Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

fu-taibnai-

Οι ταινίες που προτείνουμε - Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι προτάσεις της ημέρας

«Αντίο, βασίλισσά μου»
ΕΡΤ2, 21:00

Ιούλιος 1789. Λίγο πριν από τη Γαλλική Επανάσταση και ενώ επικρατεί αναταραχή στο Παρίσι, οι Βερσαλίες ζουν σε άλλους ρυθμούς, λες και είναι απομονωμένες από τον υπόλοιπο κόσμο. Όταν τα νέα για την άλωση της Βαστίλης φτάνουν στην αυτοκρατορική αυλή, αριστοκράτες και υπηρέτες εγκαταλείπουν το παλάτι, αφήνοντας πίσω τη βασιλική οικογένεια. Αλλά η Σιντονί, μια νεαρή αναγνώστρια της Μαρίας Αντουανέτας, αποφασίζει να μην εγκαταλείψει τις Βερσαλίες και να μείνει μέχρι τέλους πιστή στη βασίλισσά της. Δεν γνωρίζει ακόμα ότι αυτές είναι οι τελευταίες τρεις ημέρες που περνάει στο πλευρό της. Μια λαμπερή ιστορική τοιχογραφία, που άνοιξε επίσημα το 62ο Φεστιβάλ Βερολίνου.
Η ταινία, που βασίζεται στο μυθιστόρημα «Farewell, my queen» της συγγραφέως Σαντάλ Τομά, έχει αποσπάσει τρία βραβεία Σεζάρ (καλύτερης ενδυματολογίας, σκηνογραφίας και διεύθυνσης φωτισμού) και ήταν υποψήφια για βραβείο Σεζάρ καλύτερης ταινίας 2013. Νταϊάν Κρούγκερ, Λέα Σεϊντού, Βιρζινί Λεντουαγιέν, Ξαβιέ Μποβουά, Βλαντιμίρ Κονσινί, Νοεμί Λβοβσκί.

FANTASTIC FOUR
STAR, 22.00

Ο Δρ. Ριντ Ρίτσαρντς είναι διάσημος εφευρέτης, επιστήμονας και αστροναύτης. Το μεγάλο πάθος του είναι να «ξεκλειδώσει» τα μυστικά του ανθρώπινου γενετικού κώδικα. Έχει φτάσει πολύ κοντά στη λύση, χρειάζεται, όμως τη βοήθεια του πρώην αντίζηλού του στο κολέγιο και νυν δισεκατομμυριούχου επιχειρηματία, Βίκτορ Φον Ντουμ. Θεωρεί ότι αν, μέσω ενός διαστημοπλοίου, προσεγγίσει μια κοσμική καταιγίδα και εκθέσει έναν ζωντανό οργανισμό σε αυτή, θα μπορέσει να μελετήσει τα αποτελέσματα και να βρει επιτέλους αυτό, που χρόνια ψάχνει. Μόνο που η καταιγίδα «χτυπά» τον ίδιο και τους συνεργάτες του, με αποτέλεσμα να υποστούν μεταλλάξεις! Ο ίδιος γίνεται ο Mr. Fantastic, με την ικανότητα να κάνει το σώμα του εντελώς εύπλαστο. Η πρώην κοπέλα του, Σου Στορμ, γίνεται η Invisible Woman, με την ικανότητα να γίνεται αόρατη. Ο μικρότερος αδελφός της, Τζόνι Στορμ, γίνεται ο Human Torch, με την ικανότητα να ελέγχει τη φωτιά και τέλος ο Μπεν Γκριμ μεταμορφώνεται σε ένα πλάσμα με υπερφυσική δύναμη, που ονομάζεται «Το Πράγμα». Έτσι δημιουργούνται οι μοναδικοί ήρωες Fantastic Four… Τζέσικα Άλμπα, Γιοάν Γκρίφιθ, Μάικλ Τσίκλις, Κρις Έβανς


Οι αθλητικές μεταδόσεις
17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός - Κολοσσός
Stoiximan.gr Basket League - Playoffs

17:00
Ert.gr
Σπάρτη - Άρης
Football League

17:00
ΕΡΤ3
Αναγέννηση Καρδίτσας - Εργοτέλης
Football League

18:00
ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
Stoiximan.gr Basket League - Playoffs

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ολυμπιακός - Κύμη
Stoiximan.gr Basket League - Playoffs

19:00
Ert.gr
Ηρακλής - Απόλλων Πάτρας
Α2 ανδρών - Playoffs

20:15
ΕΡΤ2
Προμηθέας - Λαύριο
Stoiximan.gr Basket League - Playoffs

21:45
ΕΡΤ1
Μαρσέιγ - Ατλέτικο Μαδρίτης
Europa League - Τελικός

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Καντού - Αρμάνι Μιλάνο
Serie A - Playoffs

04:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Χιούστον Ρόκετς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
NBA Playoffs



Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

H ΑΧΤΥΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT
Σεζόν 4
30/5/18

ΧΑΟΣ
FAUDA
Σεζόν 2
24/5/18

ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ
THE TOYS THE MADE US
Σεζόν 2
25/5/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΦΟΡΤΙΟ
CARGO
18/5/18

ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ​
CATCHING FEELINGS
18/5/18

ΙΜΠΙΖΑ
IBIZA
25/5/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΡΟΛ
TROLLHUNTERS
Μέρος 3
25/5/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
THE BLACKLIST
THE BLACKLIST
Σεζόν 5 Φινάλε
19/5/18

ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 2 Φινάλε
17/5/18

O ΚΥΝΗΓΟΣ: Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ
THE HUNTSMAN: WINTER'S WAR
21/5/18

Ο ΠΙΤ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΟΥ
PETE'S DRAGON
15/5/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 BASKET LEAGUE PLAYOFFS 2018 : ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
20:00 BASKET LEAGUE
20:20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
21:10 EUROPA LEAGUE ΕΡΤ - PRE GAME
21:45 EUROPA LEAGUE- ΤΕΛΙΚΟΣ: ΜΑΡΣΕΪΓ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
23:50 EUROPA LEAGUE ΕΡΤ - POST GAME
01:00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - GREEKS
02:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
03:45 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:20 THE MITSI SHOW
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
07:25 ΠΙΠΗ ΦΑΚΙΔΟΜΥΤΗ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 REINVENTING FORESTS
10:00 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 Ο ΘΕΙΟΣ ΜΑΣ Ο ΜΙΜΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
14:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
15:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
15:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16:00 BASKET LEAGUE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΛΑΥΡΙΟ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 LA SENORA
20:00 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ
21:00 ΑΝΤΙΟ, ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΜΟΥ
22:45 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΕΚΤΟΣ ΠΟΡΕΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 Ο ΘΕΙΟΣ ΜΑΣ Ο ΜΙΜΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΝΟΤΙΟ ΑΦΡΙΚΗ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
05:00 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Β' ΚΥΚΛΟΣ






06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
14:55 G Tech Trends
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κυκλος (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Game Of Love
23:15 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
00:15 Βινύλιο Με Τον Αντώνη Κανάκη
00:45 Celebrity Travel
01:45 Fazilet
02:15 Λόλα (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Αδελφές Ψυχές (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)



06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
07:40 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:10 Το Σόι Μας (Ε)
08:20 Το Σόι Μας (Ε)
08:40 Αέρινες Σιωπές (Ε)
08:50 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:20 Μονάχους Μονάχους (Ε)
10:50 Κρις Κρος (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Η Οικογένεια Βλάπτει (Ε)
16:30 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:15 Η ώρα η καλή
18:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
18:40 Singles (Ε)
19:30 Η Νταντά (Ε)
19:55 Η νταντά
20:20 Παιδική Χαρά (Ε)
20:50 Στο Πάρα Πέντε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 Να Με Προσέχεις (Ε)
23:20 Λόγω Τιμής (Ε)
00:10 Δικαίωση (Ε)
01:00 Δικαίωση
01:40 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
02:30 Ένοχη Αγάπη (Ε)
03:10 Επαφή (Ε)
03:20 Κούκλες (Ε)
04:00 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)




06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Lethal Weapon - 1ος Κύκλος
22:00 Fantastic Four
00:15 Κούρσα Θανάτου: Κόλαση
02:30 Ο Μυστικός Κήπος
04:30 Third Watch - 3ος Κύκλος
04:45 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:30 Psych - 3ος Κύκλος






06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες, II
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V
21:50 Πάμε Πακέτο
23:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
00:00 Αυτοψία
01:50 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IΙI
02:00 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IΙI
02:20 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ3
02:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:00 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
04:00 Deal, II (E)
04:15 Deal, II (E)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:20 Σφηνάκια
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Dark Minds - 3ος Κύκλος
01:30 Dracula - 1ος Κύκλος
02:30 Power Of Love (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Σήμερα






06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:30 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Είναι Στιγμές
19:00 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Είναι στιγμές





06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω.
12:45 Εμείς
14:45 Κάθε Μέρα Σεφ
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική
20:00 Κακός Ψυχρός Κι Ανάποδος
21:45 Σπίτι Με Κανόνες (Georgia Rulers)
00:10 Criminal Minds
00:30 Off Camera
01:10 Circo
01:30 Circo
02:10 Criminal Minds (Ε)
02:30 Criminal Minds
03:10 Circo (Ε)
03:30 Ο Κώτσος Στην ΕΟΚ
04:10 Κάθε Μέρα Σεφ (Ε)
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί






06:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
Eπεισόδιο 131 - Η ΤΕΛΕΙΑ ΕΠΕΤΕΙΟΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
10:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
11:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
12:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
13:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
14:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE:ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΟΟΥΛ
23:00 ΤΖΑΝΙΣ
00:45 VOLUME
01:45 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
02:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
03:45 VOLUME
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
06:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 PAW PATROL
Παιδική σειρά
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH






06:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ / ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
23:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

mati_istoria_arthro

«Μέσα στη θάλασσα ένιωσα ότι θα πεθάνω» λέει ο Δημήτρης Φιλιππής - «Το μόνο που ήθελα, ήταν να ξέρω ότι είναι καλά η γυναίκα μου και το παιδί μου» ανέφερε, ενώ αυτό που παλεύει να συνειδητοποιήσει είναι πώς χάθηκαν τόσες ζωές άδικα, τονίζοντας ότι το κράτος απουσίαζε