Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι ταινίες της ημέρας - Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα


Οι αθλητικές μεταδόσεις

04:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Χιούστον Ρόκετς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
NBA Playoffs

11:00
Eurosport 2
Ρολάν Γκαρός

12:50
FOX Sports
Storm - Cowboys
NRL

14:15
Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας

15:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Λιόν, ημιτελικά

18:15
COSMOTE SPORT 7 HD
Σακάρια - Φενέρμπαχτσε
Basketball Super League - Playoffs

18:30
Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός



Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

H ΑΧΤΥΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT
Σεζόν 4
30/5/18


ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ
THE TOYS THE MADE US
Σεζόν 2
25/5/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

ΙΜΠΙΖΑ
IBIZA
25/5/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΡΟΛ
TROLLHUNTERS
Μέρος 3
25/5/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




10:00 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Άλλη διάσταση
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Δεύτερη Ματιά
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
20:20 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
20:40 The Mitsi Show
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
22:00 Στα Τραγούδια Λέμε Ναι
01:10 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
02:40 Στα Τραγούδια Λέμε Ναι
05:45 The Mitsi Show





06:00 Φάκελος Διατροφή Κ3
07:00 Ο ανυπόφορος Χένρυ
07:25 Πίπη Φακιδομύτη
07:50 Λούλου Ζίπαντου
08:15 Ζου
08:40 Ίντι
09:00 Κούβα
10:00 Φυλές
11:00 Οδός Ανθέων
12:00 Αστροφεγγιά
13:00 Great Mysteries Myths of the 20th Century
13:30 Προορισμοί του ονείρου
14:30 Φάκελος Διατροφή Κ3
15:30 Γεύσεις από Ελλάδα
16:15 Εντός Αττικής
16:30 Ο Ψευτοθόδωρος
18:00 I Love Lucy
18:30 La senora
20:00 Close Up Γιάννης Καστρίτσης: Ο άνθρωπος και ο ίσκιος του.
21:00 Η Αγιά από το Γιοπουγκόν
22:45 Πολιτιστικό Δελτίο
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:50 Μετά το Μάη
02:00 Η αυλή των χρωμάτων
04:00 Γεύσεις από Ελλάδα
04:45 Οδός Ανθέων
05:30 Αστροφεγγιά





06:00 Της Ελλάδος τα παιδιά Της Ελλάδος τα Παιδιά
07:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
14:55 G Tech Trends by Germanos
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Το καφέ της Χαράς
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 news
21:00 The Wall
22:30 Ο Ιντιάνα Τζόουνς και η τελευταία σταυροφορία
01:00 VICE Specials Κ6 VICE Specials
02:00 Fazilet
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Αδελφές ψυχές
05:15 Έρωτας - κύκλος 1





06:00 Βέρα στο δεξί
07:40 Περί ανέμων και υδάτων
08:20 Το σόι μας
08:50 Αέρινες σιωπές
10:20 Για μια θέση στον ήλιο
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες Οι Βασιλιάδες - Τηλεταινία
16:30 Η ώρα η καλή
17:50 Είσαι το ταίρι μου
18:40 Singles 1
19:30 Απαγορευμένη αγάπη
20:20 Παιδική χαρά
20:50 Ήρθε και έδεσε
21:40 Η πολυκατοικία - 1ος κύκλος
22:30 Να με προσέχεις
23:20 Οι μάγισσες της Σμύρνης
00:10 Είμαστε στον αέρα
01:00 Ο 3ος νόμος
01:40 Μπελάδες για δύο
02:30 Ένοχη αγάπη
03:10 Κούκλες
04:00 Στη σκιά του πολέμου
05:00 Φιλοδοξίες
05:20 Βέρα στο δεξί




06:30 Ο τροχός της τύχης
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ1
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1
18:30 STAR News
18:45 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 Ο Όλυμπος έπεσε
23:30 Πολύ σκληρός για να πεθάνει
02:15 Poseidon
04:15 Justice League: Doom
05:30 Ο τροχός της τύχης






06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Happy Day στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές ιστορίες
17:45 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη Θέση μου Κ2
21:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ5
21:50 Νότα Μία Βραδιάτικα
23:30 Φως στο τούνελ
02:20 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ4
03:20 Deal
04:20 Κόκκινος κύκλος Το τέλος του παιχνιδιού - 1ο μέρος
05:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος





06:00 Σήμερα
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Power of Love
17:20 Δελτίο στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Power of Love
00:30 Δόλωμα γένους θηλυκού
02:30 Power of Love
04:30 Survivor Πανόραμα





06:30 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
12:00 Κάρμα
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα καλά
15:00 Vivere
15:30 Η αγορά σήμερα
18:00 Είναι στιγμές
19:00 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κάρμα
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Είναι στιγμές
05:00 Βαλς με δώδεκα (12) θεούς





06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
12:45 Εμείς
14:50 Anamesa
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Ο Κυρ Γιώργης Και Οι Τρέλες Του
22:00 Το Μυστικό Της Maisie (What Maisie Knew)
00:00 Criminal Minds
01:00 Circo
02:00 Criminal Minds
03:00 Circo (Ε)
03:50 Άριστη Γεύση (Ε)
04:35 Anamesa (Ε)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει





06:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΔΙΓΑΜΜΑ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 Η ΤΥΦΛΗ ΖΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΤΑΝ ΜΑΧΟΟΥΝΙ
23:45 ΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΡΑΜΑΖΟΦ
00:45 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
02:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
08:00 Paw patrol
08:30 Bubble guppies
09:00 Wallykazam!
09:30 Zack and Quack
10:00 The New Teletubies
10:30 Team Umizoomi
11:00 Ντόρα η μικρη εξερευνητρια
11:30 Rusty Rivets
12:00 Τέρατα και εξωγήινοι
12:30 Yo και Watch
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 Fanboy and Chum Chum
14:00 Paw patrol
14:30 Winx Club
15:00 Regal Academy
15:30 Maggie & Bianca
16:00 Kuu Kuu Harajuku
16:30 Τριπλός Μπελάς
17:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
17:30 Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
18:00 Τα Μυστικά της Αβύσσου
18:30 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
19:00 Σίμερ και Σάιν
19:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
20:00 Paw patrol
20:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
21:00 Τα Μυστικά της Αβύσσου
21:30 Mysticons
22:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
22:30 The Loud House
23:00 Χελωνονιντζάκια
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh





09:00 Πρωινή ανάγνωση
10:00 Κοινοβουλευτικό έργο
18:00 Κοινοβουλευτικό έργο
22:00 Κακόφημοι δρόμοι
00:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

mastropoi

Ο 48χρονος φωτογράφος που φέρεται ως «εγκέφαλος» του κυκλώματος μαστροπείας πήρε τον δρόμο για τη φυλακή – Με βάση τις συνομιλίες - «φωτιά» οι κατηγορούμενοι φέρονται ότι έκλειναν έως και 30 ωριαία ραντεβού την ημέρα έναντι 140 ευρώ την ώρα

3
areios_pagos

Στη Σάμο, παιδιά Δημοτικού με απόφαση των γονέων τους, απείχαν από το σχολείο, αντιδρώντας στη λειτουργία δομής για τους Πρόσφυγες - Στα Βίλια, μετανάστες δέχθηκαν επίθεση σε ξενοδοχείο

fylakes_1234

Η αρχή έγινε από το κατάστημα των Διαβατών - Διενεργήθηκαν 516 εξετάσεις προσυμπτωματικού ελέγχου - 87 κρατούμενοι βρέθηκαν θετικοί στο αντίσωμα της ηπατίτιδας C εκ των οποίων οι 61 είχαν ανιχνεύσιμο ιικό φορτίο (HCV RNA)

ypourgeio-paideias-1-1021x576

Αποχώρησαν οι αιρετοί από τη σημερινή συνεδρίαση του Συμβουλίου Επιλογής - Καλούν τον Γαβρόγλου να παρέμβει άμεσα και να ακυρώσει τις ενέργειες του προέδρου του Κεντρικού Συμβουλίου Επιλογής 

2