Και από τον Ολυμπιακό επιβεβαιώνονται τα δημοσιεύματα από την Ιταλία τα οποία αναφέρουν πως χωρίζουν οι δρόμοι των «ερυθρόλευκων» και του Μαρέσκα.

οι δρόμοι των «ερυθρόλευκων» και του Μαρέσκα.

Ο Ιταλός θα αποτελέσει παρελθόν
από την ομάδα του Πειραιά και αναμένεται να επαναπατριστεί, αφού Πάρμα και Παλέρμο επιθυμούν να τον αποκτήσουν.

000_1BK017

Ρεάλ και Ρόμα παρόλο που προκρίθηκαν στην επόμενη φάση βρίσκονται σε τεράστια κρίση - Οι «μερένγκες» γνώρισαν την εντός έδρας συντριβή από την ΤΣΣΚΑ, όμως οι Ρώσοι έμειναν με τη... χαρά καθώς η Πλζεν νίκησε με 2-1 την Ρόμα και πήρε αυτή το εισιτήριο για το Europa League

4651658

Ο Φιλ Γκος «σκότωσε» τη Βενέτσια καθώς την υποχρέωσε στην πρώτη εκτός έδρας ήττα της σ’ ένα συγκλονιστικό παιχνίδι στο PAOK SPORTS ARENA - Ο Αμερικανός σημείωσε 11 πόντους στην τελευταία περίοδο και οδήγησε τον ΠΑΟΚ στην 5η διαδοχική νίκη του με 77-76 επί της ιταλικής ομάδας