, όμως τα βλέμματα όλων δεν θα μπορούσαν να μην πέσουν πάνω σε μια... ξανθιά εκπαιδευτικό.
Κλείσιμο
Τα παραπάνω συνέβησαν στο Ναύπλιο, όπου η εντυπωσιακή εκπαιδευτικός συνόδευσε τους μαθητές στην παρέλαση, περπατώντας με... αέρα μοντέλου, σαν σε πασαρέλα μόδας.
Όπως φαίνεται, μάλιστα, στις φωτογραφίες, μάλλον το... απόλαυσε, ακούγοντας προφανώς και τα σχόλια όσων παρακολούθησαν την παρέλαση.
Φορώντας μίνι, στενό βραδινό φόρεμα, με χρυσή λεπτομέρεια και ψηλοτάκουνες γόβες, η δασκάλα «έκλεψε την παράσταση», όπως ήταν φυσικό...
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.