Στο νοσοκομείο Παπαγεωργίου τηςΘεσσαλονίκης μεταφέρθηκε το πρωί της Παρασκευής ένα 4χρονο κοριτσάκι, έπειτα από επίθεση που δέχτηκε από σκύλο, στο κέντρο της πόλης.
Σύμφωνα με πληροφορίες του GRTimes, ο σκύλος δάγκωσε το 4χρονο στο μάγουλο, με αποτέλεσμα να μεταφερθεί στα εξωτερικά ιατρεία του νοσοκομείου, όπου οι γιατροί προχώρησαν σε συρραφή των δύο τραυμάτων.
Ωστόσο, κρίθηκε απαραίτητη για προληπτικούς λόγους η νοσηλεία του παιδιού, προκειμένου να χορηγηθεί αντιλυσσικός ορός.
Σύμφωνα με τις ίδιες πληροφορίες, στο νοσοκομείο Παπαγεωργίου κλήθηκε και η ΕΛ.ΑΣ..
Κλείσιμο
Άγνωστο παραμένει μέχρι αυτή την ώρα, αν έχει υποβληθεί μήνυση από πλευράς της οικογένειας της 4χρονης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.