Ο καλός καιρός οδήγησε τους Αθηναίους στη «μετακίνηση 6» – Δείτε φωτογραφίες
Πολίτες συγκεντρώθηκαν στον πεζόδρομο της Διονυσίου Αρεοπαγίτου και στο Ζάππειο – Παρότι οι περισσότεροι φορούσαν τη μάσκα, οι εικόνες δεν παρέπεμπαν σε καραντίνα
Λίνα Κεκέση
Φωτογραφίες: Παναγιώτης Κουφαλέξης
Τη λιακάδα εκμεταλλεύτηκαν αρκετοί Αθηναίοισήμερα και βγήκαν για να απολαύσουν τη βόλτα τους κάτω από το γαλάζιο ουρανό.
Όπως κατέγραψε ο φωτογραφικός φακός,μικροί και μεγάλοι με ποδήλατα, με πατίνια και με τα πόδια βγήκαν βόλτα σε διάφορα σημεία της πόλης.
Κλείσιμο
Εικόνες οι οποίες δεν παραπέμπουν σε καραντίνα και περιορισμό άσκοπων μετακινήσεων. Έστειλαν μήνυμα στο 13033τον κωδικό «6» που αφορά στην άθληση και βγήκαν για περίπατο.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.