Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-new

Οι ταινίες και οι σειρές που προτείνουμε - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας

Καλή Σύζυγος
COSMOTE CINEMA  1HD 21:00

Η Μιλένα, μια αφοσιωμένη σύζυγος και μητέρα, ζει μια τακτοποιημένη ζωή στα προάστια του Βελιγραδίου. Ωστόσο, η τυχαία ανακάλυψη μιας ξεχασμένης βιντεοκασέτας θα τη φέρει αντιμέτωπη με σοκαριστικές αλήθειες κι επώδυνες αποφάσεις.

«BAD GIRL»
Novacinema1HD, 22:00

Λόγω ατίθασης συμπεριφοράς, η 17χρονη Εϊμι έχει μια ακόμα ευκαιρία με τους θετούς της γονείς, οι οποίοι την παροτρύνουν να κάνει παρέα με ένα κορίτσι με υποδειγματική, φαινομενικά, συμπεριφορά... (Θρίλερ, Σαμάρα Γουίβινγκ, Σάρα Γουέστ)

«ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ: ARGO»
Novacinema2HD, 22:00

Νοέμβριος, 1979. Ένα παρακινδυνευμένο σχέδιο της CIA τίθεται σε εφαρμογή, με σκοπό τη διάσωση έξι υπαλλήλων της αμερικανικής πρεσβείας στην Τεχεράνη. Η ταινία κέρδισε 3 Όσκαρ και 2 Χρυσές Σφαίρες. (Αληθινή ιστορία, Μπεν Άφλεκ, Μπράιαν Κράνστον)

Οι αθλητικές μεταδόσεις

20:00
Novasports 1HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Χίμκι

20:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοθιεδάδ - Ατλέτικο Μαδρίτης
La Liga

21:15
Novasports 2HD
Παναθηναϊκός - Ρεάλ Μαδρίτης
Turkish Airlines EuroLeague - Playoffs

21:45
Novasports 3HD
Άγιαξ - Φένλο
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

04:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Σαν Αντόνιο Σπερς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
NBA Playoffs

Πρεμιέρες στο NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Ο Ψυχίατρος: Σεζόν 1 (19/4/2018)
The Alienist
Ο Θίοντορ Ρούσβελτ, αστυνομικός επίτροπος στη Νέα Υόρκη του 1896, επιστρατεύει τον ψυχολόγο Λάζλο Κράιζλερ, για να πιάσει έναν δολοφόνο εκδιδόμενων αγοριών.

3%: Σεζόν 2 (27/4/2018)
Σε ένα μέλλον όπου η ελίτ κατοικεί σε ένα παραδεισένιο νησί μακριά από τις πολύβουες φτωχογειτονιές, έχετε μία ευκαιρία να είστε στο 3% που θα σωθεί από την εξαθλίωση.

Ναρκωτικά: Σεζόν 2 (20/4/2018)
Dope
Μια συναρπαστική σειρά που εστιάζει στον πόλεμο των ναρκωτικών, από την οπτική των εμπόρων, των χρηστών και της αστυνομίας.

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Μια Εβδομάδα Πριν (27/4/2018)
The Week Of
Ο Άνταμ Σάντλερ και ο Κρις Ροκ πρωταγωνιστούν σε μια κωμωδία με θέμα την εβδομάδα πριν από το γάμο των παιδιών τους. Σκηνοθετεί ο Ρόμπερτ Σμάιγκελ..

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Ερμής 13 (20/4/2018)
Mercury 13
Ένα ντοκιμαντέρ που σκιαγραφεί τα προφίλ των γυναικών που δοκιμάστηκαν για διαστημικές αποστολές, το 1961. Τελικά όμως, μόνο άντρες έγιναν αστροναύτες.
XXX

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ NETFLIX

The Blacklist: Σεζόν 5 (21/4/2018)
The Blacklist
Ένας πανέξυπνος φυγάς παραδίδεται και προσφέρεται να βοηθήσει το FBI να συλλάβει άλλους κακοποιούς, μόνο αν η νεοσύλλεκτη αναλύτρια Ελίζαμπεθ Κιν γίνει συνεργάτης του.

Ρίβερντεϊλ: Σεζόν 2 (19/4/2018)
Riverdale
Ο φόνος του Τζέισον Μπλόσομ ήταν μόνο η αρχή. Στη δεύτερη σεζόν, η δολοφονική απόπειρα κατά του Φρεντ Άντριους απειλεί να ρίξει ολόκληρη την πόλη στο σκοτάδι.



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 FOCUS
00:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
01:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:20 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:20 THE MITSI SHOW
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ






06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
07:00 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:30 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:00 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:30 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
09:00 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10:00 ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ κ. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΚΕΔΕ - ΕΝΠΕ
10:15 ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
11:00 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΑΣΗΜΙΝΑ ΛΑΪΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
13:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14:30 ΝΕΟΙ ΣΕΦ, ΝΕΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16:30 ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ ΤΑ ΓΡΑΜΜΕΝΑ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
19:00 THE SEVENTIES
20:00 ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ, ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
21:00 ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ
22:45 ΕΚΤΟΣ ΕΠΟΧΗΣ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΑΣΗΜΙΝΑ ΛΑΪΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
05:00 ΝΕΟΙ ΣΕΦ, ΝΕΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ
06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ






06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Ταμάμ (Ε) - 1ος Κύκλος
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Για Ποιον Χτυπά Η Κουδούνα
22:45 Celebrity Game Night (Ε)
00:00 Celebrity Travel
00:30 Vice Specials - 6ος κύκλος
01:00 Fazilet
01:30 Fazilet
01:45 Fazilet
02:15 Λόλα (Ε)
02:45 Λόλα (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Διπλανή Πόρτα (Ε)
04:30 Διπλανή Πόρτα (Ε)
05:15 Σοφία Ορθή (Ε)
05:30 Σοφία ορθή
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)




06:00 Βέρα στο δεξί
07:20 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
07:30 Περί ανέμων και υδάτων
08:00 Το Σόι Μας (Ε)
08:10 Το σόι μας
08:30 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:40 Καρέ της ντάμας
09:30 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
10:20 Όταν Ο Χάρης Χώρισε Τη Μαίρη (Ε)
10:50 Κρις Κρος (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
16:30 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
17:10 Ευτυχισμένοι μαζί
18:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
18:45 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
19:30 Η Νταντά (Ε)
19:55 Η νταντά
20:20 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
21:10 Στο Πάρα Πέντε (Ε)
21:50 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
22:40 4 (Ε)
23:30 Λόγω Τιμής (Ε)
00:20 Δικαίωση (Ε)
01:00 Δικαίωση
01:50 Επιφάνεια (Ε)
02:40 Προδοσία (Ε)
03:20 Επαφή (Ε)
04:10 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
04:50 Φιλοδοξίες (Ε)
05:40 Βέρα στο δεξί
05:50 Βέρα στο δεξί
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)





06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 8ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef 2
22:40 Οι Κυνηγοί (Predators)
01:00 Master Chef 2 (Ε)
02:15 Hannibal
02:45 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
03:15 Η μούσα
04:30 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:00 Τροχός Της Τύχης (Ε)
05:30 Elif - 1ος Κύκλος (Ε)





06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γιατρός: Νοσοκομείο Παιχνιδιών, IV
07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
23:50 Αυτοψία
01:45 Beauty And The Beast
02:00 Beauty And The Beast
02:45 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:00 Deal, II (E)
03:50 Κόκκινος Κύκλος, II (Ε)
04:00 Deal, II (E)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι... κερατάδες
05:20 Σφηνάκια (Ε)
05:45 Θα σε Δω στο Πλοίο Κ2
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Deadly Women - 6ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
02:30 Εργαζόμενο Κορίτσι (Working Girl)
03:00 Shame
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
04:45 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Σήμερα





06:00 Τρικυμία
07:00 Επιθυμίες
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Όλα Καλά
15:45 Κάρμα (Ε)
18:00 Βαλς Με 12 Θεούς
19:00 Είναι Στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς Με 12 Θεούς (Ε)
06:00 Τρικυμία




06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω…
12:45 Εμείς
14:45 Artbox
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 Circo
20:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:00 Casino Jack
23:15 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
00:15 Off Camera
00:50 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:15 Circo (Ε)
02:15 Κι Ο Πρώτος Ματάκιας
02:30 Circo (Ε)
03:30 Style Rules (Ε)
04:00 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
04:30 Off Camera (Ε)
04:45 Διλήμματα (Ε)
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 FOCUS
00:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
01:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:20 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:20 THE MITSI SHOW
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ




06:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΤΖΑΚ & ΡΟΟΥΖ: ΜΠΑΛΑΝΤΑ ΓΙΑ ΔΥΟ
00:00 ΔΟΚΤΩΡ ΖΙΒΑΓΚΟ
01:00 ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
02:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 PAW PATROL
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
12:30 COOL FACTOR
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 WINX
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH







09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

rbc0000

Η υπουργός Εργασίας ήταν ομιλήτρια σε εκδήλωση τοπικής οργάνωσης του ΣΥΡΙΖΑ σε καφέ της πλατείας  Πλαστήρα - Ρουβίκωνας: «Συγχαίρουμε  την κυρία Αχτσιόγλου για την επιτυχή ολοκλήρωση του τελευταίου μνημονίου - Τίποτα δεν μας έχει πείσει ότι η δεξιά θα τα κατάφερνε καλύτερα»

34
eldorado-skouries__1_

Η εταιρεία έχει αποστείλει εξώδικο, τον περασμένο Αύγουστο, προς την κυβέρνηση και τους συναρμόδιους υπουργούς, με το οποίο ζητά αποζημίωση ύψους 750 εκατ. ευρώ για αποκατάσταση της ζημιάς που -όπως υποστηρίζει- υπέστη εξαιτίας των καθυστερήσεων

3
school20

Μέχρι στιγμής δεν έχει εξακριβωθεί τι ήταν αυτό που οδήγησε τον 15χρονο σε αυτή την ακραία απόφαση ωστόσο οι αρχές δεν αποκλείουν το ενδεχόμενο και σε αυτή την περίπτωση να κρύβεται ο σχολικός εκφοβισμός

Hazzard

Ο μεσοεπιθετικός της Τσέλσι, Εντέν Αζάρ, τάχθηκε υπέρ των αποκαλύψεων από το Football Leaks και τόνισε ότι «δεν είναι μόνο οι μάνατζερ το πρόβλημα»