Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας

Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ
ΣΚΑΪ, 00.45
Μετά τον θάνατο του πατέρα του, βασιλιά Γεωργίου του 5ου, ο Μπέρτι, που όλη του τη ζωή υποφέρει από τραυλισμό, γίνεται ξαφνικά ο νέος βασιλιάς Γεώργιος ο 6ος βασιλιάς της Αγγλίας. Με τη χώρα του στα πρόθυρα πολέμου, η σύζυγός του προσκαλεί ένα λογοθεραπευτή για να βοηθήσει τον άντρα της. Παρά το δύσκολο ξεκίνημα, οι δυο άνδρες ακολουθούν μια ανορθόδοξη μέθοδο θεραπείας και μια δυνατή φιλία γεννιέται ανάμεσά τους. Κόλιν Φερθ

ΧΑΤΣΙΚΟ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ
ALPHA, 23.00
Από τη μέρα που ο καθηγητής Πάρκερ μάζεψε από το δρόμο τον εγκαταλελειμμένο σκύλο, Χάτσικο, ο δεσμός που θα αναπτυχθεί ανάμεσά τους θα είναι πολύ δυνατός και ιδιαίτερος. Ο ένας φροντίζει τον άλλο με τον τρόπο του, μέχρι που κάποια στιγμή γίνονται αχώριστοι. O Χάτσικο συνοδεύει τον Πάρκερ κάθε πρωί στο τρένο, αλλά και κάθε απόγευμα είναι πάλι εκεί περιμένοντάς τον να επιστρέψει από τη δουλειά. Κάποια μέρα όμως ο Πάρκερ δε θα είναι συνεπής στο πρόγραμμα αναχωρήσεων του σταθμού και το καθιερωμένο ραντεβού τους… Ρίτσαρντ Γκιρ, Τζόαν Άλεν, Κάρι-Χιρογιούκι Ταγκάουα

NOVEMBER CRIMINALS
Novacinema1HD στις 22:00
Αδυνατώντας να πιστέψει ότι η δολοφονία του φίλου του οφείλεται σε πόλεμο συμμοριών, ο νεαρός Άντισον παίρνει την κατάσταση στα χέρια του και κάνει τη δική του έρευνα για να βρει το δολοφόνο. Ανσελ Ελγκορτ, Κλόι Γκρέις Μορέτζ



Οι αθλητικές μεταδόσεις


02:30
FOX Sports
Braves - Padres
MLB

09:55
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Καταλωνία
3ες ελεύθερες δοκιμές

10:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

10:50
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Καταλωνία
3ες ελεύθερες δοκιμές

11:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: Καταλωνία
3ες ελεύθερες δοκιμές

12:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

13:00
ΕΡΤ1
Γαλλία - Αυστραλία
Παγκόσμιο κύπελλο

13:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Καταλωνία
Κατατακτήριες δοκιμές

14:25
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Καταλωνία
4ες ελεύθερες δοκιμές

14:30
Eurosport 2
Γύρος της Σλοβενίας

15:05
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Καταλωνία
Κατατακτήριες δοκιμές

15:45
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

16:00
Eurosport 2
Route D Occitanie
Γαλλία

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: Καταλωνία
Κατατακτήριες δοκιμές

16:00
ΕΡΤ1
Αργεντινή - Ισλανδία
Παγκόσμιο κύπελλο

17:05
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

17:30
FOX Sports
Παγκόσμιο πρωτάθλημα F1H2O
Grand Prix of London

18:00
Eurosport 2
WTA Tour
Nottingham, United Kingdom

18:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ισπανία - Μεξικό
Mundialito

18:30
Novasports 1HD
US Open
3η μέρα

19:00
ΕΡΤ1
Περού - Δανία
Παγκόσμιο κύπελλο

19:05
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

19:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Πορτογαλία - Ιαπωνία
Mundialito

20:00
FOX Sports
Yankees - Rays
MLB

21:05
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Βαγιαδολίδ - Νουμάνθια
La Liga - Μπαράζ ανόδου

22:00
ΕΡΤ1
Κροατία - Νιγηρία
Παγκόσμιο κύπελλο

23:05
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France



Οι πρεμιέρες του Netflix για τον Ιούνιο

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
SENSE8: ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ
SENSE8: THE SERIES FINALE


Ο ΛΟΥΚ ΚΕΪΤΖ ΤΗΣ MARVEL
MARVEL'S LUKE CAGE
Σεζόν 2
22/6/18

GLOW: ΟΙ ΛΑΜΠΕΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥ WRESTLING​
GLOW
Σεζόν 2
29/6/18

13 ΝΟΕΜΒΡΗ: ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ​
NOVEMBER 13: ATTACK ON PARIS

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ
YOU ME HER
Σεζόν 3

ΦΙΛΑ ΜΕ ΠΡΩΤΑ
KISS ME FIRST
29/6/18

ΜΑΡΤΣΕΛΑ​
MARCELLA
Σεζόν 2

ΠΑΚΙΤΑ ΣΑΛΑΣ​
PAQUITA SALAS
Σεζόν 2
29/6/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ​!
NAILED IT!
Σεζόν 2
29/6/18


UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
18/6/18

ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
LA FORÊT
29/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΑΛΕΞ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ​
ALEX STRANGELOVE


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΣΚΑΛΑ
THE STAIRCASE

ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ
RECOVERY BOYS
29/6/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
ΟΙ ΑΡΚΟΥΔΟΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
TREEHOUSE DETECTIVES


ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ
THE HOLLOW

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΡΒΕΪ
HARVEY STREET KIDS
29/6/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
SHOOTER
Σεζόν 3
22/6/18

iZOMBIE
iZOMBIE
Σεζόν 4 Φινάλε

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 3

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ
THE BREAK WITH MICHELLE WOLF

ΣΕ ΠΙΑΣΑΜΕ!
BUSTED!

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
DOCTOR STRANGE
DOCTOR STRANGE
30/6/18

ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ
FRIENDS WITH MONEY

ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 2
BAD NEIGHBOURS 2


ΓΚΑΝΤΙ
GANDHI

WARCRAFT: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ
WARCRAFT
26/6/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 

06:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Ποδόσφαιρο: Γαλλία - Αυστραλία LIVE
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Ποδόσφαιρο: Αργεντινή - Ισλανδία LIVE
18:00 Μικτή Ζώνη
19:00 Ποδόσφαιρο: Περού - Δανία LIVE
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Ποδόσφαιρο: Κροατία - Νιγηρία LIVE
00:00 Ώρα Μουντιάλ
02:00 Ποδόσφαιρο: Γαλλία - Αυστραλία (Μ)
03:50 Ποδόσφαιρο: Αργεντινή - Ισλανδία
05:40 Στο Δρόμο για τη Ρωσία



 

06:00 Προορισμοί του ονείρου Προορισμοί του Ονείρου
07:10 Pajanimals
07:30 Ο ανυπόφορος Χένρυ
08:05 Πίπη Φακιδομύτη
08:25 Λούλου Ζίπαντου
08:50 Ζου
09:15 Κυνηγοί δράκων
09:45 Ο Λούκι Λουκ σε Νέες Περιπέτειες
10:00 Οι περιπέτειες του Τεν Τεν
10:25 Ο Μικρός Πρίγκιπας Κ3
10:55 Μόμπι Ντικ
11:20 Ίντι
12:00 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ2
14:00 Επιχειρήματα
15:00 Μονόγραμμα
15:30 Αλαντίν: Οι νέες περιπέτειες
17:15 Είμαστε Όλοι Πολίτες
18:00 Η αυλή των χρωμάτων (ζ)
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
21:00 Το Μινόρε της Αυγής Κ2
22:45 Μικροφίλμ Αποθυμιά
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ
02:40 Μονόγραμμα
03:15 Το Μινόρε της Αυγής Κ2
04:40 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
05:30 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ2


 

06:00 Πάτερ ημών
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα
09:00 Βότκα πορτοκάλι
10:00 Φίλα το βάτραχό σου
11:00 Υγεία πάνω απ΄όλα Κ6 Υγεία Πάνω απ' Όλα
12:00 Super Μουντιάλ
13:00 Ant1 news
13:45 Τρελές σφαίρες 2½
15:30 Μια ζωή
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Έναν έξυπνο έξυπνο... μούτρο
20:00 Ant1 news
21:00 Δέκα Μικροί Μήτσοι
22:30 Celebrity Game Night
00:00 Υπόθεση Τόμας Κράουν
02:30 VICE Κ6 VICE
03:30 Το καφέ της Χαράς
04:15 Η Καλή Πεθερά
05:00 Έρωτας - κύκλος 1



 

07:20 Στο φως του φεγγαριού
08:10 Η απλή μέθοδος των τριών
09:00 Εσύ φταις
10:00 Λάκης ο γλυκούλης
10:50 Οι αταίριαστοι
12:00 Τηλεμπόρα
12:50 Εμείς και εμείς
14:20 Οι Βασιλιάδες
16:10 Ταξιδεύοντας
17:10 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
18:40 Μ και Μ - κύκλος 1
19:40 Το κόκκινο δωμάτιο
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:20 Safe sex
00:00 Κάψε το σενάριο
00:50 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
01:20 Α.Μ.Α.Ν
02:20 Μίλα μου Βρώμικα
03:10 Φεύγα
04:00 Οι Χρηματιστές
04:40 Το τελευταίο αντίο
05:20 Φιλοδοξίες


 

06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Τομ και Τζέρι
08:15 Super Wings!
08:40 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν Κ2 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
09:10 Πέππα, το Γουρουνάκι Κ7 Πέππα, το Γουρουνάκι
09:30 Μπόμπι και Μπιλ
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, το Πρόβατο Κ5 Σον, το Πρόβατο
10:50 Garfield
11:10 DC Superhero Girls Κ2 DC Superhero Girls
11:20 Barbie: Μαγική περιπέτεια με δελφίνια
12:00 BEN 10
12:30 Beyblade Burst
13:00 Tom and Jerry Show
13:10 Dolphin Tale
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Ο μπόμπιρας ξεπόρτισε
19:55 STAR News
21:00 Οι Κρουντς
23:10 Η τριλογία της απόκλισης: Οι διαφορετικοί
02:15 Η ιστορία της ζωής μας
04:15 The Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
05:15 Ο τάρανδος του Άι Βασίλη



 

06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Φύγε εσύ, έλα εσύ - 1ος κύκλος
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Κωδικός πιπίλα
15:50 Πήρα κόκκινα γυαλιά
16:50 Τροχονόμος Βαρβάρα
17:30 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:40 Τροχονόμος Βαρβάρα
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Η Παριζιάνα
23:00 Hachiko: Η ιστορία ενός σκύλου
01:00 Checkpoint Alpha
03:00 Τροχονόμος Βαρβάρα
05:00 Εικόνες
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος



 

06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Σαββατοκύριακο με δράση
11:30 Eco news
12:00 Goal χωρίς σύνορα
13:45 Icarus Action 2018
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:50 Dot.com
18:50 Γλυκές αλχημείες
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά μας ρε Παιδιά
00:45 Ο λόγος του βασιλιά
03:15 Μέχρι τέλους
05:00 Σαββατοκύριακο με δράση


 

06:30 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
12:00 Κάρμα
13:00 Vivere
13:30 Όλα καλά
15:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Είναι στιγμές
05:00 Είναι στιγμές



 

09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 E News Στη Νοηματική
21:10 Μίνι Πράκτορες (Spy Kids 1)
23:10 Αποστολή Αυτοκτονίας (Cleanskin)
01:15 Trainspotting
03:15 Annita Gr (Ε)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει



 

06:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:45 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΗΣ ΛΟΥΚΕΡΝΗΣ: Ο SIMON RATTLE ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΜΟΤΣΑΡΤ
10:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 ΜΑΡΟΚΟ- ΙΡΑΝ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
14:00 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
16:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
17:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
17:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΧΑΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 EDUART
01:00 ΚΡΟΑΤΙΑ- ΝΙΓΗΡΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
05:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ



 

06:00 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 SUNNY DAY
11:30 TOON MARTY
12:00 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER'STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 GAME SHAKERS
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 Μαραθώνιος: Χάρβει Μπικς
20:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: HARVEY BEAKS
21:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 Drake & Josh


 

09:00 Κάμερα Ζιζάνιο
10:00 Κάρτα Μέλους / Διαβουλεύσεις
11:30 Έλληνες αειναύτες - κύκλος 1 Γρηγόρης Καλλιμανόπουλος
12:00 Βουλή επί 7
13:30 Καινοτομία
14:00 Χάριν Ευφωνίας
15:00 Μαγικός Φανός Αιμίλιος Χειλάκης: Αυτό μπορεί να είναι (Επ)Ανάσταση
15:30 Αστικό Τοπίο
16:00 Θεατροσκόπιο
16:30 Χορός
18:00 Ο λόγος της γραφής
03:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

more

«Οι καταγγελίες του κ. Κωσταράκου αφορούν την Ευρωπαϊκή Επιτροπή και την Ύπατη Αρμοστεία του ΟΗΕ καθώς αυτά τα κονδύλια δεν προορίζονται για το ελληνικό δημόσιο», ειπώθηκε χαρακτηριστικά

3
bakari-dolofonia_main01

Οι γονείς του άτυχου 23χρονου ζητούν δικαίωση για τη δολοφονία του παιδιού τους - Στις 21 Σεπτεμβρίου στην Πάτρα η δίκη για τον ξυλοδαρμό του Μπακαρί - Εννέα οι κατηγορούμενοι

1
kapsohas

«Θα έλεγα στους εκλεκτούς συναδέλφους της διοίκησης, να μην μπουν στον κόπο να με καλέσουν στα πειθαρχικά όργανα της Ένωσης» λέει ο δημοσιογράφος της ΕΡΤ - Τι απαντά στις επικρίσεις για την τοποθέτησή του κατά του Κυριάκου Μητσοτάκη

25