Μύκονος: Τέλος στο θρίλερ εξαφάνισης του 16χρονου - Βρέθηκε στην Αθήνα
Η ανακοίνωση από το «Χαμόγελο του Παιδιού»
Αίσιο τέλος είχε η περιπέτεια του 16χρονου Γιώργου, δίνοντας τέλος στην αγωνία των δικών του ανθρώπων που τον αναζητούσαν.
Τα ίχνη του αγοριού χάθηκαν στις 4 Μαΐου από τη Μύκονο, όπως είχε ενημερώσει το «Χαμόγελο του Παιδιού».
Ο 16χρονος βρέθηκε στην Αθήνα και είναι καλά στην υγεία του.
«To Χαμόγελο του Παιδιού θα βρίσκεται κοντά στον Γιώργο και την οικογένειά του για την παροχή ψυχολογικής υποστήριξης και οτιδήποτε άλλο χρειαστεί» αναφέρεται στη σχετική ανακοίνωση με την οποία γίνεται γνωστή η είδηση εντοπισμού.
Κλείσιμο
Το μεσημέρι της 4ης Μαΐου εξαφανίστηκε από τη Μύκονο, μαζί με τον 15χρονο Νικόλαο, για τον οποίο το «Χαμόγελο του Παιδιού» είχε προχωρήσει σε δημοσιοποίηση των στοιχείων προτού κι εκείνο το παιδί βρεθεί.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.