Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

02:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Western & Southern Open, 2ος Ημιτελικός

02:30
COSMOTE SPORT 5 HD
NASCAR Cup Series
Bristol Bass Pro Shops NRA Night Race

09:00
FOX Sports
RAIDERS - ROOSTERS
NRL 2018

10:05
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
1ος Ημιτελικός Γυναικών

11:20
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
2ος Ημιτελικός Γυναικών

13:00
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC Γερμανίας
SS18 Bosenberg Power Stage

13:50
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Μικρός τελικός Γυναικών

14:00
Eurosport 2
ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Ελβετία

15:05
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Τελικός Γυναικών

15:30
Novasports 2HD
Φέγενορντ - Εξέλσιορ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι-Χάντερσφιλντ
Premier League

16:00
Novasports 1HD
Έλφσμποργκ - Νόρκεπινγκ
Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:00
Eurosport 1
BINCKBANK TOUR
7ο ΕΤΑΠ

16:00
Eurosport 1
BINCKBANK TOUR
7ο ΕΤΑΠ

18:00
Eurosport 2
ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Ελβετία

18:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

19:00
Novasports 2HD
Τορίνο - Ρόμα
Πρωτάθλημα Ιταλίας

19:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ-Ουέσκα
LaLiga Santander

19:15
Eurosport 1
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: ΒΡΕΤΑΝΙΑ
Παγκόσμια Πρωταθλήματα Αντοχής

19:15
Eurosport 1
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: ΒΡΕΤΑΝΙΑ
Παγκόσμια Πρωταθλήματα Αντοχής

20:00
FOX Sports
BOSTON RED SOX - TAMPA BAY RAYS
MLB

20:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπελενένσες - Πόρτο
LIGA NOS

21:00
COSMOTE SPORT 6 HD
WTA Western & Southern Open
Τελικός

21:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ράγιο Βαγιεκάνο-Σεβίλη
LaLiga Santander

21:30
Novasports 5HD
Πάρμα - Ουντινέζε
Πρωτάθλημα Ιταλίας

21:30
Novasports 3HD
Σασουόλο - Ιντερ
Πρωτάθλημα Ιταλίας

22:00
Novasports 1HD
Νιμ - Μαρσέιγ
Πρωτάθλημα Γαλλίας

23:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Western & Southern Open
Τελικός

23:00
Eurosport 2
Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Κολούμπους Κρου
MLS

23:00
FOX Sports
San Diego Padres - AZ Diamondbacks
MLB

23:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Χετάφε
LaLiga Santander


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΟΙ ΑΘΩΟΙ
THE INNOCENTS
24/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE


ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ
GREAT NEWS
23/8/18

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18

ΑΙΧΜΑΛΩΤΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ
GHOUL
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
THE AFTER PARTY
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION

ΚΑΝΕ FOLLOW
FOLLOW THIS
23/8/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΩΤΗΣΕ ΤΑ STORYBOT
ASK THE STORYBOTS
Σεζόν 2
24/8/18

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB

ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:25 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
10:15 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
10:50 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΡΤΙ
19:00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΝΤΟΥ
19:50 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23:00 THE WAY BACK
01:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
02:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
03:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
03:30 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
05:30 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ




07:00 PAJANIMALS
07:30 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
08:00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
14:30 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
15:00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
15:30 SELFIE
16:30 ΑΝΙΜΕΡΤ
17:00 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ)
18:15 ART WEEK
19:00 JUST MARRIED
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
22:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
23:00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
00:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:15 ART WEEK
02:15 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ)
03:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
04:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
05:00 ΑΝΙΜΕΡΤ
05:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)



  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 My Way
13:00 Ant1 News
13:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε) - 1ος Κύκλος
15:30 Με Το Δεξί (Ε) - 1ος Κύκλος
16:30 Πλάκα Κάνεις (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Ρόδα Τσάντα Και Κοπάνα No1
20:00 Ant1 News
21:00 Στη Φωλιά Του Κούκλου
00:15 Δόκτωρ Ζιβέγγος
02:45 Vice Specials - 6ος Κύκλος (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)




06:00 Λένη (Ε)
06:50 Κρις Κρος (Ε)
07:40 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:30 Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:10 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:00 Πολυθρόνα Για Τρεις (Ε)
10:50 Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
12:10 Τηλεμπόρα (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Κλινική Περίπτωση (Ε)
15:10 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
15:50 Με τα παντελόνια κάτω
16:20 Ακούνα Ματάτα (Ε)
17:10 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
18:00 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:40 Μ + Μ (Ε)
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20 Safe Sex (Ε)
00:00 Safe sex
00:50 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:40 Απόσταση αναπνοής
01:50 Σκυλίσια Ζωή (Ε)
02:20 Άφρικα
02:50 Οι Τελευταίοι Εγγονοί
03:00 Παλίρροια (Ε)
03:40 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:20 Ξενοδοχείο Αμόρε (Ε)
04:30 Φιλοδοξίες
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
06:00 Γη και Ουρανός (Ε)




06:15 The Land Before Time
06:45 Transformers Rescue Bots
07:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
07:45 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν - 2ος Κύκλος
08:15 Tom & Jerry Kids
08:40 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:00 Η Μία Και Εγώ (Mia And Me)
09:30 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
10:50 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου (Puss In Boots)
11:20 Η Barbie Παρουσιάζει Την Θαμπελίνα (Barbie Presents Thumbelina) - B' Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Scooby Doo: Mystery Incorporated
13:00 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
13:30 Tom & Jerry Show
14:00 Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 9ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 9ος Κύκλος
17:00 The Big Bang Theory - κύκλος 9
17:25 The Big Bang Theory - κύκλος 9
17:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Όταν Γνώρισα Την Πόλυ (Along Came Polly)
19:55 Star News
21:00 Speed
23:30 Εκτός Ελέγχου (Οut Of Sight)
02:15 Κάντο Όπως Οι Άλλες: Όλα Ή Τίποτα (Bring It On: All Or Nothing)
04:00 Money Drop
04:30 Money Drop (Ε)
05:00 Traction
05:30 Traction (Ε)
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος





06:30 TV Mall
07:00 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
09:00 Μυστικά Και Λάθη (Ε)
10:00 Πες Μου Ναι (Ε)
11:00 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
11:30 Μου το κρατάς μανιάτικο
12:00 Όλα Στην Ταράτσα (Ε)
13:00 Ειδήσεις
13:50 60' Ελλάδα, IV (Ε)
15:50 Ο Τρελός Τα 'Χει 400
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα (Ε)
21:30 Σε 60 Δευτερόλεπτα (Gone In Sixty Seconds)
23:45 Σε Ξένα Παπούτσια (The Cobbler)
01:45 10η Εντολή, ΙΙI (Ε)
03:45 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες, III (Ε)
05:50 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)





06:00 Υποβρύχιοι Κόσμοι
07:00 Ενημέρωση
10:00 Ιστορίες (Ε)
11:00 Happy Traveller (Ε)
12:00 Kitchen Lab (Ε)
13:00 DOT. (Ε)
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
16:15 It's Your Life (Ε)
17:15 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Birdsong
00:45 Why Planes Crash
01:45 Happy Traveller
02:30 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
04:15 It's Your Life (Ε)
05:15 1000 Μίλια Γεύσεις (Ε)
06:00 Ενημέρωση





06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Γεύσεις Και Οίνος
14:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Άγγιγμα Ψυχής
19:15 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
00:30 Η αγορά σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Φιλί ζωής
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:30 Φιλί ζωής
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)





06:15 Κάθε Μέρα Σεφ
07:00 Σαββατοκύριακο Παντού
11:00 Παιδιά από Σπίτι
14:45 E News
15:00 Μίνι πράκτορες 2: Το νησί των χαμένων ονείρων
17:00 Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική
17:10 Τα σαΐνια
19:00 Live News Weekend
20:00 Φίφης ο αχτύπητος
21:40 Liz & Dick
23:45 Μισθοφόρος: Άφεση αμαρτιών
01:45 Criminal Minds - 3ος κύκλος
02:45 Παιδιά από Σπίτι





06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
07:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
08:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
09:00 ΤΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΜΕ ΤΗ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ- ΠΡΑΓΑ 2013
10:30 ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
11:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
12:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 BORDERS
17:00 ALLERT3
17:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
18:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
00:00 VOLUME
01:00 BORDERS
02:00 ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 KUU KUU HARAJUKU
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 LOST IN THE WEST
21:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
21:30 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 Drake & Josh




09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
11:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
16:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
16:30 ΦΙΝ, Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
18:00 ΜΕ ΕΝΑ ΔΟΛΛΑΡΙΟ
19:00 ΒΑΝ ΓΚΟΓΚ: ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΛΕΞΕΙΣ
20:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 Η ΑΠΟΒΑΣΗ ΣΤΗ ΝΟΡΜΑΝΔΙΑ
22:00 ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
00:00 ΟΠΕΡΑ
02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

2278508

Όπως καταγγέλει ο συνήγορος της οικογένειας Φύτρου, Βασίλης Καπερνάρος, δεν του έχουν αποστείλει ακόμη τα στοιχεία που τους ζήτησε εγγράφως από τις 30 Αυγούστου και τις 12 Σεπτεμβρίου

kapsoxas_main

Σχετικά με την εκπομπή «Δεύτερη Ματιά» της ΕΡΤ, το Εθνικό Συμβούλιο Ραδιοτηελόρασης κάνει λόγο για «φαινόμενα υποβάθμισης της ποιότητας των εκπεμπομένων προγραμμάτων» και προειδοποιεί ότι θα ελέγξει όλα τα ειδησεογραφικά και ενημερωτικά προγράμματα των τηλεοπτικών και ραδιοφωνικών σταθμών, δημόσιων και ιδιωτικών, καθ’ όλη τη διάρκεια του Σεπτεμβρίου