Μπουφόν σε Λαρεντζάκη: «Ούτε εγώ τέτοια επέμβαση»! (βίντεο)

buffon_new

Τα εύσημα από τον τεράστιο Τζίτζι Μπουφόν πήρε ο Γιαννούλης Λαρεντζάκης, για το τρομερό του κλέψιμο στο ματς με την Στρασμπούρ!

Μέχρι την Ιταλία και τον Τζίτζι Μπουφόν έφτασε η φήμη του!

Ο Γιαννούλης Λαρεντζάκης έπεσε στο παρκέ με αυταπάρνηση για να κλέψει την μπάλα από τους παίκτες της Στρασμπούρ και το Basketball Champions League σχολίασε πως ο τερματοφύλακας της Γιουβέντους θα ήταν περήφανος!

Τα νέα έφτασαν μέχρι τον 40χρονο πορτιέρο, ο οποίος έδωσε τα εύσημα στον γκαρντ της ΑΕΚ, αναφέροντας πως ούτε ο ίδιος θα έκανε μια τέτοια επέμβαση!

Στο 36' ο Νούνιτς πάγωσε την Τούμπα ανοίγοντας το σκορ για την Λάρισα - Στο 45'+2' ο Πρίγιοβιτς με π'έναλτι που κέρδισε ο ίδιος, αλλά και την αποβολή του Καρανίκα, ισοφάρισε σε 1-1 - Στο 69' ο Ακπόμ πέτυχε το 2-1 για τον Δικέφαλο

11
4648156

Ως το 89' το ματς ήταν 2-0 και όλα έδειχναν ένα... ήρεμο φινάλε στη νίκη του Ατρομήτου, που τον ξαναέφερε στη 2η θέση! - Τελικά ένα φεστιβάλ γκολ σε 5 λεπτά διαμόρφωσε το χορταστικό 4-2 των γηπεδούχων κόντρα στον Άρη, που στο 1-0 έχασε πέναλτι με τον Γιουνές! - Δύο γκολ ο Κουλούρης, από ένα Σάκιτς, Ενσικουλού για τους νικητές!

3917718

Ο διευθυντής επικοινωνίας της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Κώστας Καραπαπάς, εκπροσωπώντας τον σύλλογό του κατήγγειλε Γραμμένο και Θεοδωρίδη για τις πρακτικές τους, ζητώντας να δοθούν απαντήσεις για το που ανήκει μετοχικά η Ξάνθη και με ποιον μίλησε ο Τζήλος αλλιώς δεν έχει κανένα νόημα να συνεχίζει να παίζει η ομάδα του, όπως ξεκαθάρισε!

21
4647784

Ο ΟΦΗ πήρε το προβάδισμα μόλις στο 5' με το γκολ του Δεληγιαννίδη - Ο Παναθηναϊκός ισοφάρισε στο 36' με τον Κάτσε, αλλά στο 40' ο Πλατέλλας έκανε το 2-1 - Στο 60' ο Κοροβέσης πέτυχε το 3-1 -  Από το Novasports 1 η μετάδοση του αγώνα