Φήμες για Νίνη και Ξάνθη

Έτοιμος να επιστρέψει στο ελληνικό πρωτάθλημα για λογαριασμό της Ξάνθης παρουσιάζεται ο Σωτήρης Νίνης, ο οποίος έμεινε πριν από μερικές ημέρες ελεύθερος από την Μαλίν.

Τον επόμενο σταθμό της καριέρας του αναζητά ο Σωτήρης Νίνης.

Ο διεθνής μεσοεπιθετικός έμεινε ελεύθερος πριν από μερικές ημέρες από την Μαλίν και σημερινό δημοσίευμα υποστηρίζει ότι είναι ορατό το ενδεχόμενο να επιστρέψει στο ελληνικό πρωτάθλημα.

Συγκεκριμένα, η Live Sport αναφέρει πως ο Έλληνας άσος βρίσκεται σε προχωρημένες συζητήσεις με την Ξάνθη και δεν αποκλείεται σύντομα να υπάρξουν οι σχετικές ανακοινώσεις.

ΣΧΟΛΙΑ (1)

teo

ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ...ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ ΚΑΠΟΤΕ ΕΣΚΙΖΑΝ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ ΤΟΝ....ΝΙΝΗ.....

000_1BK017

Ρεάλ και Ρόμα παρόλο που προκρίθηκαν στην επόμενη φάση βρίσκονται σε τεράστια κρίση - Οι «μερένγκες» γνώρισαν την εντός έδρας συντριβή από την ΤΣΣΚΑ, όμως οι Ρώσοι έμειναν με τη... χαρά καθώς η Πλζεν νίκησε με 2-1 την Ρόμα και πήρε αυτή το εισιτήριο για το Europa League

4651658

Ο Φιλ Γκος «σκότωσε» τη Βενέτσια καθώς την υποχρέωσε στην πρώτη εκτός έδρας ήττα της σ’ ένα συγκλονιστικό παιχνίδι στο PAOK SPORTS ARENA - Ο Αμερικανός σημείωσε 11 πόντους στην τελευταία περίοδο και οδήγησε τον ΠΑΟΚ στην 5η διαδοχική νίκη του με 77-76 επί της ιταλικής ομάδας