Μέχρι σήμερα έχουμε δει νύφες να πηγαίνουν στην εκκλησία για τον γάμο τους με αγροτικά, με ΚΤΕΛ, με φορτηγό αλλά αυτό που έκανε μια κοπέλα στον Πειραιά δεν έχει ξαναγίνει καθώς έφτασε στον ιερό ναό με... τρόλεϊ!.
Σύμφωνα με το piraeuspress.gr οι μοναδικές εικόνες καταγράφηκαν έξω από τον ιερό ναό του Αγίου Ελευθερίου στα Καμίνια του Πειραιά.
Όπως φαίνεται στο βίντεο η νύφη την οποία συνόδευε ο πατέρας της έφτασε στην εκκλησία με το τρόλεϊ που περνάει από το σημείο.
Πρόκειται για το μοναδικό μέσο μαζικής μεταφοράς που διέρχεται από την οδό Αγίου Ελευθερίου στον Πειραιά.
Κλείσιμο
Η ίδια πάντως απόλαυσε τη στιγμή με τα φλας των φωτογράφων να «παίρνουν φωτιά» τη στιγμή που κατέβηκε από το τρόλεϊ.
Δείτε βίντεο: Πειραιάς: Νύφη πήγε στην εκκλησία με το... τρόλεϊ!
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.