Τα... γιορτινά τους έβαλαν φανάρια στα Τρίκαλα στο πλαίσιο των γιορτών που πλησιάζουν, δίνοντας μια ιδιαίτερη νότα στον στολισμό της πόλης.
Ο χριστουγεννιάτικος στολισμός επεκτάθηκε φέτος και στα φανάρια και συγκεκριμένα, στη διασταύρωση των οδών Βενιζέλου και Καρδίτσας, στο πράσινο αντί για τον γνωστό «Γρηγόρη» εμφανίζεται ένα χριστουγεννιάτικο δέντρο, στο κόκκινο ο Άγιος Βασίλης και στο πορτοκαλί ο Μικρός Πρίγκιπας.
Δείτε φωτογραφίες:
Κλείσιμο
Το φανάρι με τον Μικρό Πρίγκιπα παραπέμπει στο θέμα του Μύλου των Ξωτικών για τα Χριστούγεννα 2023 που είναι «Ο μικρός πρίγκιπας στον πλανήτη των Χριστουγέννων».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.