PROTOTHEMA

Ελλάδα

Η ανάρτηση και τα σχόλια στο Facebook

Ξέσπασμα κατά του πατέρα από την 32χρονη αδερφή της Δώρας: «Θα μάθουν όλοι τι είχε τραβήξει ο άγγελός μου...»

Ξέσπασμα κατά του πατέρα από την 32χρονη αδερφή της Δώρας: «Θα μάθουν όλοι τι είχε τραβήξει ο άγγελός μου...»

Η νεαρή κοπέλα κοινοποίησε στη σελίδα της μία είδηση που αφορά στην αδερφή της και έχει τίτλο: «Βόμβα: Τα χρέη του πατέρα της πλήρωνε η 32χρονη εφοριακός! Η μεγάλη αποκάλυψη για τις σχέσεις της οικογένειας που ανατρέπει τα δεδομένα!»

Και ενώ η άγρια δολοφονία της νεαρής εφοριακού Δώρας Ζέμπερη στο Β' Νεκροταφείο συγκλόνισε το Πανελλήνιο και η αστυνομία προσπαθεί να λύσει το μυστήριο ψάχνοντας στο φιλικό περιβάλλον της άτυχης κοπέλας τον δολοφόνο, τα μέλη της οικογένειας της 32χρονης αλληλοκατηγορούνται. Η μικρότερη αδερφή του θύματος, Κωνσταντίνα, μην έχοντας ακόμη συνειδητοποιήσει το μεγάλο κακό και μην μπορώντας να διαχειριστεί τον πόνο της κατηγορεί δημόσια τον πατέρα τους, ο οποίος με δηλώσεις του στα ΜΜΕ προσάπτει ευθύνες στο ΣΔΟΕ για τον θάνατο της κόρης του.


Η αδερφή της δολοφονημένης αφού ξέσπασε κατά του πατέρα κατά τη διάρκεια της κηδείας της άτυχης Δώρας, με νέο της μήνυμα στο Facebook στρέφεται εναντίον του πατέρα γράφοντας «φτου σου ξεφτίλα». Η νεαρή κοπέλα κοινοποίησε στη σελίδα της μία είδηση που αφορά στην αδερφή της και έχει τίτλο: «Βόμβα: Τα χρέη του πατέρα της πλήρωνε η 32χρονη εφοριακός! Η μεγάλη αποκάλυψη για τις σχέσεις της οικογένειας που ανατρέπει τα δεδομένα!».






Σε κάποιο σχόλιο μάλιστα που της έκαναν γράφοντάς της: «Τώρα μόνο ο δολοφόνος να βρεθεί και όχι τέτοια προσωπικά θέματα είναι πολύ άσχημο πατέρας είναι και αυτός όπως και να έχει» η Κωνσταντίνα απάντησε: «Τέρας όχι πατέρας κ όποιος δεν ξέρει μην εκφέρει γνώμη. Για την μνήμη της αδελφής μου θα μάθουν όλοι τι είχε τραβήξει ο άγγελός μου».





Συμπληρώστε το email σας για να λαμβάνετε όλη την έκτακτη επικαιρότητα πρώτοι!
Ακολουθήστε μας στα

ΤΥΧΑΙΑ22/10/201702:51

ΤΥΧΑΙΑ ??? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ !!!

Απάντηση
ΤΥΧΑΙΑ22/10/201702:43

ΤΥΧΑΙΑ ??? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ. ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΤΟΥ.-

Απάντηση
ΖΖΖΖ22/10/201700:53

Για μενα ο πρωιν φιλος της αστυνομικος με βαση τις τελευταιες πληροφοριες , ο πρωτος αντρας που τι βρηκε αιμοφυρτη , εως και ο παππας ειναι πολυ πιο υποπτοι απο τον πατερα ! Για μενα την εφαγε ασχετος επειδη λυγουρευτηκε την τσαντα της .. ισως και να επιχειρησε να τι βιασει .. οτι γινεται εις ολη την πολιτισμενη Ευρωπη αυτη την περιοδο που μιλαμε .. βιασμοι μετα σφαγης .. Εαν ειναι πραγματικα υποπτος ο πατερας ειναι πολυ ευκολο με οσα εχει πει δημοσια τοσες μερες αυτα να διασταυρωθουν ειτε να διαψευσθουν .. απο καμερες κτλ κτλ .. Υπαρχουν πολλα σεναρια, αλλα ισως να την εχει σκοτωσει ασχετος ..... πραγμα που δεν πρεπει να αποκλειστει .... γιατι θα ειναι πολυ δυσκολο να εντοπιστει ο δολοφονος σε μια τετοια περιπτωση οποτε καλο θα ειναι να μην αποριπτουμε αυτο το σεναριο οσο υπαρχουν ακομα φρεσκα στοιχεια .. Μεχρι στιγμης ο πατερας : 1 ) Bρισκοταν στο σημειο κατα τι δολοφονια 2 ) Το πρωτο λεπτο μιλησε για λιστες και για πραγματα π δεν υφισταντε προσπαθωντας να μεταφερει τις ευθυνες στην εργασια της στην εφορια . 3 ) Μετα εριξε ευθυνες στη μανα . 4 ) Κι η κορη του τον εχει κατηγορησει ως δολοφονο 5 ) Με βαση μαρτυριες δε τα πηγαιναν καλα , και μαλιστα για οικονομικα . Μεχρι στιγμης ο αστυνομικος φιλος της : 1 ) Eνιωθε αδικημενος πολυ περισσοτερο ενας αστυνομικος με υψηλο τον εγωισμο , και ενιωθε πως του καταπατησαν τον αντρισμο αφου τον παρατησε για καποιον αλλονε που σε χρονο μηδεν ηθελε να αρραβωνιαστει ! Μεχρι στιγμης η αδελφη της : 1 ) Eπιρηπτει ευθυνες σε αλλους πολυ ευκολα και δημοσια , οταν η ιδια καρπωνεται την ασφαλεια ζωης της αδελφης της .. .. Μεχρι η στιγμης ο Παπας : 1 ) δεν ειδε και δεν ακουσε τιποτε , το παγκαρι ξερει να το αδειαζει απο το εκκλησακι να ακουσει τιποτε δεν ηξερε .. και ο αλλοδαπος βοηθος καλο παιδι .. κουφο επισης ..

Απάντηση
Δικαιοσυνη επιτελους!!!21/10/201723:32

...λετε ο λ ο ι για τον πατερα..που φαινεται οντως να "βγαζει ματι"...αλλα δειτε λιγο και με "2η ματια" την ... αδερφη!!!

Απάντηση