Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι ταινίες της ημέρας - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας

A Family Tale
ΠΡΕΜΙΕΡΑ COSMOTE CINEMA 4HD, 23:00

Η Έμμα και η κόρη της Μικόλ ζουν μόνες στη Ρώμη, καθώς ο υποπλοίαρχος Αγκοστίνο, σύντροφος της πρώτης και πατέρας της δεύτερης, βρίσκεται συχνά σε αποστολή. Η ξαφνική μετάθεσή του στο Λιβόρνο θα ταράξει την ηρεμία της οικογένειας. Βιτόρια Πουτσίνι, Γκουίντο Καπρίνο, Τζανκάρλο Τζανίνι


ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙΣ ΕΣΥ
Novacinema1HD, 22:00
Εχοντας χάσει τη δουλειά της, μια εξωστρεφής κοπέλα αναλαμβάνει τη φροντίδα ενός νεαρού τραπεζίτη του οποίου η ζωή άλλαξε για πάντα όταν, ύστερα από ένα ατύχημα, καθηλώθηκε σε αναπηρικό καροτσάκι. (Ρομαντική κομεντί, Εμίλια Κλαρκ, Σαμ Κλάφλιν)

TRANSPORTER 3
STAR, 22.00

Ο Φρανκ Μάρτιν επιστρέφει ξανά στην ενεργό δράση και για τρίτη συνεχόμενη φορά αναλαμβάνει τον ρόλο του «μεταφορέα». Στόχος του να μεταφέρει τη νεαρή, γοητευτική και μυστηριώδη Βαλεντίνα, κόρη ενός υπουργού της Ουκρανίας, από τη Μασσαλία στην Οδησσό. Στην πορεία του όμως συναντάει δύο σημαντικά εμπόδια: τον Τζόνσον, που θέλει πάση θυσία να εμποδίσει το ταξίδι τους αλλά και έναν εκρηκτικό μηχανισμό, που απειλεί να ανατινάξει τον ίδιο τον Φρανκ, εάν απομακρυνθεί από το αυτοκίνητό του, σε απόσταση μεγαλύτερη των 20 μέτρων... Κίνδυνος, έρωτας, ένταση και άρτια χορογραφημένες αναμετρήσεις σώμα με σώμα, είναι τα συστατικά της, συναρπαστικής ταινίας δράσης σε σενάριο και παραγωγή Λικ Μπεσόν. Τζέισον Στέιθαμ, Ναταλία Ρουντάκοβα, Ρόμπερτ Νέπερ, Φρανσουά Μπερλάν


Οι αθλητικές μεταδόσεις

03:00
FOX Sports
Capitals - Golden Knights
NHL - Stanley Cup Playoffs

15:00
Eurosport 2
Ρολάν Γκαρός

15:00
Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός

16:15
Eurosport 2
Criterium du Dauphiné Libéré
Γαλλία

18:15
Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός

20:00
Eurosport 2
Paavo Nurmi Games
Turku, Finland

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Αρμάνι Μιλάνο - Τρέντο
Serie A - 1ος τελικός




Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



10:00 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Άλλη διάσταση
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Δεύτερη Ματιά
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
19:00 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
19:30 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
20:20 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
20:40 The Mitsi Show
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
22:00 Το μυστικό του βράχου των κρεμασμένων
23:00 Ιστορικοί περίπατοι Από τη δικτατορία του Μεταξά, στον πόλεμο του '40
00:00 Η δεκαετία του '80
00:50 Το μυστικό του βράχου των κρεμασμένων
01:50 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
02:50 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
03:30 Ιστορικοί περίπατοι Από τη δικτατορία του Μεταξά, στον πόλεμο του '40
04:30 Η δεκαετία του '80
05:20 The Mitsi Show
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση





06:00 Προορισμοί του Ονείρου Κ2
07:00 Ο ανυπόφορος Χένρυ
07:25 Πίπη Φακιδομύτη
07:50 Λούλου Ζίπαντου
08:15 Ζου
08:40 Ίντι
09:00 Θαύματα της φύσης
10:00 Πόλεμος για το ελεφαντόδοντο
11:00 Οδός Ανθέων
12:00 Αστροφεγγιά
13:00 Στα φτερά του έρωτα Κ4
14:00 Great Mysteries Myths of the 20th Century
14:30 Προορισμοί του Ονείρου Κ2
15:30 Γεύσεις από Ελλάδα
16:15 Εντός Αττικής Κ3
16:30 Τυφλός άγγελος
18:00 I Love Lucy
18:30 La senora
20:00 Η εποχή των εικόνων Robert Wilson, Video Portraits of Lady Gaga
21:00 Ες αύριον τα σπουδαία Κ4 Τρίποντο
21:30 Το Μαγικό των Ανθρώπων
22:30 Μικροφίλμ Αποθυμιά
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ
00:40 Εκτός πορείας
01:30 Οδός Ανθέων
02:30 Αστροφεγγιά
03:30 Στα φτερά του έρωτα Κ4
04:30 Γεύσεις από Ελλάδα
05:15 Πόλεμος για το ελεφαντόδοντο





06:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
06:30 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Το καφέ της Χαράς
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 news
21:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:10 The Game of Love
23:15 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
00:15 The Game of Love
02:15 Λόλα
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Η Καλή Πεθερά
05:00 Έρωτας - κύκλος 1





06:00 Βέρα στο δεξί
07:40 Περί ανέμων και υδάτων
08:10 Το σόι μας
08:50 Αέρινες σιωπές
10:20 Για μια θέση στον ήλιο
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:40 Η ώρα η καλή
18:10 Είσαι το ταίρι μου
19:00 Singles 3
19:50 Δέκα λεπτά κήρυγμα
20:50 Ήρθε και έδεσε
21:40 Η πολυκατοικία - 1ος κύκλος
22:30 Να με προσέχεις
23:20 Οι μάγισσες της Σμύρνης
00:10 Είμαστε στον αέρα
01:00 Ο 3ος νόμος
01:40 Φύγαμε
02:30 Μπελάδες για δύο
03:10 Κούκλες
04:10 Σκορπιός
05:00 Φιλοδοξίες





06:30 Ο τροχός της τύχης
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ1
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1
18:30 STAR News
18:45 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 Lethal Weapon - κύκλος 1
22:00 Transporter 3
00:15 Το σταυροδρόμι του θανάτου
02:30 Werewolf: The beast among us
04:15 Third Watch Κ3 Third Watch
05:30 Psych Κ3






06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Happy Day στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές ιστορίες
17:45 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη Θέση μου Κ2
21:00 Το Σόι σου Κ4
21:50 Το Τατουάζ
00:00 Σχέδιο εγκλήματος
02:00 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ5
03:00 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος
04:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:45 Εικόνες
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος





06:00 Σήμερα
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Power of Love
17:20 Δελτίο στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Ιστορίες
01:45 Facing evil K3
02:30 Διψασμένη Γη
04:15 Survivor Πανόραμα




06:30 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
12:00 Κάρμα
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα καλά
15:30 Η αγορά σήμερα
18:00 Επιθυμίες
19:00 Επιθυμίες
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κάρμα
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Επιθυμίες




06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
12:45 Εμείς
14:45 Κάθε Μέρα Chef
15:30 E News
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E news Στη Νοηματική
20:00 Φως, Νερό, Τηλέφωνο, Οικόπεδα Με Δόσεις
22:00 Το Αγόρι Πίσω Από Το Συρματόπλεγμα (The Boy In The Stripped Pajama)
00:00 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
00:45 Circo
01:45 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
02:45 Circo (Ε)
03:45 Style Rules (Ε)
04:00 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
04:30 Anamesa (Ε)
04:45 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί





06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ALLERT3
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΧΑΜΕΝΟ ΧΡΟΝΟ
23:00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
00:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
01:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
02:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




06:00 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 PAW PATROL
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKUΠ
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 THE LOUD HOUSE
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
00:00 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 Πρωινή ανάγνωση
10:00 Κοινοβουλευτικό έργο
18:00 Κοινοβουλευτικό έργο
22:00 Ιστορίες Καθημερινών Ανθρώπων
23:00 Ποδήλατα Εναντίον Αυτοκινήτων
00:30 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης