Σκόραρε για τρίτο σερί παιχνίδι με τη Σέλτικ ο Γιακουμάκης - Δείτε το γκολ

Ο διεθνής επιθετικός έφτασε τα επτά γκολ με τη Σέλτικ στην τρέχουσα αγωνιστική περίοδο

26153952
Ασταμάτητος ο Γιώργος Γιακουμάκης! Ο διεθνής Έλληνας σέντερ φορ σκόραρε για τρίτη διαδοχική αγωνιστική στο πρωτάθλημα Σκωτίας, στην εκτός έδρας νίκη της Σέλτικ επί της Χαρτς με 4-3.

Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cnsirilcp97l)

Στο 55' μετά από εκτέλεση κόρνερ του Μουγ ο πρώην επιθετικός της ΑΕΚ με καρφωτή κεφαλιά ισοφάρισε για τους Κέλτες σε 2-2. Ο Κρητικός «killer» έφτασε τα επτά γκολ σε 15 συμμετοχές σε όλες τις διοργανώσεις και έξι σε εννέα ματς πρωταθλήματος.

Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cnshfdcge6lt)

Η Σέλτικ συνεχίζει στην πρώτη θέση της βαθμολογίας με 30 βαθμούς, πέντε περισσότερους από τη δεύτερη Ρέιντζερς του Αντόνιο Τσόλακ.

Ψάχνουν τους βιαστές της 12χρονης μέσα από 367 συνομιλίες - Έρχονται νέες συλλήψεις

Ικανοποίηση στην Αθήνα για τον ευρω-συμβιβασμό για το αέριο, αλλά ο «διάβολος κρύβεται στις λεπτομέρειες»

Αντίστροφη μέτρηση για την «πολιορκία» της Χερσώνας - Πώς κινούνται οι Ουκρανοί και τι ετοιμάζουν οι Ρώσοι