Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tvi-enw

Τηλεοπτικές προτάσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις

17:00
Novasports 2HD
Ξάνθη - Ολυμπιακός
Super League K17 - Ημιτελικός

20:00
Novasports 2HD
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
Super League K17 - Ημιτελικός

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές - Λεβάντε
La Liga

03:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Κλίβελαντ Καβαλίερς - Τορόντο Ράπτορς
NBA Playoffs


Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

Η ΒΡΟΧΗ
THE RAIN
Σεζόν 1


ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΛΕΥΚΟΙ
DEAR WHITE PEOPLE
Σεζόν 2


Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΕΪΒΙΝΤ ΛΕΤΕΡΜΑΝ: ΤΙΝΑ ΦΕΪ
MY NEXT GUEST NEEDS NO INTRODUCTION WITH DAVID LETTERMAN: TINA FEY


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

ΦΙΛΑ ΜΕ
THE KISSING BOOTH
11/5/18

ΚΑΙ ΑΦΕΣ ΗΜΙΝ ΤΑ ΧΡΕΗ ΗΜΩΝ​
FORGIVE US OUR DEBTS


ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ
MANHUNT


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΔΙΑΒΟΛΙΚΗ ΕΥΦΥΪΑ: Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΠΙΟ ΣΑΤΑΝΙΚΗΣ ΛΗΣΤΕΙΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ​
EVIL GENIUS: THE TRUE STORY OF AMERICA'S MOST DIABOLICAL BANK HEIST
11/5/18

ΤΕΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
END GAME


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ; ΤΟ ΣΟΟΥ
THE WHO WAS? SHOW
Σεζόν 1
11/5/18

ΚΟΝΓΚ: Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ
KONG: THE KING OF THE APES
Σεζόν 2


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΓΟΥΙΝΞ 
WORLD OF WINX
Σεζόν 1


Ο ΠΙΤ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΟΥ 
PETE'S DRAGON
15/5/18

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
20:20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:30 STARS OF CRIME - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:30 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
04:20 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:20 THE MITSI SHOW
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ




06:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
07:00 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:25 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
07:50 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:15 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 ± 5 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
10:00 ΑΛΑΣΚΑ, ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΥΝΟΡΟ
11:00 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΜΗ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΕΣ
13:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
14:30 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16:30 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 LA SENORA
20:00 ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΚΕΝΤΡΩΩΝ κ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΕΒΕΝΤΗ, ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ, ΣΤΟ ΒΕΛΛΙΔΕΙΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
21:00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΝΥΧΤΕΣ, ΜΙΚΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ’68 - DOC ON EΡΤ
22:45 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΕΚΤΟΣ ΠΟΡΕΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΜΗ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 ± 5 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
05:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ





06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
14:55 G Tech Trends
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κύκλος (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Game Of Love
23:15 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
00:15 Ράδιο Αρβύλα - 11ος Κύκλος
01:45 Fazilet
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Αδελφές Ψυχές (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)




07:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:10 Το Σόι Μας (Ε)
08:40 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
09:30 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
10:20 Μονάχους Μονάχους (Ε)
10:50 Κρις Κρος (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Η Οικογένεια Βλάπτει (Ε)
16:30 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
17:10 Ευτυχισμένοι μαζί
18:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
18:45 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
19:30 Η Νταντά (Ε)
19:55 Η νταντά
20:20 Παιδική Χαρά (Ε)
20:50 Στο Πάρα Πέντε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 4 (Ε)
23:20 Λόγω Τιμής (Ε)
00:10 Δικαίωση (Ε)
01:00 Bellas TV (Ε)
01:40 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
01:50 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
02:30 Φεύγα (Ε)
03:20 Οι Χρηματιστές (Ε)
03:50 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
04:00 Το Τελευταίο Αντίο (Ε)
04:50 Φιλοδοξίες
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:30 Βέρα στο δεξί
05:50 Βέρα Στο Δεξί (Ε)





06:45 Traction (E)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef 2
00:15 13 Αμαρτίες (13 Sins)
00:45 Lethal Weapon - 1ος Κύκλος (Ε)
01:40 Lethal Weapon - κύκλος 1
02:00 Εξιλέωση
02:30 Grimm - 1ος Κύκλος
02:45 Money Drop
04:00 Third Watch Κ3
04:15 Third Watch - 3ος Κύκλος
04:30 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:00 Η Χιονάτη
05:30 Psych - 3ος Κύκλος





06:30 TV Mall
07:00 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές ιστορίες
16:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Το Σόι Σου, IV
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
23:50 Η Συμμορία Των Έντεκα
01:50 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IΙ
02:10 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IΙ
02:40 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ2
02:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:10 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
04:00 Deal, II (E)
04:30 Deal, II (E)
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Dark Minds - 3ος Κύκλος
01:30 Η Δίκη Στον ΣΚΑΪ
02:30 Power Of Love (Ε)
03:15 Κυνηγοί Των Ωκεανών (Dangerous Predators Aka Ocean Predators)
04:15 Survivor Πανόραμα (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Σήμερα







06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:30 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Είναι Στιγμές
19:00 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Derby
23:00 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς Με Δώδεκα Θεούς (Ε)





06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω.
12:45 Εμείς
14:45 Κάθε Μέρα Σεφ
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική
20:00 Βοήθεια Ο Βέγγος (Φανερός Πράκτορας 000)
21:50 Εκτός Εαυτού (Self Less)
00:00 Circo
00:15 Criminal Minds
01:00 Criminal Minds
01:15 Circo
03:00 Circo (Ε)
04:00 Κάθε Μέρα Σεφ (Ε)
04:15 Κάθε Μέρα Σεφ (Ε)
04:45 Off Camera (Ε)
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί




08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
20:20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:30 STARS OF CRIME - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:30 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
04:20 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:20 THE MITSI SHOW
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





07:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
08:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
Eπεισόδιο 11 - Διδυμότειχο – Ορεστιάδα
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ΑΓΡΟWEEK
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 PRESS-ING
23:00 VOLUME
00:00 ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ
00:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
01:15 PRESS-ING
02:15 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 PAW PATROL
Παιδική σειρά
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΟΙ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

childs

Τα επίσημα ποσοστά δεν είναι αντιπροσωπευτικά του προβλήματος, καθώς τα περισσότερα θύματα δεν αναφερούν ποτέ την εμπειρία τους, ανέφερε η οργάνωση κατά την παρουσίαση της καμπάνιας «Μένει Μυστικό»

kiparisia_paidia_main

Τα τρία αγόρια έφυγαν από το σχολείο μετά την πρώτη ώρα - Πήγαιναν προς τα Φιλιατρά με το αυτοκίνητο του πατέρα του ενός που είχαν πάρει κρυφά - Ήταν αθλητές της ποδοσφαιρικής ομάδας στον Αθλητικό Όμιλο Κυπαρισσίας και θεωρούνταν ταλέντα

2