Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

programm

Οι ταινίες που προτείνουμε - Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι προτάσεις της ημέρας




HARRY ΚΑΙ MEGHAN: ΕΝΑΣ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
STAR, 17:40


Ένας μεγάλος, πριγκιπικός έρωτας στην οθόνη του Star για τους αθεράπευτα ρομαντικούς! H αληθινή ιστορία αγάπης του πρίγκιπα Χάρι και της Μέγκαν Μαρκλ, που το Σάββατο 19 Μαΐου θα ολοκληρωθεί με τον μεγαλοπρεπή γάμο τους! Η παραμυθένια γνωριμία τους, μέσω κοινών φίλων στον Καναδά, η προσπάθειά τους να κρατήσουν κρυφή την ερωτική τους σχέση, το ανελέητο κυνηγητό των μέσων ενημέρωσης και τα σχόλια για τον γαλαζοαίματο, που ερωτεύθηκε μια διαζευγμένη αμερικανίδα ηθοποιό, τα εμπόδια, που αντιμετώπισαν και πως έφτασαν τελικά να ενώνονται με τα δεσμά του γάμου, ανταλλάσσοντας όρκους αιώνια αγάπης, πίστης και αφοσίωσης! Παρίσα Φιτζ Χένλεϊ, Μάρεϊ Φρέιζερ, Λόρα Μίτσελ, Μπέργκες Άμπερνεθι, Στιβ Κούλτερ, Τρέβορ Λέρνερ, Μπόνι Σόπερ, Ντέμπορα Ράμσεϊ

Η Εποχή των Παγετώνων: Σε τροχιά σύγκρουσης
ΠΡΕΜΙΕΡΑ COSMOTE CINEMA 1HD, 21:00
Όσο υπάρχει Σκρατ, θα υπάρχει και καταστροφή! Το επικό κυνήγι του προϊστορικού σκίουρου για το βελανίδι προκαλεί για άλλη μια φορά κοσμοϊστορικά γεγονότα, που απειλούν να αφανίσουν τη Γη. Έτσι, άλλη μια ξέφρενη περιπέτεια ξεκινά.



ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΡΑΤΗΣΗ;
ALPHA, 21.00

Η Κέιτ είναι μια επιτυχημένη σεφ σε ένα από τα κορυφαία εστιατόρια του Μανχάταν. Για να φτάσει όμως σε αυτό το επίπεδο, η Κέιτ είχε να αντιμετωπίσει πολλές προκλήσεις που διαμόρφωσαν τον αυστηρό χαρακτήρα της, αλλά και τη σχολαστική συμπεριφορά της μέσα στη κουζίνα. Όλα αυτά όμως θα αλλάξουν, όταν αναγκαστεί να φροντίσει τη νεαρή ανιψιά της, που έμεινε ορφανή. Οι αλλαγές όμως δε σταματούν εδώ. Σύντομα, ένας νέος μάγειρας, ο γοητευτικός αλλά και κάπως εκκεντρικός Νικ, έρχεται να δουλέψει στο εστιατόριό της, αλλά η χημεία μεταξύ τους δεν είναι η ιδανική. Πόσες ανατροπές μπορεί να αντέξει μια γυναίκα που έχει μάθει να ακολουθεί στη ζωή αυστηρούς κανόνες, όπως και στις συνταγές της; Πολύ σύντομα όμως θα αναγκαστεί να ανακαλύψει ότι κάποια πράγματα μπορεί να είναι νόστιμα επειδή ακριβώς προκύπτουν από τα πιο αναπάντεχα υλικά… Κάθριν Ζέτα Τζόουνς, Άαρον Έκχαρτ, Άμπιγκεϊλ Μπρέσλιν, Πατρίσια Κλάρκσον

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

ΞΥΠΟΛΗΤΟΣ ΠΡΙΓΚΗΨ
ALPHA, 13.50

Ο Κώστας ζητά από τον ιδιοκτήτη ενός ξενοδοχείου, ο οποίος του χρωστά χάρη, να του δανείσει κάποια χρήματα για να παντρευτεί την αγαπημένη του, την οποία πιέζει ο αδελφός της να παντρευτεί κάποιον άλλον.
Εκείνος όμως του προτείνει να παραστήσει έναν Άραβα πρίγκηπα, ο οποίος είχε ανακοινώσει ότι θα επισκεφθεί το ξενοδοχείο αλλά ανέβαλε την επίσκεψή του, για να μην απογοητευτούν οι πελάτες του ξενοδοχείου που τον περίμεναν.
Όμως στο ίδιο ξενοδοχείο καταφθάνει και η κοπέλα του Κώστα με τη συντροφιά της και ενώ μια σταρ του σινεμά φλερτάρει τον υποτιθέμενο πρίγκηπα, αρχίζουν να συμβαίνουν διάφορες παρεξηγήσεις ώσπου στο τέλος καταφθάνει και ο αληθινός πρίγκηψ. Κώστας Βουτσάς, Μάρθα Καραγιάννη, Ανδρέας Μπάρκουλης, Διονύσης Παπαγιαννόπουλος, Βαγγέλης Σειληνός, Νανά Σκιαδά, Δημήτρης Καλλιβωκάς, Ζωζώ Σαπουντζάκη.


Οι αθλητικές μεταδόσεις


COSMOTE SPORT 2
Θέλτα - Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00

EUROSPORT
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία 14:15

COSMOTE SPORT 5
Γαλλία, 4ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP 14:25

COSMOTE SPORT 5
Γαλλία, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP 15:05

COSMOTE SPORT 6
ATP Masters, Internazionali BNL d'Italia, ημιτελικά
Τένις 15:30

COSMOTE SPORT 4
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
Α1 Μπάσκετ 16:00

ΕΡΤ1
Κολοσσός - Παναθηναϊκός
Α1 Μπάσκετ 16:00

COSMOTE SPORT 5
Γαλλία, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 2 16:00

COSMOTE SPORT 1
Γιουβέντους - Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 7
Πορτογαλία, SS13 Viera do Minho 2
WRC 17:00

COSMOTE SPORT 2
Λεγανές - Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15

COSMOTE SPORT 6
WTA Tour: Internazionali BNL d'Italia, ημιτελικά
Τένις 18:00

ΕΡΤ1
Κύμη - Ολυμπιακός
Α1 Μπάσκετ 18:00

EUROSPORT 2
Tour De L' Ain Γαλλία
Ποδηλασία 18:30

NOVASPORTS 3
Τσέλσι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Κύπελλο Αγγλίας 19:15

COSMOTE SPORT 2
Σεβίλλη - Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 8
Λας Πάλμας - Ζιρόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 3
Μάλαγα - Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

ΕΡΤ2
Λαύριο - Προμηθέας
Α1 Μπάσκετ 20:00

EUROSPORT 2
New York City FC - Colorado Rapids
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS) 20:00

NOVASPORTS 2
Μπάγερν Μονάχου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Τελικός)
Κύπελλο Γερμανίας 21:00

COSMOTE SPORT 6
ATP Masters: Internazionali BNL d'Italia, ημιτελικά
Τένις 21:00

COSMOTE SPORT 2
Βιγιαρεάλ - Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:45

NOVASPORTS 4
Λιόν - Νις
Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00
EUROSPORT

NOVASPORTS STORIES
Μαρσέιγ - Αμιάν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00

NOVASPORTS 5
Τρουά - Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00

COSMOTE SPORT 7
Βαλένθια - Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:15

Οι πρεμιέρες του Netflix


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

H ΑΧΤΥΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT
Σεζόν 4
30/5/18

ΧΑΟΣ
FAUDA
Σεζόν 2
24/5/18

ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ
THE TOYS THE MADE US
Σεζόν 2
25/5/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

ΦΟΡΤΙΟ
CARGO


ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ​
CATCHING FEELINGS


ΙΜΠΙΖΑ
IBIZA
25/5/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΡΟΛ
TROLLHUNTERS
Μέρος 3
25/5/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
THE BLACKLIST
THE BLACKLIST
Σεζόν 5 Φινάλε
19/5/18

O ΚΥΝΗΓΟΣ: Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ
THE HUNTSMAN: WINTER'S WAR
21/5/18

Ο ΠΙΤ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΟΥ 
PETE'S DRAGON



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







06:20 THE MITSI SHOW
06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 BASKET LEAGUE PLAYOFFS 2018: ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SUPERFOODS
18:00 BASKET LEAGUE PLAYOFFS 2018: ΚΥΜΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:00 BASKET LEAGUE - POST GAME
20:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΤΟ ΒΑΘΟΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ
01:00 THE SEVENTIES
02:00 EUROPE
03:30 ΕΠΤΑ
04:30 THE SEVENTIES
05:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
05:50 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ





06:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
07:10 PAJANIMALS
07:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:05 ΠΙΠΗ ΦΑΚΙΔΟΜΥΤΗ
08:25 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:50 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
09:15 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
09:45 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
10:00 ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ κ. ΑΛΕΞΗ ΤΣΙ
10:25 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ - Γ΄ΚΥΚΛΟΣ
10:55 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
11:20 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
12:00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
14:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
15:00 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ...
15:30 ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ : ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΧΙΟΣ
17:00 ΕΞΕΓΕΡΣΕΙΣ
18:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
19:00 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
20:00 BASKET LEAGUE: ΛΑΥΡΙΟ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
22:00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
23:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
01:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:40 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:15 ΕΞΕΓΕΡΣΕΙΣ
06:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)







06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Τύχη Βουνό (Ε)
Κωμωδία ελληνικής παραγωγής.
09:00 Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
10:00 40 Κύματα (Ε)
11:00 Ονειροπαγίδα - 1ος Κύκλος (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 6ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:30 Ο Βασιλικός Γάμος
13:45 Ο Ιντιάνα Τζόουνς Και Ο Ναός Του Χαμένου Θησαυρού (Indiana Jones And The Temple
16:00 Celebrity Travel (Ε)
16:15 Celebrity Travel (Ε)
17:00 Εγκλήματα (Ε) - 1ος Κύκλος
17:15 Εγκλήματα (Ε) - 1ος Κύκλος
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Τέντυ Μπόι Αγάπη Μου
20:00 Ant1 News
21:00 Δέκα Μικροί Μήτσοι
22:30 Celebrity Game Night
23:45 Βινύλιο Με Τον Αντώνη Κανάκη (Ε)
00:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
01:00 Vice Specials (Ε)
01:15 Vice - 6ος κύκλος
02:00 Λόλα (Ε)
02:15 Λόλα (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Αδελφές Ψυχές (Ε)
04:30 Αδελφές Ψυχές (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





06:50 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
07:40 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:30 Εσύ Φταις (Ε)
09:20 Λάκης Ο Γλυκούλης (Ε)
11:10 Όλα Στον Αέρα (Ε)
12:00 Τηλεμπόρα (Ε)
12:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
14:20 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
15:10 Ευτυχισμένοι μαζί
15:50 Πενήντα Πενήντα (Ε)
16:30 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
17:20 Δύο Ξένοι (Ε)
18:10 Δυο ξένοι
19:00 Τί Ψυχή Θα Παραδώσεις Μωρή; (Ε)
19:40 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:30 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:00 Safe Sex (Ε)
23:50 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:30 Ουκ Αν Λάβεις Παρά Του Μη Έχοντος (Ε)
00:40 Ουκ Αν Λάβεις Παρά Του Μη Έχοντος (Ε)
01:00 Αμάν (Ε)
01:10 Ελληνική Σειρά (Ε)
01:40 Μπελάδες για δύο
01:50 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
02:00 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
02:30 Ένοχη αγάπη
02:40 Φεύγα (Ε)
02:50 Φεύγα (Ε)
03:20 Κούκλες
03:30 Οι Χρηματιστές (Ε)
03:40 Οι Χρηματιστές (Ε)
04:00 Στη σκιά του πολέμου
04:10 Το Τελευταίο Αντίο (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:20 Βέρα Στο Δεξί (Ε)





06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Tom & Jerry Kids
08:15 Super Wings
08:40 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν - 2ος Κύκλος
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι - 7ος Κύκλος
09:30 Bobby And Bill
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο
10:50 The Garfield Show
11:10 DC Super Hero Girls
11:20 Barbie: Η Σούπερ Πριγκίπισσα (Barbie In Princess Power) Α' Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Beyblade Burst
13:00 Tom & Jerry Show
13:10 Ταξίδι Στο Φεγγάρι (Fly Me To The Moon)
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια - 7ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 5ος Κύκλος
17:00 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Harry And Meghan: Ένας Παραμυθένιος Έρωτας
19:55 Star News
21:00 Η Εποχή Των Παγετώνων 2: Η Απόψυξη (Ice Age: The Meltdown)
22:50 Το Πεπρωμένο Της Τζούπιτερ (Jupiter Ascending)
01:30 Μακρυκωσταίοι Και Κοντογιώργηδες
02:30 Money Drop (Ε)
03:15 Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
03:45 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:00 Το Γουρουνάκι Γουίλμπουρ & Η Αράχνη Σαρλότ






06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες, II
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Καλά Να Πάθεις (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Ο Ξυπόλητος Πρίγκηψ
15:50 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V (Ε)
16:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλία (Ε)
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Κλεφτρόνι Και Τζέντλεμαν
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Το Σόι Σου, IV (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Τι Τριάντα, Τι Σαράντα, Τι Πενήντα
23:00 Έχετε Κάνει Κράτηση;
00:00 American Gangster
01:00 Checkpoint Alpha
01:10 Checkpoint Alpha
02:30 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ3
03:00 10η Εντολή, ΙΙΙ (Ε)
03:10 Κλεφτρόνι Και Τζέντλεμαν
03:20 Αν Ήταν Το Βιολί Πουλί
03:50 Κόκκινος κύκλος
04:00 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:15 Deal
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:20 Σφηνάκια
05:30 Σφηνάκια
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)






06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
11:30 Eco News
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab (Ε)
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:50 DOT
18:50 Γλυκές Αλχημείες
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
00:30 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
00:45 Ερωτικό Στοίχημα (The Truth About Love)
01:30 Ο Έρωτας Του Φεγγαριού (Moonrise Kingdom)
02:30 Power of Love
02:45 Φθηνές Ανατριχίλες (Cheap Thrills)
03:15 Why Planes Crash
04:15 DOT (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα
05:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
06:00 Καλημέρα





06:30 Όλα καλά
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Vivere (Ε)
13:30 Όλα Καλά (Ε)
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Είναι Στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Είναι στιγμές
05:00 Είναι στιγμές




09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 E News Στη Νοηματική
21:10 Σπίτι Με Κανόνες
23:45 Diana In Her Own Words
01:00 Τεκμήριο Ενοχής
02:00 Circo Special
03:10 Annita Gr (Ε)
03:45 Ο Αλεπούς
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει





06:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
Eπεισόδιο 134 - ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΟΟΥ
08:45 Ο YO - YO MA ΚΑΙ Ο MANFRED HONECK ΣΤΟ ΜΠΑΝΤΕΝ- ΜΠΑΝΤΕΝ
10:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
12:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
14:00 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 90 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΟΚ, ΝΟΣΤΑΛΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
16:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
17:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΔΕΛΤΑ ΑΞΙΟΥ - ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗ ΦΥΣΗ, ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙ
17:30 ΜΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18:30 ΚΟΙΝΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΤΙΑΚΕΣ ΕΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΜΗΣΟΥΝ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΩΝ ΘΥΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΓΕΝΟΚΤΟΝΙΑΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΤΟΥ ΠΟΝΤΟΥ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
19:50 ΔΕΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΤΟ
20:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
21:00 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ
22:00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
23:00 ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΟΥΝ
00:30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
01:30 Ο YO - YO MA ΚΑΙ Ο MANFRED HONECK ΣΤΟ ΜΠΑΝΤΕΝ- ΜΠΑΝΤΕΝ
03:15 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ
04:15 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΔΕΛΤΑ ΑΞΙΟΥ - ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗ ΦΥΣΗ, ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙ
04:45 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
05:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
Παιδική σειρά
08:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09:00 RUSTY RIVETS
09:30 PAW PATROL
10:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
10:30 SUNNY DAY
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 LEGO FRIENDS
12:00 REGAL ACADEMY
12:30 WINX
13:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
13:30 PUMPKIN REPORTS
14:00 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
14:30 TOON MARTY
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 GAME SHAKERS
17:30 MAGGIE & BIANCA
18:00 THE MOJICONS
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 Μαραθώνιος: Δύο Φανταστικοί Γονείς
21:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ WINX
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
Κωμική σειρά
06:00 DRAKE AND JOSH






09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΧΟΡΟΣ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
19:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
20:00 ΕΠΙΓΕΝΕΤΙΚΗ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΑΛΙ
01:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
03:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

thes1

Εκκενώθηκε το Βελλίδειο προκειμένου να γίνει έλεγχος ασφαλείας ενόψει της ομιλίας του πρωθυπουργού - Κλούβες γύρω από το Συνεδριακό Κέντρο, ενώ η είσοδος  επιτρέπεται μόνο σε προσκεκλημένους και διαπιστευμένους δημοσιογράφους  - Τροποποιήθηκαν δρομολόγια λεωφορείων - Κλειστοί δρόμοι

olant

Ο πρώην πρόεδρος της Γαλλίας ξεναγήθηκε στους χώρους της δομής και συνομίλησε με πρόσφυγες  και εθελοντές- Δήλωσε ότι η Τουρκία δεν πρέπει να παραβιάζει τη συμφωνία με την ΕΕ - Το βράδυ η συνάντηση με τον Προκόπη Παυλόπουλο

1
marios-papag-1

Για τον συγκεκριμένο μάρτυρα το δικαστήριο είχε διατάξει τη βίαια προσαγωγή του - Υπέπεσε σε αντιφάσεις - Η πολιτική αγωγή είναι πεπεισμένη πως το συγκεκριμένο πρόσωπο γνωρίζει πολλά για τις συνθήκες απαγωγής του 26χρονου