Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-foto-1

Οι ταινίες και οι σειρές που προτείνουμε - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας

Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ: ΟΙ ΔΥΟ ΠΥΡΓΟΙ (THE LORD OF THE RINGS: THE TWO TOWERS)
ALPHA, 22:00

Το δεύτερο μέρος της θρυλικής τριλογίας του Πίτερ Τζάκσον. Μετά την πτώση του Γκάνταλφ στην άβυσσο της Κάζα-Ντουμ και το θάνατο του Μπορομίρ, η Συντροφιά αναγκάστηκε να χωριστεί. Αν και μοιράστηκαν σε τρεις ομάδες, το κάθε μέλος της αρχικής Συντροφιάς δεν ξέχασε την ηρωική αποστολή που έχουν αναλάβει. Χαμένοι στους λόφους του Έμιν Μιούιλ, ο Φρόντο και ο Σαμ συνειδητοποιούν ότι τους ακολουθεί το μυστηριώδες Γκόλουμ, ένα πανούργο πλάσμα που έχει υποστεί την επίδραση του Δαχτυλιδιού και υπόσχεται να οδηγήσει τα Χόμπιτ ως τις Μαύρες Πύλες της Μόρντορ, αν το ελευθερώσουν. Ο Σαμ δεν εμπιστεύεται το νέο τους σύντροφο, αλλά ο Φρόντο νιώθει οίκτο για το Γκόλουμ, που όπως και ο ίδιος, ήταν κάποτε κουβαλητής του Δαχτυλιδιού. Κι ενώ αυτοί συνεχίζουν τη πορεία τους, ο Σάρουμαν έχει ήδη συγκεντρώσει όλες τις σκοτεινές δυνάμεις που θα στρέψει ενάντια στην ανθρωπότητα με τη μορφή χιλιάδων αιμοβόρων Ουρούκ-Χάι… Ελάιζα Γουντ, Βίγκο Μόρτενσεν, Ορλάντο Μπλουμ, Λιβ Τάιλερ, Ίαν Μακ Κέλεν, Κέιτ Μπλάνσετ, Ίαν Χολμ, Σον Μπιν, Κρίστοφερ Λι

MY SUPER EX-GIRLFRIEND
ΣΚΑΪ, 20.50

Ο Ματ Σάντερς πίστευε ότι είχε βρει πραγματική την τέλεια γυναίκα στο πρόσωπο της Τζένι Τζόνσον, η οποία, εκτός από πανέμορφη, τύχαινε να είναι και η σούπερ ηρωίδα G-Girl! Ωστόσο, όταν η Τζένι/G-Girl αρχίζει να τον καταπιέζει αφόρητα, ο Ματ σκέφτεται σοβαρά το χωρισμό και την απόφασή του αυτή ενισχύει ο έρωτας που αισθάνεται για τη συνάδελφό του, Χάνα. Πώς, όμως, να ανακοινώσει κάτι τέτοιο σε μια γυναίκα που σηκώνει αυτοκίνητα με το ένα της χέρι ή τρυπάει ατσάλι με μια μόνο ματιά της; Πράγματι, όταν η Τζένι το μαθαίνει, ξεσπάσει σε μια κρίση…απερίγραπτης οργής! Ούμα Θέρμαν, Λουκ Γουίλσον, Άννα Φάρις, Έντι Ίζαρντ, Ρέιν Γούιλσον, Γουάντα Σάικς

ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
«Peaky Blinders»
ΕΡΤ1, 22.00

Η σειρά εξελίσσεται στους δρόμους του Μπέρμιγχαμ στην Αγγλία, το 1919, μετά τον Α΄ Παγκόσμιο Πόλεμο και παρακολουθεί τη ζωή και τα κατορθώματα της συμμορίας «Peaky Blinders». Ο ίδιος ο Ουίνστον Τσόρτσιλ αναθέτει στον επιθεωρητή Τσέστερ Κάμπελ να αντιμετωπίσει την εγκληματική της δράση και να επιστρέψει από το Μπέλφαστ, όπου είχε αναλάβει να καθαρίσει την πόλη από τον IRA, τους κομμουνιστές, τις συμμορίες και τους αναρχικούς.
Η σειρά ενθουσίασε κοινό και κριτικούς και χαρακτηρίστηκε ως η πιο έξυπνη, ατμοσφαιρική και συναρπαστική δραματική σειρά του BBC τα τελευταία χρόνια. Το εξαιρετικό καστ, η ατμόσφαιρα μιας άλλης εποχής, η σκηνοθεσία, τα εκπληκτικά κοστούμια και το μαεστρικό ντύσιμο κάθε σκηνής με τρομερά μουσικά κομμάτια, είναι οι σημαντικότεροι λόγοι που κάνουν τη σειρά να ξεχωρίζει. Ένα rock and roll ταξίδι Nick Cave, Artic Monkeys, PJ Harvey, White Stripes μέχρι και Johnny Cash, σε απόλυτη αρμονία με τον αέρα και το στυλ της περιβόητης συμμορίας.


Αθλητικές μεταδόσεις
21:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Λειψία - Μπάγερ Λεβερκούζεν
BundesligaΚΟΥΠΟΝΙ STOIXIMAN

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ - Αθλέτικ Μπιλμπάο
La LigaΚΟΥΠΟΝΙ STOIXIMAN

04:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ντένβερ Νάγκετς - Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
ΝΒΑ

Πρεμιέρες στο NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Χαμένοι στο Διάστημα: Σεζόν 1 (13/4/2018) Lost in Space
Παγιδευμένη σε μεγάλη απόσταση από τον προορισμό της, η οικογένεια Ρόμπινσον μάχεται για να επιζήσει. Δραματική σειρά βασισμένη στην κλασική σειρά της δεκαετίας του 1960.

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Όταν Έρθει η Κυριακή (13/4/2018) Come Sunday
Ο διεθνούς φήμης ιερέας Κάρλτον Πίρσον διακυβεύει τα πάντα αμφισβητώντας το εκκλησιαστικό δόγμα και λανσάρει μια μοντέρνα αίρεση. Βασισμένο σε πραγματικά γεγονότα.

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Στο Τραπέζι του Σεφ: Γλυκά (13/4/2018) Chef's Table: Pastry
Σε αυτήν τη σεζόν, το γλυκό βγαίνει πρώτο. Τέσσερις ξακουστοί ζαχαροπλάστες σερβίρουν απολαυστικές λιχουδιές, τολμηρές νέες γεύσεις και ιστορίες επιμονής και θριάμβου.

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Το Μαγικό Σχολικό στο Δρόμο Ξανά: Σεζόν 2 (13/4/2018) The Magic School Bus Rides Again
Το Μαγικό Σχολικό δεν πτοείται με τίποτα προκειμένου να φτάσει με την κυρία Φριζλ και την τάξη όχι μόνο στο μακαρονόβουνο, αλλά και στο κέντρο του ήλιου.

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ NETFLIX
Ο Φλας: Σεζόν 4 (11/4/2018) The Flash
Ένας ειδικός εγκληματολόγος ξυπνάει από κώμα με απίστευτες νέες δυνάμεις και έρχεται αντιμέτωπος με δυνάμεις που απειλούν την πόλη σε μια σειρά δράσης με υπερήρωες.

Σούπεργκερλ: Σεζόν 3 (17/4/2018) Supergirl
Για να αποτρέψει την καταστροφή η Κάρα Ντάνβερς αποκαλύπτει την πραγματική της ταυτότητα: είναι η ξαδέλφη του Σούπερμαν, η Σούπεργκερλ και προστάτιδα της Νάσιοναλ Σίτι.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 

06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
«Ιστορίες δημοτικών τραγουδιών» - Α΄ και Β΄ Μέρος
09:00 ΤΗΣ ΝΙΚΑΡΙΑΣ ΟΙ ΖΕΥΚΑΛΗΔΕΣ
09:50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ
11:00 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ - ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
01:00 PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
03:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:50 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
05:20 THE MITSI SHOW
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ



 

06:00 PAJANIMALS
06:30 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
07:00 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:30 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:00 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:30 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
09:00 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10:00 ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ– Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
11:00 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ, Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
16:30 ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
19:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ
20:00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
20:30 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ... (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
21:00 ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΥΠΟΘΕΣΗ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 THE WIRE - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:40 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ, Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ


 

06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:15 Εκείνες Και Εγώ (Ε)
08:15 Ένας Μεγάλος Έρωτας
10:30 Μια Ζωή Την Έχουμε
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
14:55 G Tech Trends
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Ταμάμ (Ε) -1ος Κύκλος
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Hell's Kitchen
23:00 The King Of Mykonos
01:00 Justin Bieber: Never Say Never
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Διπλανή Πόρτα (Ε)
05:15 Σοφία Ορθή (Ε)
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)





07:20 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
07:50 Το Σόι Μας (Ε)
08:20 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
09:20 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
10:10 Όταν Ο Χάρης Χώρισε Τη Μαίρη (Ε)
10:50 Κρις Κρος
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
14:00 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
16:30 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
17:15 Ευτυχισμένοι μαζί
18:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
18:45 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
19:30 Η Νταντά (Ε)
20:00 Η νταντά - βαμπίρ
20:20 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
21:10 Στο Πάρα Πέντε (Ε)
21:50 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
22:40 4 (Ε)
23:30 Λόγω Τιμής (Ε)
00:20 Δικαίωση (Ε)
00:50 S.W.A.T.: Επίλεκτη Ομάδα Κρούσης
01:40 Επιφάνεια (Ε)
02:30 Προδοσία (Ε)
02:50 Ελληνική Σειρά (Ε)
03:20 Επαφή (Ε)
04:00 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
04:10 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:20 Φιλοδοξίες (Ε)
05:40 Βέρα στο δεξί
05:50 Βέρα Στο Δεξί (Ε)


 

07:00 Bugs Bunny
07:45 Tom & Jerry Kids
08:15 Super Wings
08:40 Ben And Holly
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι - 7ος Κύκλος
09:40 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο - 5ος Κύκλος
11:00 Miraculous Lady Bug
11:30 Ben 10
12:00 Tom & Jerry Show
12:30 Ο Σκούμπι Ντου Στη Χαβάη (Aloha, Scooby - Doo!)
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 8ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Το Μούτρο (The Mechanic)
22:50 Λούφα Και Παραλλαγή: Σειρήνες Στη Στεριά
01:00 MasterChef 2 (Ε)
01:15 Rock Of Ages
02:45 To Love And Die
03:45 Third Watch - 3ος Κύκλος
04:30 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:30 Elif - 1ος Κύκλος (Ε)


 


06:30 TV Mall
07:00 Η Έλενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor)
07:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας
08:00 Η Έλενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor)
08:20 60' Ελλάδα (Ε)
10:15 Μερικοί Το Προτιμούν Κρύο
12:15 Ειδήσεις
13:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά (Ε)
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Η Θεία Μου Η Χίπισσα
22:00 Ο Άρχοντας Των Δαχτυλιδιών: Οι Δύο Πύργοι
00:00 Χόμπιτ: Ένα Αναπάντεχο Ταξίδι, (The Hobbit: An Unexpected Journey)
02:30 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:30 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:45 10η Εντολή, ΙΙ (Ε)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:20 Σφηνάκια
05:45 Θα σε δω στο πλοίο - 2ος κύκλος
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης




 

07:00 Frozen Planet
08:00 Μεγάλοι Έλληνες (Ε)
09:00 Οι Έλληνες Του Πνεύματος Και Της Τέχνης (Ε)
10:30 Ένα Τραπέζι Ελλάδα (Ε)
11:30 Happy Traveller (Ε)
12:15 Ο Μικρός Νικόλας Πάει Διακοπές (Les Vacances du Petit Nicolas)
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Οι Καταφερτζήδες (The Internship)
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:50 My Super Ex - Girlfriend
22:45 Η Αρπαγή 3 (Taken 3)
00:30 Ιστορίες (Ε)
01:00 Η Πολιορκία (The Siege)
01:30 Criminal Minds
02:30 Power Of Love (Ε)
03:00 Γη Καλεί Echo
03:15 Κουβανέζικος έρωτας
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
04:45 Requiem For The American Dream
05:00 Happy traveller
05:45 Κούμπα: Μία ζέβρα και μισή
06:00 Σήμερα


 


06:00 Τρικυμία (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Επιθυμίες (Ε)
07:30 Close Up
08:00 Δημοπρασίες
08:30 Όλα καλά
10:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Lady Tabares
13:00 Το κλειδί του παραδείσου
14:00 Μπρούσκο (Ε)
16:00 Κάρμα (Ε)
18:00 Βαλς Με 12 Θεούς
19:00 Είναι Στιγμές
20:00 Μπρούσκο
21:20 Celebrity Legacies
22:00 Κάρμα
23:00 Mayday
00:00 Τρικυμία
00:30 Φυγόκεντρος
01:00 Επιθυμίες
02:00 Ζευγάρια
02:30 Celebrity Legacies
03:00 Άγγιγμα Ψυχής
03:30 Close Up
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
04:30 Φυγόκεντρος
05:00 Βαλς Με 12 Θεούς (Ε)
05:30 Close Up
06:00 Τρικυμία (Ε)





06:30 Το Μαγικό Σπίτι (The House Of Magic)
08:00 Άριστη Γεύση
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω.
12:45 Εμείς
14:45 Άριστη Γεύση
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 Circo
20:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:00 Αποκαλυπτικά
00:30 Fame Ζόρι
01:15 Criminal Minds
02:15 Circo (Ε)
03:00 Circo (Ε)
03:15 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω… (Ε)
04:00 Εμείς (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί




 

06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
«Ιστορίες δημοτικών τραγουδιών» - Α΄ και Β΄ Μέρος
09:00 ΤΗΣ ΝΙΚΑΡΙΑΣ ΟΙ ΖΕΥΚΑΛΗΔΕΣ
09:50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ
11:00 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ - ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
01:00 PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
03:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:50 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
05:20 THE MITSI SHOW
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ



 

06:00 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
06:30 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
07:30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
08:30 Η ΕΝΑΤΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΤΟΒΕΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΩΡΙΣ ΜΠΕΖΑΡ
10:00 Η ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ
11:00 ΠΑΣΧΑ ΣΤΗ ΛΕΣΒΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
14:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΣΟΦΙ
18:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΧΩΡΙΟ
20:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΠΟΝΖΙ
23:30 Η ΕΝΑΤΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΤΟΒΕΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΩΡΙΣ ΜΠΕΖΑΡ
01:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
02:00 ΠΑΣΧΑ ΣΤΗ ΛΕΣΒΟ
04:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
05:00 Η ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ
06:00 ΔΙΑΛΟΓΟΣ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 THE NEW TELETUBIES
08:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
08:30 BUBBLE GUPPIES
Παιδική σειρά
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:00 LEGO FRIENDS
10:30 SUNNY DAY
11:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:30 PAW PATROL
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 WINX
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 TOON MARTY
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





11:00 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
15:30 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
16:30 ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ ΑΡΧΑΙΑ ΘΕΑΤΡΑ
18:00 ΟΠΕΡΑ
19:00 ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΤΟΥ ΡΗΝΟΥ ΤΟΥ ΡΙΧΑΡΔΟΥ ΒΑΓΚΝΕΡ ΑΠΟ ΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΒΙΒΛΟΥ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:15 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
23:30 Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΜΠΟΤΙΤΣΕΛΙ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

lathraia-tsigara

Ο ύποπτος είχε κρυμμένα συνολικά 2.210 πακέτα τσιγάρων και 20 νάιλον συσκευασίες με καπνό συνολικού βάρους ενός κιλού, τα οποία προόριζε για πώληση χωρίς να έχουν καταβληθεί οι ανάλογοι φόροι και δασμοί στο δημόσιο

krotides

Όταν οι τρεις Έλληνες έφτασαν με το αυτοκίνητό τους στο Συνοριακό Σημείο Διέλευσης Ορμενίου στον Έβρο, οι τελωνειακοί έκαναν εξονυχιστικό έλεγχο στο όχημα και δεν άργησαν να βρουν στο χώρο αποσκευών τις 48 κροτίδες και τα έξι βεγγαλικά που είχαν κρύψει

4487776

Αναφορικά με την  ονομασία των Σκοπίων επισήμανε ότι «εξαρτάται από την καλή διάθεση των δύο πλευρών για το ποιο όνομα θα υπερισχύσει» υποδεικνύοντας ως παραδείγματα τις δύο αυτές χώρες

11