Βίντεο: Οι οπαδοί της Παρί έφυγαν από το γήπεδο από το 80ο λεπτό!

Απογοητευμένοι από την τροπή που πήρε το ματς με την Ρεάλ, οι οπαδοί της Παρί Σεν Ζερμέν άρχισαν να αποχωρούν από το γήπεδο από το 80ο λεπτό

Από το 80ο λεπτό άρχισαν να φεύγουν οι οπαδοί της Παρί Σεν Ζερμέν από το γήπεδο. Απογοητευμένοι από την εικόνα της ομάδας τους και τον νέο αποκλεισμό για δεύτερη σερί χρονιά από τη φάση των «16», αυτή τη φορά από την Ρεάλ, άρχισε να αποχωρούν ένα δεκάλεπτο πριν τελειώσει το ματς.

Πηγή: sport-fm.gr

Με τον Νίκο Παππά να «οργιάζει», ο Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ πήρε και φέτος τον αέρα του Ολυμπιακού αφού μέσα σε διάστημα μικρότερο των 10 ημερών επικράτησε και πάλι του «αιωνίου» αντιπάλου του στο κλειστό του ΟΑΚΑ (79-70) κάνοντας το πρώτο βήμα για το πλεονέκτημα έδρας στα playoffs.