Ο... δήμιος της ΑΕΚ

Ο Γιώργος Γεωργιάδης σκόραρε για δεύτερη φορά φέτος επί της ΑΕΚ, καθώς εκτός από το χρυσό γκολ που σημείωσε σήμερα στη νίκη του ΠΑΟΚ με 1-0 επί της Ένωσης, είχε πετύχει και ένα εκπληκτικό γκολ στο 0-2 με την Ένωση στο ΟΑΚΑ.

Ο Γιώργος Γεωργιάδης σκόραρε για δεύτερη φορά φέτος επί της ΑΕΚ, καθώς εκτός από το χρυσό γκολ που σημείωσε  στη νίκη του ΠΑΟΚ με 1-0 επί της Ένωσης, είχε πετύχει και ένα εκπληκτικό γκολ στο 0-2 με την Ένωση στο ΟΑΚΑ.

Μιλώντας για τη νίκη του ΠΑΟΚ στην πρεμιέρα των πλέι οφ κόντρα στην ΑΕΚ ο νεαρός μεσοπειθετικός είπε:

"Εξαρχής είπαμε ότι στόχος μας είναι η πρώτη θέση στα πλέι οφ. Νομίζω ότι δίκαια πήραμε το παιχνίδι. Στο πρώτο μέρος χάσαμε ευκαιρίες και παίξαμε καλό ποδόσφαιρο. Αν εξαιρέσουμε το πρώτο δεκάλεπτο του δευτέρου ημιχρόνου ήμασταν καλύτεροι. Θέλαμε το γκολ και ο Θεός μας βοήθησε να κερδίσουμε το παιχνίδι…».