17:00    ΙΣΠΑΝΙΑ - ΡΩΣΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
19:00    ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
19:20    ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑΟ
19:55    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
21:00    ΚΡΟΑΤΙΑ - ΔΑΝΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
23:00    ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
01:00    ΙΣΠΑΝΙΑ - ΡΩΣΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
02:50    ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ
03:00    ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ
04:10    ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥΟΛΛΑΝΔΙΑ
04:40    ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
05:10    ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ
05:40    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55    ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ



 

07:00    PAJANIMALS
07:30    Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ
08:00    ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30    ΝΙΓΗΡΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
11:30    ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
12:00    ΕΝ ΣΥΝΟΛΩΣ
12:30    ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
13:00    ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
14:00    AUTO MOTO EΡΤ
15:00    FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (SPIELBERG)
16:10    FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (SPIELBERG)
18:15    ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
19:00    ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΙΟΥ κ. ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΣΤΗ
19:15    THE SNAKE CHARMER
20:15    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
22:00    ΣΤΑ ΑΚΡΑ
23:00    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40    Η ΚΟΡΗ
01:15    ART WEEK
02:00    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
03:00    ΣΤΑ ΑΚΡΑ
04:00    ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
05:00    ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
05:30    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
06:00    PAJANIMALS


 

06:00     Πάτερ ημών
07:00     Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00     Ιδιαιτέρα για κλάματα
09:00     Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος  
10:00     Φίλα το βάτραχό σου
11:00     Υγεία πάνω απ΄όλα Κ6 Υγεία Πάνω απ' Όλα
12:00     Super Μουντιάλ
13:00     Ant1 news
13:45     Πόλι: Μια τρυφερή ιστορία
15:45     Celebrity Travel
16:45     Εγκλήματα - 2ος κύκλος
17:45     ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00     Ο παράς και ο φουκαράς
20:00     Ant1 news
21:00     Δείπνο Ηλιθίων
02:00     VICE Specials
03:00     Jackass Presents: Bad Grandpa
05:00     Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας


 


06:00     Βέρα στο δεξί
07:00     Στο φως του φεγγαριού
07:50     Η απλή μέθοδος των τριών
08:40     Ο κακός βεζίρης
09:20     Μπουκιά και συχώριο
10:10     Πολυθρόνα για τρεις
10:50     Οι αταίριαστοι
12:00     Τηλεμπόρα
12:50     Εμείς και εμείς
14:20     Οι Βασιλιάδες  
14:50     Οι Βασιλιάδες
15:20     Οι Βασιλιάδες
16:10     Ταξιδεύοντας
17:10     Είσαι το ταίρι μου
18:00     Είσαι το ταίρι μου   
19:40     Το κόκκινο δωμάτιο
20:20     Το κόκκινο δωμάτιο
21:10     7 θανάσιμες πεθερές
23:20     Safe sex
00:00     Safe sex
00:50     Απίστευτα κι όμως ελληνικά
01:40     Μίλα μου Βρώμικα  
02:40     Παλίρροια
03:20     Ο επισκέπτης της ομίχλης
04:10     Το τελευταίο αντίο
05:00     Φιλοδοξίες


 

06:30     The Land Before Time
07:00     Xiaolin Showdown
07:25     Φωτιά, πυροσβέστες!
07:45     Timmy Time
08:15     Μπομπ ο μάστορας
08:40     Ben and Holly
09:10     Πέππα: Το γουρουνάκι
09:40     Η Μάσα και ο Αρκούδος Κ3 Η Μάσα και ο Αρκούδος
10:00     PJ Masks
10:30     Σον, το πρόβατο
10:50     Garfield
11:10     DC Superhero Girls
11:20     Barbie Fairytopia: Το μυστικό του ουράνιου τόξου
12:00     Miraculous Lady Bug
12:30     Wabbit
13:00     Tom and Jerry Show
13:20     Scooby-Doo! Και ο μασκοφόρος ήρωας
15:00     STAR News
15:30     Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:00     Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30     The Big Bang Theory Κ11
17:00     The Big Bang Theory Κ11
17:30     Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:40     Step up all in
19:55     STAR News
21:00     Money Drop
22:10     Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα
00:45     Επιστροφή στο ρινγκ
03:00     Money Drop
04:15     Covert affairs Covert affairs - 3ος κύκλος
05:15     Το γουρουνάκι Γουίλμπουρ η Αράχνη Σάρλοτ



 

06:30     TV Mall
07:00     Η Έλενα του Άβαλορ
07:30     Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00     Πήρα κόκκινα γυαλιά
09:00     Νόστιμη γη
10:00     Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00     Ειδήσεις
13:50     Οι φήμες λένε...
15:50     Το δόλωμα
17:50     Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00     Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1
19:00     Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00     Νότα Μία
21:00     Οι πειρατές της Καραϊβικής: Στο τέλος του κόσμου
00:30     Ο κανόνας της σιωπής
02:50     10η εντολή - 1ος κύκλος Cherchez la femme
03:50     Κόκκινος κύκλος Το τέλος του παιχνιδιού - 1ο μέρος
04:45     Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00     Εικόνες
05:50     Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - Β' κύκλος


 

06:00     Καλημέρα
10:00     Ακραίως
11:45     7 Ημέρες
13:00     Η ιστορία με τα δικά του λόγια: Κωνσταντίνος Μητσοτάκης
14:00     Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30     Ooh La La!
16:45     Happy traveller
17:30     Δελτίο στη Νοηματική
17:45     Dot.com
18:45     Kitchen Lab
19:45     Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00     Survivor - 2018
00:30     Fatal Vows Κ1
01:30     Ο έρωτας του φεγγαριού
03:15     Frozen planet
04:15     Happy traveller
05:00     7 Ημέρες

 

06:00    Close Up (Ε)
06:30    Close Up
07:00    Όλα Καλά (Ε)
08:00    Η Αγορά Σήμερα
11:00    Μπρούσκο (Ε)
11:45    Κάρμα
12:30    Γεύσεις και Οίνος
13:00    Γεύσεις Και Οίνος
13:30    Όλα καλά
14:00    Όλα Καλά (Ε)
15:00    Η Αγορά Σήμερα
18:30    Ζευγάρια
19:15    Τρικυμία
20:00    Μπρούσκο
22:00    Κλήρωση Τζόκερ
22:10    Έρωτας Κλέφτης
23:00    Μαύρος Ωκεανός
00:00    Mayday (Ε)
01:00    Φυγόκεντρος (Ε)
02:00    Vice (Ε)
03:00    Mayday (Ε)
04:00    Έρωτας Κλέφτης (Ε)
05:00    Μαύρος Ωκεανός (Ε)
06:00    Close Up (Ε)


 

09:40    Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20    E News
13:40    Αποκαλυπτικά
17:15    Η Χιονάτη Και Οι Επτά Σπασίκλες
19:35    Live News Weekend
21:00    E News Στη Νοηματική
21:10    Με Το Ζόρι Μαζί
23:10    Είναι Όλοι Τους Καλά
00:00    Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:00    Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:15    Το Μυστικό Της Μέιζι
02:00    Τατιάνα Live (Ε)
03:15    Αποκαλυπτικά (Ε)
04:15    Κάθε Μέρα Chef (Ε)
05:00    Off Camera (Ε)
06:00    Ξυπνάμε Μαζί


 


06:00    ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
06:30    ΑΓΡΟWEEK
07:00    Η ΒΑΛΤΙΚΗ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ
08:00    ΡΟΣΑ ΑΜΕΛΙΑ
09:00    ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΗΣ ΛΟΥΚΕΡΝΗΣ: Ο SIMON RATTLE ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΤΗΝ ΦΙΛΑΡΜΟ
10:30    RUN GREECE- ΚΑΣΤΟΡΙΑ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00    ΓΑΛΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
13:00    ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30    ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00    HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
17:15    ΤΟΥΛΠΑΝ
19:00    ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30    ALLERT3
20:00    BORDERS
21:00    Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
21:30    ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00    ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
00:00    BORDERS
01:00    ΚΡΟΑΤΙΑ - ΔΑΝΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
03:00    Ο ΦΑΡΟΣ
04:00    Ο ΦΑΡΟΣ
05:00    ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ


 

06:00    DRAKE AND JOSH
06:30    DRAKE AND JOSH
07:00    BIG TIME RUSH
07:30    KID E CATS
08:00    Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30    TEAM UMIZOOMI
09:00    PAW PATROL
09:30    Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00    RUSTY RIVETS
10:30    ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00    ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30    KUU KUU HARAJUKU
12:00    LEGO FRIENDS
12:30    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30    WINX
14:00    REGAL ACADEMY
14:30    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00    ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30    ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00    HUNTER STREET
16:30    ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00    ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30    THE MOJICONS
18:00    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30    Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00    PAW PATROL
19:30    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00    Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟΣ
21:30    Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00    ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30    ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00    ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30    HUNTER STREET
00:00    DRAKE AND JOSH
00:40    DRAKE AND JOSH
01:00    BIG TIME RUSH
01:25    VICTORIOUS
01:50    ICARLY
02:15    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05    THE THUNDERMANS
03:30    THE THUNDERMANS
03:55    SUPAH NINJAS
04:20    SUPAH NINJAS
04:45    TRUE JACKSON
05:10    TRUE JACKSON
05:35    THE TROOP
06:00    DRAKE AND JOSH




 

09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑΣΥΜΦΩΝΙΑ ΣΟΣΤΑΚΟΒΙΤΣ
10:30 ΒΟΥΛΗ
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:00 Η ΖΩΗ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΟ
18:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
22:00 ΣΥΜΦΩΝΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣΥΜΦΩΝΙΕΣ
23:30 ΌΠΕΡΑ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

via_main

Τι δείχνουν τα επίσημα στατιστικά στοιχεία της Αστυνομίας για το πρώτο εξάμηνο του 2018 - Δεν αποτυπώνεται η «αναβάθμιση» του εγκλήματος με όλο και πιο βίαιες πράξεις - Καλπάζει το «έγκλημα της καθημερινότητας» - 9 διαρρήξεις την ώρα σε όλη την επικράτεια

zevgos_main01

Να είμαι θυμωμένος με τον Θεό; Να είμαι θυμωμένος με τους ανθρώπους; Να είμαι θυμωμένος με τον εαυτό μου; Να είμαι θυμωμένος γενικότερα;», τονίζει στο αυστραλιανό ABC news ο Ανδρέας Δημητρίου, που έχασε τη γυναίκα του Μαργαρίτα και το 6 μηνών αγοράκι του

voulgares_mouseia

Το Δικαστήριο αποφάσισε να επιβάλλει φυλάκιση τεσσάρων ετών για παράβαση του νόμου αρχαιοτήτων στις δύο γυναίκες που έριχναν λάδι σε αρχαιότητες - «Με καθοδηγούσε το Άγιο Πνεύμα» είπε στο δικαστήριο η πρώτη κατηγορούμενη

main_ilias_psinakis

Εντολή για διενέργεια προκαταρκτικής εξέτασης, προκειμένου να διερευνηθεί η βασιμότητα των καταγγελιών για κακοδιαχείριση από το Δήμο Μαραθώνα του υλικού που προσφέρθηκε στους πυρόπληκτους στο Μάτι