Δημήτρης Κοντομηνάς: Στην Ύδρα έγινε η εξόδιος ακολουθία
Η τελετή έγινε σε πολύ στενό οικογενειακό κύκλο στον Ιερό Ναό Κοιμήσεως της Θεοτόκου - Συντετριμμένη η κόρη του Μαίρη - Δείτε βίντεο και φωτογραφίες - Αύριο η ταφή του επιχειρηματία
Στην Ύδρα πραγματοποιήθηκε το πρωί της Δευτέρας η εξόδιος ακολουθία του Δημήτρη Κοντομηνά που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 83 ετών την περασμένη Πέμπτη στις 7.35 το πρωί στο θεραπευτήριο «Υγεία», έπειτα από πολύμηνη νοσηλεία.
Η τελετή έγινε σε πολύ στενό οικογενειακό κύκλο στον Ιερό Ναό Κοιμήσεως της Θεοτόκου. Συντετριμμένη η αγαπημένη του κόρη Μαίρη δέχθηκε συλλυπητήρια από τους συγγενείς που παρέστησαν στην ακολουθία.
Η κηδεία του επιχειρηματία θα γίνει αύριο Τρίτη στην Αθήνα, από το Α’ Νεκροταφείο Αθηνών.
Κλείσιμο
Η τελετή γίνεται σε στενό οικογενειακό κύκλο
Η τελετή γίνεται στον Ιερό Ναό Κοιμήσεως της Θεοτόκου
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.