Όλα τα ονόματα των υποψηφίων της ΕΝΩΣΗΣ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

Όλα τα ονόματα των υποψηφίων της ΕΝΩΣΗΣ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
Ένωση Κεντρώων (Βασίλης Λεβέντης)

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΤΕΦΑΝΟΥ  ΗΡΩ - ΓΕΩΡΓΙΑ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΑΤΣΑΡΙΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΑΣΙΚΑ ΖΩΗ
ΠΑΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΝΙΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΕΛΕΝΑ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ
ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΡΟΥΠΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ
1.       ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Νικολάου
2.       ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σπυρίδωνα
3.       ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
4.       ΔΑΝΕΛΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Αδαμαντίου
5.       ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννου
6.       ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
7.       ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη
8.       ΝΙΚΟΚΑΒΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του Ιωάννη
9.       ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Βασιλείου
10.    ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
11.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
12.    ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Χρήστου
13.    ΗΜΕΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Βασιλείου
14.    ΚΑΠΕΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Παύλου
15.    ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου
16.    ΘΕΟΦΙΛΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του Παναγιώτη
17.    ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
1.       ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Αποστόλου
2.       ΚΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
3.       ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου
4.       ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
5.       ΣΦΑΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
6.       ΤΣΑΠΑΛΙΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αριστοτέλη
7.       ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του Ευαγγέλου
8.       ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
9.       ΠΕΙΡΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
10.    ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευθυμίου
11.    ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ - ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του Θεοφράστου
12.    ΠΕΡΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
13.    ΜΑΛΑΜΟΥ ΡΩΞΑΝΗ του Ευαγγέλου
14.    ΚΑΤΣΑΡΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
15.    ΚΟΥΒΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
16.    ΓΟΥΣΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γερασίμου
17.    ΡΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
18.    ΓΚΟΥΛΟΥΜΙΑΝ ΚΕΒΟΡΚ του Χαϊκ
19.    ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
20.    ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
21.    ΚΟΡΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
22.    ΜΟΡΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου
23.    ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Αθανασίου
24.    ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Παγώνη
25.    ΒΡΟΤΣΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του Δημητρίου
26.    ΠΥΡΓΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Ιωάννη
27.    ΜΕΤΑΞΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Βασιλείου
28.    ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ευαγγέλου
29.    ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου
30.    ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
31.    ΖΑΜΠΟΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
32.    ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ του Ανδρέα
33.    ΚΑΡΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους
34.    ΞΥΔΑ ΕΛΕΝΗ (ΡΟΜΙΝΑ) του Γεωργίου
35.    ΡΕΠΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ του Νικολάου
36.    ΝΤΑΣΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου
37.    ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Σπυρίδωνος
38.    ΣΑΡΙΔΟΥ ΕΜΜΑ του Σέργιου
39.    ΡΗΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευαγγέλλου
40.    ΛΥΤΡΑ ΣΟΦΙΑ του Αλεξάνδρου
41.    ΖΑΜΠΑΡΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ηλία
42.    ΝΑΣΤΟΥ ΟΛΓΑ του Ιωάννη
43.    ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του Νικολάου
44.    ΡΗΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αντωνίου
45.    ΣΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου
46.    ΜΠΟΥΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη
47.    ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αβραάμ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
1.       ΚΑΒΑΔΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
2.       ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
3.       ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα
4.       ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
5.       ΑΛΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
6.       ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
7.       ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Χρήστου
8.       ΣΙΑΝΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Λάμπρου
9.       ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Μιχαήλ
10.    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου
11.    ΚΗΡΥΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
12.    ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του Γεωργίου
13.    ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σπυρίδωνα
14.    ΙΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
15.    ΛΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
16.    ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παντελή
17.    ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λεωνίδα
18.    ΚΑΡΤΑΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
1.       ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Σταύρου
2.       ΠΑΝΤΕΛΑΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Ισιδώρου
3.       ΚΟΡΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
4.       ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΕΛΛΑΣ του Γεωργίου
5.       ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
6.       ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
7.       ΝΟΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
1.       ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Πασχάλη
2.       ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
3.       ΔΕΓΛΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
4.       ΚΙΡΛΑΓΚΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
5.       ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του Δημητρίου
6.       ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΔΑΝΑΗ του Δημητρίου
7.       ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ – ΡΟΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
8.       ΜΟΥΚΑΖΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Μηνά
9.       ΒΙΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1.       ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
2.       ΔΗΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
3.       ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
4.       ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Δημητρίου
5.       ΠΑΤΡΑ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του Ευαγγέλου
6.       ΚΟΛΟΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
7.       ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
8.       ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου
9.       ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
1.       ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Παρασκευά - Παύλου
2.       ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του Ανδρέα
3.       ΚΑΣΠΑΡΙΑΝ ΧΡΙΨΙΜΕ – ΡΟΖΙΚ του Εφραίμ Βαρτ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1.       ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αγγελή
2.       ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
3.       ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ηλία
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΡΤΗΣ
1.       ΦΛΩΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Ευαγγέλου
2.       ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου
3.       ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΧΑΪΑΣ
1.       ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου
2.       ΜΕΤΣΟΒΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Θεοφάνη
3.       ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευθυμίου
4.       ΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
5.       ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
6.       ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αχιλλέα
7.       ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του Ευαγγέλου
8.       ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
9.       ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
1.       ΓΚΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
2.       ΚΑΣΤΡΙΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Γρηγορίου
3.       ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Γεωργίου
4.       ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
1.       ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του Αποστόλου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
1.       ΤΑΚΦΟΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Σωτηρίου
2.       ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΡΟΥΛΗΣ) του Χαράλαμπου
3.       ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου
4.       ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του Αιμιλιανού
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑ ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ
1.       ΛΕΒΕΝΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΛΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
2.       ΑΑΡΩΝ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του Δημητρίου
3.       ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Ιωάννη
4.       ΔΙΑΚΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του Βασιλείου
5.       ΚΑΒΑΔΕΛΛΑ ΕΛΛΗ του Ελευθερίου
6.       ΜΑΚΡΗ ΜΑΓΙΑΝΤΑ του Μπσαρά-Ευαγγέλου
7.       ΨΕΜΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΓΙΟΣ του Χρυσοστόμου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΕΒΡΟΥ
1.       ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου
2.       ΨΑΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη
3.       ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Γεωργίου
4.       ΧΟΡΕΝ ΑΒΡΑΑΜ του Νάρκισσου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
1.       ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
2.       ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου
3.       ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος
4.       ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
5.       ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
6.       ΚΕΧΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Νικολάου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
1.       ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
1.       ΦΛΑΜΠΟΥΡΗΣ ΚΙΜΩΝ του Κωνσταντίνου
2.       ΝΤΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
1.       ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
2.       ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του Ηλία
3.       ΑΝΤΥΠΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Χαραλάμπους
4.       ΜΕΡΕΛΗ ΖΩΗ του Άγγελου
5.       ΠΑΛΤΑΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
6.       ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοδώρου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ
1.       ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Σάββα
2.       ΔΙΜΠΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
3.       ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
4.       ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΤ ΕΛΕΝΑ του Χαραλάμπους
5.       ΚΑΛΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
1.       ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Δημητρίου
2.       ΚΙΡΚΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
3.       ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γρηγορίου
4.       ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
5.       ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου
6.       ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Νικολάου
7.       ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
8.       ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Σωτηρίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
1.       ΔΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Σπήλιου
2.       ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1.       ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Αποστόλου
2.       ΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
3.       ΓΚΟΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
4.       ΣΥΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
5.       ΚΟΥΤΡΗ – ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγή
6.       ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ – ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
7.       ΚΟΥΖΩΦ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ευαγγέλου
8.       ΧΑΤΖΗΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του Σωτηρίου
9.       ΤΣΑΚΑΛΑΪΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Στεργίου
10.    ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Νικολάου
11.    ΚΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Οδυσσέα
12.    ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
13.    ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΝΤΟΜΝΑ του Σάββα
14.    ΜΠΕΧΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
15.    ΣΑΒΒΑΪΔΟΥ ΖΩΗ του Ιωάννη
16.    ΘΕΜΕΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου
17.    ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του Σταματίου
18.    ΣΑΛΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Στυλιανού
19.    ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1.       ΦΩΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Χρήστου
2.       ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ
3.       ΒΑΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αποστόλου
4.       ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου
5.       ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του Δημητρίου
6.       ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ευστρατίου
7.       ΧΑΤΖΗΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Χρήστου
8.       ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
9.       ΒΑΣΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Προδρόμου
10.    ΜΗΤΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του Αλεξάνδρου
11.    ΦΑΜΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σωτηρίου
12.    ΤΑΒΗΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1.       ΔΗΜΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Αντωνίου
2.       ΛΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Πολυκάρπου
3.       ΜΠΟΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
4.       ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικόλαου
5.       ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Βύρωνα
6.       ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
1.       ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννη
2.       ΚΙΣΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
3.       ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αναστασίου
4.       ΦΛΩΡΟΚΑΠΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ
1.       ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2.       ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θωμά
3.       ΜΑΝΤΖΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δαμιανού
4.       ΣΑΒΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
1.       ΤΣΑΔΗΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του Κωνσταντίνου
2.       ΚΟΡΔΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Θεοδώρου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
1.       ΚΑΒΑΔΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου
2.       ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ιωάννη
3.       ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ελευθερίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
1.       ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σωκράτη
2.       ΠΕΤΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
1.       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ξενοφώντος
2.       ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του Χρήστου
3.       ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κυριάκου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
1.       ΚΙΛΙΝΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Βασιλείου
2.       ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Αλεξάνδρου
3.       ΠΑΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
4.       ΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κοσμά
5.       ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
6.       ΖΟΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
1.       ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
2.       ΜΑΡΑ ΑΝΝΑ του Νίκο
3.       ΜΗΤΡΟΥ ΖΑΧΑΡΩ του Αριστείδη
4.       ΤΣΑΚΟΥΜΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
1.       ΓΟΥΣΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Παναγιώτη
2.       ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευαγγέλου
3.       ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του Μιχαήλ
4.       ΚΑΤΑΡΗΣ – ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αλεξάνδρου
5.       ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
1.       ΡΗΓΑΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κυριάκου
2.       ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Στυλιανού
3.       ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου
4.       ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΟΝΤΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΗΣ
1.       ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
2.       ΧΕΛΙΔΟΝΗΣ ΑΔΑΜΟΣ του Δημητρίου
3.       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους
4.       ΖΩΚΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του Γρηγορίου
5.       ΣΙΑΤΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Πέτρου
6.       ΛΕΚΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
7.       ΣΚΡΕΤΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του Βασιλείου
8.       ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μιχαήλ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
1.       ΠΛΕΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μηνά
2.       ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοδώρου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
1.       ΣΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γρηγορίου
2.       ΛΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
3.       ΚΑΡΥΔΗ ΧΡΥΣΑΦΗ του Ανδρέα
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΕΥΚΑΔΟΣ
1.       ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
2.       ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
1.       ΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
2.       ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
3.       ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
4.       ΤΕΠΕΚΙΩΖΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του Μιχαήλ
5.       ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Νικολάου
6.       ΒΑΡΟΥΤΑ ΝΙΚΗ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1.       ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ιωάννη
2.       ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παναγιώτη
3.       ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Νικολάου
4.       ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φωτίου
5.       ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αγγελή
6.       ΚΟΥΛΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία
7.       ΒΟΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗΣ
1.       ΚΑΒΑΔΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ελευθερίου
2.       ΑΧΜΕΤ ΕΡΓΗΝ του Αλή
3.       ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του Γεωργίου
4.       ΣΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ του Αναστασίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΠΕΛΛΗΣ
1.       ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
2.       ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννη
3.       ΠΛΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
4.       ΜΗΤΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του Ναπολέοντα
5.       ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Πέτρου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ
1.       ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του Νικολάου
2.       ΜΠΑΚΑΛΟΥ ΔΙΑΛΕΚΤΗ του Παντελή
3.       ΨΗΜΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βασιλείου
4.       ΠΑΠΠΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Φωτίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΗΣ
1.       ΒΡΕΤΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
2.       ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Θεοδώρου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
1.       ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου
2.       ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ του Ζαχαρία
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΡΟΔΟΠΗΣ
1.       ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2.       ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
3.       ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
1.       ΧΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
2.       ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΑΓΑΘΗ του Αθανασίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
1.       ΜΕΓΑΛΟΜΥΣΤΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χρήστου
2.       ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αντωνίου
3.       ΚΩΤΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του Ιωάννη
4.       ΚΥΡΤΙΔΗΣ ΜΥΡΩΝ του Ακύλα
5.       ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του Αιμιλίου
6.       ΙΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
7.       ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου
8.       ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Θωμά
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1.       ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
2.       ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Στυλιανού
3.       ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ του Ματθαίου
4.       ΖΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ
1.       ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Ευσταθίου
2.       ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του Αθανασίου
3.       ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
4.       ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη
5.       ΣΤΑΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Ανδρέα
6.       ΛΕΣΣΗ ΒΑΝΑ του Γεωργίου
7.       ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΗΣ
1.       ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του Γεωργίου
2.       ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
3.       ΣΑΛΜΑΝ ΝΑΝΤΙΑ του Τζαμάλ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΦΩΚΙΔΟΣ
1.       ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία
2.       ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
1.       ΣΗΜΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Ηλία
2.       ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Αντωνίου
3.       ΑΓΑΠΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του Αναστασίου
4.       ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΣΤΕΛΛΑ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
1.       ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σπυρίδωνος
2.       ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Κυριάκου
3.       ΜΠΕΜΠΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
4.       ΛΑΛΑΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

theodorikakos-perif_hpeirou

Σε σύσκεψη με τους δημάρχους και τον Περιφερειάρχη Ηπείρου, ο υπουργός Εσωτερικών τόνισε: «Πρέπει όλοι να συνδράμουμε γιατί από 1ης Ιανουαρίου θα αρχίσουμε να πληρώνουμε πρόστιμα»

1
ypurgiko_mai

Στο 63,1% οι θετικές γνώμες για τους χειρισμούς του πρωθυπουργού Το 61,4% κρίνει θετικά τη μέχρι σήμερα πορεία της κυβέρνησης - Χρυσοχοϊδης, Κικίλιας, Κεραμέως οι τρεις δημοφιλέστεροι υπουργοί

35
mitsotakis_ipiros

Ο πρωθυπουργός βρέθηκε στη Βίτσα Ιωαννίνων, στο πλαίσιο της περιοδείας του στην Ήπειρο -  «Θέλω να δώσω έμφαση στην περιφερειακή ανάπτυξη» τόνισε στους κατοίκους της περιοχής - Οι κυβερνητικοί στόχοι για την Ήπειρο

syriza_sima

«Τον καλούμε εκ νέου, αν έχει το θάρρος, να προχωρήσει είτε σε εξεταστική είτε σε προανακριτική για όλους όσους κατονομάζει ο κ. Σαμαράς στη μήνυσή του και να μην ψάχνει τερτίπια για να ξεφύγει» λένε από την Κουμουνδούρου