Κύργιος σε Τσιτσιπά: Πάμε για λουκουμάδες;

kirgios_tsitsipas

Μια.. γλυκιά πρόταση είχε ο Κύπριος για τον Έλληνα τενίστα, μετά το συγκλονιστικό μεταξύ τους παιχνίδι

Μετά από ένα φοβερό παινχίδι τα ξημερώματα της Κυριακής, ο Κύργιος κέρδισε με 2-1 σετ τον Τσιτσιπά και πήρε την πρόκριση για τον τελικό του Citi Open.

Ο Ελληνοαυστραλός έχει καλή διάθεση και το έδειξε με τα... κατορθώματα του με τη ρακέτα στο χέρι, αλλά και χωρίς αυτή.

Ο Τσιτσιπάς, από την άλλη, μαζεύει τα πράγματα του για το Μόντρεαλ και το Rogers Cup και ξαφνικά δέχτηκε μια πρόταση για... γλυκό.

Ο Κύργιος του πρότεινε να φάνε λουκουμάδες!

Πηγή: Gazzetta

ΣΧΟΛΙΑ (11)

Νίκος

Να μου το θυμηθείτε, αυτοί οι δυο τα 'χουνε.

Τεο7

Παιχταράδες. Γαμω τα παιδιά ο κυργιος.

Ωραια ατμόσφαιρα

Ακομπλεξαριστοι κι οι δυο.

Νίκος

Γιατί να μην είναι ακομπλεξάριστοι; Αυτοί κάνουν το χόμπυ τους και βγάζουν εκατομμύρια κι εσύ κάθεσαι και τους λατρεύεις σα Θεούς και ζεις με ψίχουλα. Καλά να πάθεις...

Ξεκίνημα με ισοπαλίες: Ίντερ-Σλάβια Πράγας 1-1 και Λιόν-Ζενίτ 1-1 - Σε εξέλιξη Τσέλσι-Βαλένθια 0-1 (Β'Ημίχρονο, COSMΟΤΕsport 6),  Σάλτσμπουργκ-Γκενκ 6-2 (Β'Ημίχρονο, COSMΟΤΕsport 9), Νάπολι-Λίβερπουλ 0-0 (Β'Ημίχρονο, COSMΟΤΕsport 3),  Άγιαξ-Λιλ 3-0 (Β'Ημίχρονο, COSMΟΤΕsport 8), Μπενφίκα-Λειψία 0-2 (Β'Ημίχρονο, COSMΟΤΕsport 7) και  Ντόρτμουντ-Μπαρτσελόνα 0-0 (Β'Ημίχρονο, COSMΟΤΕsport 2)

inter_slavia_2

Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις του ματς - Με γκολ του Μπαρέλα στο 92' η κακή Ίντερ ισοφάρισε την εξαιρετική Σλάβια Πράγας που είχε το προβάδισμα απ' το 63' και την υπεροχή σε όλο το παιχνίδι, με τις δυο ομάδες να παίρνουν από έναν βαθμό στην πρεμιέρα του Champions League