Η Σκανδιναβία έχει τις ευκαιρίες

Μετά το τέλος των πρωταθλημάτων στις προηγμένες ποδοσφαιρικά χώρες, το ενδιαφέρον, εστιάζεται, πλέον, στα πρωταθλήματα της Σκανδιναβίας καθώς και στο Copa Libertadores της Λατινικής Αμερικής. Στα σουηδικά πρωταθλήματα Α’ και Β’ κατηγορίας, καθώς και το φινλανδικό, υπάρχουν ευκαιρίες για να μας στείλουν στο ταμείο, αν παίξουμε με λογική, αλλά και έμπνευση

betshop01
Γκέτεμποργκ – Τζουργκάρντεν: Ντέρμπι από τα… παλιά στο σουηδικό πρωτάθλημα, αλλά με δυο ομάδες που δεν ξεκίνησαν καλά την εφετινή σεζόν και βρίσκονται στο μέσον, περίπου της βαθμολογίας. Κύριο χαρακτηριστικό της Γκέτεμποργκ είναι σε οκτώ ματς μέχρι τώρα, δεν έχει, ακόμα, φέρει ισόπαλο αποτέλεσμα. Στα τρία τελευταία παιχνίδια έκανε δυο νίκες, αλλά στο κρίσιμο εντός έδρας την περασμένη αγωνιστική ηττήθηκε 0-2 από την ανώτερή της Νόρκεπινγκ. Η φιλοξενούμενη έχει «τρία στα τρία» σε νίκες στα ισάριθμα ματς, χωρίς, μάλιστα, να δεχτεί γκολ. Έχει δυο βαθμούς περισσότερους από την αντίπαλό της, αλλά και δυο ματς περισσότερα. Κι οι δυο είναι περισσότερο του under, παρά του over. Η λογική λέει να παίξουμε το goal – goal της betshop.gr στο 1.70.

ΤΑ… ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ

Έρεμπρο – Καλμάρ: Θα βολευτούμε με το goal – goal της
betshop.gr στο 1.78.

Οστερσουντς – Σίριους: Ο άσος ημίχρονο – άσος τελικό στο 1.96 της betshop.gr
είναι ό,τι πρέπει.

Ντάλκουρντ – Έλφσμποργκ: Το 1Χ & under 2.5 της betshop.gr στο 2.53 είναι ευκαιρία.

Τρέλεμποργκ – Μπρομαποϊκάρνα: Θα το παίξουμε συντηρητικά στο 1.74 της betshop.gr για goal – goal.

ΕΜΠΝΕΥΣΕΙΣ

Χάκεν – AIK: Το διπλό της betshop.gr στο 3.06 δεν αφήνεται με τίποτα.

Νόρκεπινγκ – Σούντσβαλ: Ο 1 & goal – goal της betshop.gr στο 3.03 είναι μια χαρά.

Copa Libertadores

Κρουζέιρο - Ρασίνγκ Κλουμπ: Ποντάρουμε στον άσο της betshop.gr στο 1.83.

Ουνιβερσιτάδ Χιλή - Βάσκο ντα Γκάμα: Θα περιοριστούμε στο goal – goal της betshop.gr στο 2.01.

Σέρο Π. – Μονάγκας: Να κερδίσει η Σέρο και στα δυο ημίχρονα, πληρώνεται από την betshop.gr στο 2.64.

Έμελεκ - Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε: Ποντάρουμε στον 1 & no goal της betshop.gr στο 2.81.

Ρίβερ Πλέιτ - Φλαμένγκο: Ο 1 & under 3.5 προσφέρεται από την betshop.gr στο 2.22. Εύκολα.

Σάντος - Ρεάλ Γκαρσιλάσο: Θα ποντάρουμε στο 2.34 της betshop.gr να κερδίσει η Σάντος και στα δυο ημίχρονα.

Ατλέτικο Νασιονάλ - Κόλο Κόλο: Θα ποντάρουμε στον 1 & no goal της betshop.gr στο 2.46.

Κορίνθιανς - Λος Μιγιονάριος: Θα προτιμήσουμε τον 1 & under 3.5 της betshop.gr στο 1.85.

Ιντεπεντιέντε - Ντεπορτίβο Λάρα: Να κερδίσει η γηπεδούχος και στα δυο ημίχρονα, δίνεται από την betshop.gr στο 2.52.

ΕΜΠΝΕΥΣΕΙΣ

Εστουδιάντες - Νασιονάλ: Είναι ευκαιρία να παίξουμε το 12 & goal – goal που προσφέρεται από την betshop.gr στην αστρονομική τιμή του 4.15!

Μπολιβάρ – Ντελφίν: Αξίζει να πάρουμε το ρίσκο και να παίξουμε τον 1 & goal – goal της betshop.gr στο 4.30!

Γκρέμιο - Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ: Να κερδίσει η γηπεδούχος και στα δυο ημίχρονα, δίνεται από την betshop.gr στο 2.91.

Φινλανδία Veikkausliiga

ΤΑ… ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΆ

Ελσίνκι - Ίντερ Τουρκού: Θα ποντάρουμε στο 1Χ & under 2.5 της betshop.gr στην άριστη τιμή του 2.42.

Κέμι Κινγκς - Ιλβ: Θα ποντάρουμε στο διπλό της betshop.gr στο 1.94.

Τουρκού - Χόνκα: Το διπλό της betshop.gr στο 2.75 είναι «δώρο».

Μάριεχαμν – Λάχτι: Θα παίξουμε το Χ της betshop.gr στο 3.17.

ΕΜΠΝΕΥΣΕΙΣ

Βάασα - Κουόπιο: Θα κάνουμε μια υπέρβαση και θα ποντάρουμε στον άσο της betshop.gr στο 3.36.

Σουηδία Superettan

Φρέι - Μπράγκε: Θα προτιμήσουμε το 12 & over 2.5 της betshop.gr στο 1.92.

Γιόνσεπινγκ - Ντέγκερφορς: Πολύ καλή απόδοση είναι το 2.31 της betshop.gr για over 2.5 & goal – goal.

Λαντσκρόνα - Χάλμσταντ: Το διπλό της betshop.gr στο 2.50 είναι σούπερ απόδοση.

Εσκιλστούνα - Γκέφλε: Θα ποντάρουμε στον 1 & no goal της betshop.gr στο 2.36.

Νόρμπι - Χέλσινγκμποργκ: «Καρφί» διπλό, το οποίο η betshop.gr πληρώνει στο 1.86.

Φάλκενμπεργκ – Βάρμπεργκς: Ο άσος ημίχρονο – άσο τελικό στο 2.07 της betshop.gr είναι μια χαρά.

ΕΜΠΝΕΥΣΕΙΣ

Έργκριτε - Βάρναμο: Δεν παίρνουμε κανένα τεράστιο ρίσκο, αν παίξουμε να κερδίζει η Έργκριτε και στα δυο ημίχρονα, το οποίο η betshop.gr πληρώνει στην «τρελή» τιμή 4.05.

Έστερ – Γκάις: Θα ποντάρουμε στον 1 & no goal της betshop.gr στην αστρονομική τιμή του 3.84.