Με τη σύζυγο του αείμνηστου αντιστράτηγου Σπύρου Μουστακλή και την κόρη του συναντήθηκε ο αρχηγός ΓΕΕΘΑ Κωνσταντίνος Φλώρος. Η συνάντηση του κ. Φλώρου με την Χριστίνα Δημητρακάκη - Μουστακλή και την Ναταλία Μουστακλή πραγματοποιήθηκε στο γραφείο του.
Κατά τη διάρκεια του τετ α τετ ο αρχηγός ΓΕΕΘΑ αναφέρθηκε στην προσωπικότητα του αειμνήστου Στρατηγού, καθώς και στην διαχρονική και ανιδιοτελή προσφορά του στην Πατρίδα, συνιστώντας παράδειγμα προς μίμηση για τις νεότερες γενιές Αξιωματικών.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.