Μπράιτον: Ο εισβολέας οπαδός αγκάλιασε τον Γουέμπστερ και απολογήθηκε που «ξέφυγε»!

Ο οπαδός της Μπράιτον που κατάφερε να συμμετέχει στην... έκταση του γκολ του Γουέμπστερ απέναντι στην Τσέλσι απολογήθηκε αμέσως στους άνδρες ασφαλείας για την εισβολή του στον αγωνιστικό χώρο!

braiton_chelsea
Οι «γλάροι» γι' ακόμα μια φορά κατάφεραν να πάρουν βαθμό από αναμέτρηση με την Τσέλσι τη φετινή αγωνιστική περίοδο.

Μετά τη ζημιά που έκαναν στους «μπλε» στο «Στάμφορντ Μπριτζ» με το τελικό 1-1 στις καθυστερήσεις, ήρθε ξανά το ίδιο σκορ στο ματς του Amex, αφήνοντας τους Πρωταθλητές Ευρώπης δίχως νίκη για τέταρτο διαδοχικό ματς πρωταθλήματος.

Ο Τσάρλι Γουέμπστερ με καρφωτή κεφαλιά από εκτέλεση κόρνερ στο 61ο λεπτό απάντησε στο γκολ του Ζίγιεχ και ένας οπαδός της Μπράιτον πήδηξε τις διαφημιστικές πινακίδες και αγκάλιασε τον ποδοσφαιριστή.

Αμέσως οι άνδρες ασφαλείας τον πλησίασαν κι εκείνος απολογήθηκε που «ξέφυγε», με σκοπό να επιστρέψει γρήγορα στη θέση του και να μην έχει μπελάδες!

Δείτε το στιγμιότυπο:

Ο Stan επιμένει πως έβγαλε από τη φλεγόμενη Ferrari τη σύζυγο του Μονογυιού

Γκάγκα: Έχουν κλειστεί 10.473 ραντεβού εμβολιασμού παιδιών στο Παίδων Πεντέλης

Survivor: Το άδοξο τέλος της σχέσης Κατσαούνη-Μυριέλλας και η διπλή νίκη των Διάσημων - Δείτε βίντεο