Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι ταινίες της ημέρας - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας

«SPECTRE» Πρεμιέρα
Novacinema1HD, 22:00
Σε ένα ταξίδι σε φρενήρη ρυθμό από την Πόλη του Μεξικού ως το Μαρόκο και τη Ρώμη, ο Τζέιμς Μποντ ακολουθεί τα χνάρια μιας πανίσχυρης τρομοκρατικής οργάνωσης. Η ταινία βραβεύτηκε με ένα Οσκαρ. (Ταινία δράσης, Ντάνιελ Κρεγκ, Κρίστοφ Βαλτς)

Ο ΑΡΧΑΡΙΟΣ (INTERN)
STAR, 17:15

Ο Μπεν Γουίτακερ, ένας 70χρονος χήρος, ανακαλύπτει ότι η συνταξιοδότηση δεν είναι τελικά τόσο ευχάριστη συνθήκη, όσο περίμενε. Αποφασίζει με την πρώτη ευκαιρία, που θα του δοθεί, να επιστρέψει στην ενεργό εργασιακή δράση. Έτσι, βρίσκει δουλειά ως εκπαιδευόμενος σε μια ιστοσελίδα μόδας, την οποία έχει ιδρύσει και διευθύνει η νεαρή Τζουλς Όστιν. Ο Μπεν σύντομα θα καταφέρει να κερδίσει την εμπιστοσύνη της Τζουλς και μεταξύ τους αναπτύσσεται μια ιδιαίτερη σχέση επαγγελματικής συνεργασίας αλλά και προσωπικής φιλίας… Ρόμπερτ Ντε Νίρο, Αν Χάθαγουεϊ, Ρενέ Ρουσό

ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ: ΤΟ ΣΕΝΤΟΥΚΙ ΤΟΥ ΝΕΚΡΟΥ
ALPHA, 21.00

Η επική περιπέτεια φαντασίας «Οι πειρατές της Καραϊβικής: Το σεντούκι του νεκρού» έρχεται στον μαγικό απόηχο της πρώτης ταινίας «Οι πειρατές της Καραϊβικής: Η κατάρα του Μαύρου Μαργαριταριού», για να σκορπίσει ακόμα μεγαλύτερες δόσεις εξωτικής περιπέτειας, πρωτότυπης φαντασίας, ακραίων καταστάσεων ανάμεικτων με χιούμορ και διάθεση ανατρεπτική. Τζόνι Ντεπ, Ορλάντο Μπλουμ, Κίρα Νάιτλι, Στέλαν Σκάρσγκαρντ, Τζέφρι Ρας, Τζόναθαν Πράις



Οι πρεμιέρες του Netflix για τον Ιούνιο

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
SENSE8: ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ
SENSE8: THE SERIES FINALE


Ο ΛΟΥΚ ΚΕΪΤΖ ΤΗΣ MARVEL
MARVEL'S LUKE CAGE
Σεζόν 2
22/6/18

GLOW: ΟΙ ΛΑΜΠΕΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥ WRESTLING​
GLOW
Σεζόν 2
29/6/18

13 ΝΟΕΜΒΡΗ: ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ​
NOVEMBER 13: ATTACK ON PARIS

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ
YOU ME HER
Σεζόν 3

ΦΙΛΑ ΜΕ ΠΡΩΤΑ
KISS ME FIRST
29/6/18

ΜΑΡΤΣΕΛΑ​
MARCELLA
Σεζόν 2


ΠΑΚΙΤΑ ΣΑΛΑΣ​
PAQUITA SALAS
Σεζόν 2
29/6/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ​!
NAILED IT!
Σεζόν 2
29/6/18

ΤΟ ΡΑΝΤΣΟ​
THE RANCH
Μέρος 5
15/6/18

UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
18/6/18

ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
LA FORÊT
29/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΑΛΕΞ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ​
ALEX STRANGELOVE

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ​
SET IT UP
15/6/18

ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
SUNDAY'S ILLNESS
15/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΣΚΑΛΑ
THE STAIRCASE


ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ
RECOVERY BOYS
29/6/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
ΟΙ ΑΡΚΟΥΔΟΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
TREEHOUSE DETECTIVES


ΤΡΟΥ: ΜΑΓΙΚΗ ΦΙΛΙΑ
TRUE: MAGICAL FRIENDS
15/6/18


ΤΡΟΥ: ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ
TRUE: WONDERFUL WISHES
15/6/18

ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ
THE HOLLOW


ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΡΒΕΪ
HARVEY STREET KIDS
29/6/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
SHOOTER
Σεζόν 3
22/6/18

iZOMBIE
iZOMBIE
Σεζόν 4 Φινάλε


ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 3


ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ
THE BREAK WITH MICHELLE WOLF


ΣΕ ΠΙΑΣΑΜΕ!
BUSTED!


ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
DOCTOR STRANGE
DOCTOR STRANGE
30/6/18

ΣΥΜΜΑΧΟΙ
ALLIED
15/6/18

ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ
FRIENDS WITH MONEY


ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 2
BAD NEIGHBOURS 2
11/6/18

ΓΚΑΝΤΙ
GANDHI

WARCRAFT: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ
WARCRAFT
26/6/18

Οι αθλητικές μεταδόσεις


FOX
Broncos - Storm
NRL 09:10


EUROSPORT
Ρολάν Γκαρός
Τένις 12:30


COSMOTE SPORT 5
Ιταλία: Sassari Argentiera 2 - Power Stage
WRC 13:00

EUROSPORT 2
Criterium du Dauphine Libere, Γαλλία
Ποδηλασία 14:30


EUROSPORT
Ρολάν Γκαρός
Τένις 16:00


COSMOTE SPORT 1
Αυστρία - Βραζιλία
Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου 17:00


COSMOTE SPORT 4
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
Basket League 19:00

ΕΡΤ3
Τελικοί ανδρών / γυναικών
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Beach Volley 19:00

FOX
Rays - Mariners
MLB 20:00

COSMOTE SPORT 5
Καναδάς, Αγώνας
Formula 1 21:00

ΕΡΤ2
Καναδάς, Αγώνας
Formula 1 21:00

COSMOTE SPORT 8
Michigan Firekeepers Casino 400
NASCAR Cup Series 21:00

FOX
Dodgers - Braves
MLB 23:00


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 


06:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
18:05 O ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΜΗΝΑΣ
19:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
20:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
23:50 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
00:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
00:50 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
01:00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
01:50 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
02:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
02:20 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
02:25 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
04:20 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - GREEKS
05:10 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ


 


07:00 PAJANIMALS
07:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
12:00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13:00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
14:00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ Η ΑΛΕΠΟΥ
15:30 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
17:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡAIΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
18:00 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
19:00 AUTO MOTO EΡΤ
20:00 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΑΝΑΔΑ (ΜΟΝΤΡΕΑΛ)
21:10 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΑΝΑΔΑ (ΜΟΝΤΡΕΑΛ)
23:15 Η ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΦΑΝΤΑΣ
00:45 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
01:45 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
02:45 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡAIΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
03:15 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
04:15 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
05:15 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
05:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
06:00 PAJANIMALS


 


06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
10:00 40 Κύματα (Ε)
Τελευταίο επεισόδιο. Κωμική σειρά ελληνικής παραγωγής 2008-2009.
11:00 Ονειροπαγίδα - 2ος Κύκλος (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 6ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Τα Κακά Κορίτσια 2(Mean Girls 2)
15:45 Εγκλήματα (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Κόσμος Και Κοσμάκης
20:00 Ant1 News
21:00 Hell's Kitchen
23:45 The Game Of Love (Ε)
00:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
01:45 Λόλα (Ε)
02:15 Vice Specials (Ε) - 3ος Κύκλος
02:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:15 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)



 


07:10 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
08:00 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:50 Εσύ Φταις (Ε)
09:50 Λάκης Ο Γλυκούλης (Ε)
11:20 Όλα Στον Αέρα (Ε)
12:10 Τηλεμπόρα (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
14:50 Οι Βασιλιάδες
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
16:10 Ταξιδεύοντας Με Τον Χρήστο Νέζο (Ε)
16:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
17:10 Πενήντα Πενήντα (Ε)
17:40 Σαββατογεννημένες (Ε)
18:25 Σαββατογεννημένες - 1ος κύκλος
18:40 Τί Ψυχή Θα Παραδώσεις Μωρή; (Ε)
19:10 Τί Ψυχή Θα Παραδώσεις Μωρή; (Ε)
19:40 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:00 Safe Sex (Ε)
23:50 Safe sex
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
00:30 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
00:40 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
00:50 Ο 3ος Νόμος (Ε)
01:00 Αμάν (Ε)
01:10 Αμάν (Ε)
01:40 Φύγαμε (Ε)
01:50 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
02:00 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
02:10 Μίλα μου Βρώμικα
02:20 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
02:40 Φεύγα (Ε)
03:10 Το Μυστικό Του Άρη Μπονσαλέντη (Ε)
03:30 Οι Χρηματιστές (Ε)
03:50 Οι Χρηματιστές
04:00 Σκορπιός (Ε)
04:10 Το Τελευταίο Αντίο (Ε)
04:30 Το τελευταίο αντίο
04:50 Φιλοδοξίες (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:20 Φιλοδοξίες
05:40 Βέρα στο δεξί
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)



 

06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
08:40 Ben And Holly
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι - 7ος Κύκλος
09:40 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο
10:50 The Garfield Show
11:10 DC Super Hero Girls
11:20 Η Barbie Και Το Διαμαντένιο Κάστρο (Barbie And The Diamond Castle) - Β Μέρος
12:00 Miraculous Lady Bug
12:30 Wabbit
13:00 Eragon
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια - 7ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 11ος Κύκλος
17:00 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Ο Αρχάριος (Intern)
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Ο Αρχάριος (Intern)
19:55 Star News
21:00 Money Drop
22:10 Ελληνική Ταινία
00:30 Υποψία (Chloe)
02:30 Money Drop (Ε)
02:45 Money Drop (Ε)
03:15 Money Drop
03:45 Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
04:15 Το ταξίδι του μονόκερου
04:30 Grimm - 1ος Κύκλος
04:45 Ζίνα - 5ος Κύκλος




 

06:30 Tv Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Φύγε Εσύ, Έλα Εσύ (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
14:50 Μου το κρατάς μανιάτικο
15:50 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
16:50 Η Κόμισσα Της Κέρκυρας
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Η Κόμισσα Της Κέρκυρας
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Οι Πειρατές Της Καραϊβικής: Το Σεντούκι Του Νεκρού
00:00 Apollo 13
02:40 Αυτές Είναι Οι Kardashians, V
02:50 10η Εντολή ΙΙΙ (Ε)
03:50 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:00 Deal, II (E)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες (Ε)
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)


 

06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:45 7 Ημέρες
13:00 Η Ιστορία Με Τα Δικά Του Λόγια: Κωνσταντίνος Μητσοτάκης (Ε)
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab (Ε)
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:50 DOT
18:50 Happy Traveller
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
01:30 Ένοχα Ψέματα (Trials Of Cate McCall)
03:15 Υποβρύχιοι Κυνηγοί (Fascination Coral Reef)
03:30 Facing Evil - 3ος Κύκλος
04:15 Happy Traveller (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα
05:00 7 Ημέρες (Ε)
06:00 Σήμερα


 

06:30 Όλα καλά
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
11:45 Κάρμα (Ε)
12:30 Γεύσεις Και Οίνος
13:30 Όλα Καλά (Ε)
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Επιθυμίες
19:15 Επιθυμίες
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Επιθυμίες
05:00 Επιθυμίες



 


09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 E News Στη Νοηματική
21:10 Μπερδέματα Στο Μπρόντγουεϊ (She's Funny That Way)
23:00 Ο Καθοδηγητής (The Good Sheperd)
00:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:00 Circo (Ε)
02:00 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω (Ε)
02:30 Circo (Ε)
03:30 Αποκαλυπτικά (Ε)
04:30 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί


 


06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
07:50 BALKAN EXPRESS
08:45 Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΒΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΑΝΙΗΛ ΤΡΙΦΟΝΟΦ
10:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
Eπεισόδιο 7 - ΑΠΟ ΤΗ ΦΑΡΜΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ (FARM TO TABLE)
11:00 BORDERS
12:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
17:30 ΣΠΙΘΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH VOLLEY
21:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
00:00 BORDERS
01:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
01:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΒΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΑΝΙΗΛ ΤΡΙΦΟΝΟΦ
03:30 Ο ΦΑΡΟΣ
04:30 Ο ΦΑΡΟΣ
05:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ



 


06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 SUNNY DAY
11:30 TOON MARTY
12:00 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 GAME SHAKERS
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 RUFUS 2
21:00 HARVEY BEAKS
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH


 

09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 Φωτογραφία
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
18:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
22:00 ΟΠΕΡΑ
00:00 ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ: ΕΝΑΣ ΑΙΩΝΑΣ - ΤΕΧΝΗΣ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

zak

Οι πρώτοι συλληφθέντες θα περάσουν την πόρτα του Δικαστικού Μεγάρου Ζακύνθου το πρωί της Δευτέρας, ενώ μέχρι την Τετάρτη αναμένεται να έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία των απολογιών για όλους

voutsis

Ο πρόεδρος της Βουλής κατέθεσε στεφάνι στη μνήμη των εκτελεσμένων από τα στρατεύματα κατοχής κατά τον Β' Παγκόσμιο Πόλεμο στο Μπλόκο της Κοκκινιάς και δήλωσε ότι έχει καθυστερήσει πολύ η διεκδικήση των αποζημιώσεων

8
tah_kne

Η 17χρονη Παλαιστίνια που χαστούκισε Ισραηλινό στρατιώτη και φυλακίστηκε για πολλούς μήνες, παραχώρησε συνέντευξη Τύπου στο Στέκι Πολιτισμού και Νεανικής Δημιουργίας της ΚΝΕ

3
agrinio_19xroni_arthro

Το αιματηρό περιστατικό σημειώθηκε κατά τη διάρκεια της πορείας στο Αγρίνιο για τα πέντε χρόνια από τη δολοφονία του Παύλου Φύσσα - Η 19χρονη τραυματίστηκε σοβαρά στο πρόσωπο και παραμένει στο νοσοκομείο, με την κατάσταση της υγείας της να παρουσιάζει βελτίωση

17