Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

02:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Western & Southern Open, 2ος Ημιτελικός

02:30
COSMOTE SPORT 5 HD
NASCAR Cup Series
Bristol Bass Pro Shops NRA Night Race

09:00
FOX Sports
RAIDERS - ROOSTERS
NRL 2018

10:05
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
1ος Ημιτελικός Γυναικών

11:20
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
2ος Ημιτελικός Γυναικών

13:00
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC Γερμανίας
SS18 Bosenberg Power Stage

13:50
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Μικρός τελικός Γυναικών

14:00
Eurosport 2
ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Ελβετία

15:05
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Τελικός Γυναικών

15:30
Novasports 2HD
Φέγενορντ - Εξέλσιορ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι-Χάντερσφιλντ
Premier League

16:00
Novasports 1HD
Έλφσμποργκ - Νόρκεπινγκ
Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:00
Eurosport 1
BINCKBANK TOUR
7ο ΕΤΑΠ

16:00
Eurosport 1
BINCKBANK TOUR
7ο ΕΤΑΠ

18:00
Eurosport 2
ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Ελβετία

18:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

19:00
Novasports 2HD
Τορίνο - Ρόμα
Πρωτάθλημα Ιταλίας

19:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ-Ουέσκα
LaLiga Santander

19:15
Eurosport 1
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: ΒΡΕΤΑΝΙΑ
Παγκόσμια Πρωταθλήματα Αντοχής

19:15
Eurosport 1
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: ΒΡΕΤΑΝΙΑ
Παγκόσμια Πρωταθλήματα Αντοχής

20:00
FOX Sports
BOSTON RED SOX - TAMPA BAY RAYS
MLB

20:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπελενένσες - Πόρτο
LIGA NOS

21:00
COSMOTE SPORT 6 HD
WTA Western & Southern Open
Τελικός

21:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ράγιο Βαγιεκάνο-Σεβίλη
LaLiga Santander

21:30
Novasports 5HD
Πάρμα - Ουντινέζε
Πρωτάθλημα Ιταλίας

21:30
Novasports 3HD
Σασουόλο - Ιντερ
Πρωτάθλημα Ιταλίας

22:00
Novasports 1HD
Νιμ - Μαρσέιγ
Πρωτάθλημα Γαλλίας

23:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Western & Southern Open
Τελικός

23:00
Eurosport 2
Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Κολούμπους Κρου
MLS

23:00
FOX Sports
San Diego Padres - AZ Diamondbacks
MLB

23:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Χετάφε
LaLiga Santander


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΟΙ ΑΘΩΟΙ
THE INNOCENTS
24/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE


ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ
GREAT NEWS
23/8/18

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18

ΑΙΧΜΑΛΩΤΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ
GHOUL
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
THE AFTER PARTY
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION

ΚΑΝΕ FOLLOW
FOLLOW THIS
23/8/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΩΤΗΣΕ ΤΑ STORYBOT
ASK THE STORYBOTS
Σεζόν 2
24/8/18

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB

ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:25 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
10:15 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
10:50 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΡΤΙ
19:00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΝΤΟΥ
19:50 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23:00 THE WAY BACK
01:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
02:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
03:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
03:30 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
05:30 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ




07:00 PAJANIMALS
07:30 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
08:00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
14:30 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
15:00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
15:30 SELFIE
16:30 ΑΝΙΜΕΡΤ
17:00 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ)
18:15 ART WEEK
19:00 JUST MARRIED
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
22:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
23:00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
00:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:15 ART WEEK
02:15 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ)
03:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
04:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
05:00 ΑΝΙΜΕΡΤ
05:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)



  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 My Way
13:00 Ant1 News
13:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε) - 1ος Κύκλος
15:30 Με Το Δεξί (Ε) - 1ος Κύκλος
16:30 Πλάκα Κάνεις (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Ρόδα Τσάντα Και Κοπάνα No1
20:00 Ant1 News
21:00 Στη Φωλιά Του Κούκλου
00:15 Δόκτωρ Ζιβέγγος
02:45 Vice Specials - 6ος Κύκλος (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)




06:00 Λένη (Ε)
06:50 Κρις Κρος (Ε)
07:40 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:30 Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:10 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:00 Πολυθρόνα Για Τρεις (Ε)
10:50 Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
12:10 Τηλεμπόρα (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Κλινική Περίπτωση (Ε)
15:10 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
15:50 Με τα παντελόνια κάτω
16:20 Ακούνα Ματάτα (Ε)
17:10 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
18:00 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:40 Μ + Μ (Ε)
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20 Safe Sex (Ε)
00:00 Safe sex
00:50 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:40 Απόσταση αναπνοής
01:50 Σκυλίσια Ζωή (Ε)
02:20 Άφρικα
02:50 Οι Τελευταίοι Εγγονοί
03:00 Παλίρροια (Ε)
03:40 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:20 Ξενοδοχείο Αμόρε (Ε)
04:30 Φιλοδοξίες
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
06:00 Γη και Ουρανός (Ε)




06:15 The Land Before Time
06:45 Transformers Rescue Bots
07:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
07:45 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν - 2ος Κύκλος
08:15 Tom & Jerry Kids
08:40 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:00 Η Μία Και Εγώ (Mia And Me)
09:30 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
10:50 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου (Puss In Boots)
11:20 Η Barbie Παρουσιάζει Την Θαμπελίνα (Barbie Presents Thumbelina) - B' Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Scooby Doo: Mystery Incorporated
13:00 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
13:30 Tom & Jerry Show
14:00 Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 9ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 9ος Κύκλος
17:00 The Big Bang Theory - κύκλος 9
17:25 The Big Bang Theory - κύκλος 9
17:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Όταν Γνώρισα Την Πόλυ (Along Came Polly)
19:55 Star News
21:00 Speed
23:30 Εκτός Ελέγχου (Οut Of Sight)
02:15 Κάντο Όπως Οι Άλλες: Όλα Ή Τίποτα (Bring It On: All Or Nothing)
04:00 Money Drop
04:30 Money Drop (Ε)
05:00 Traction
05:30 Traction (Ε)
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος





06:30 TV Mall
07:00 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
09:00 Μυστικά Και Λάθη (Ε)
10:00 Πες Μου Ναι (Ε)
11:00 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
11:30 Μου το κρατάς μανιάτικο
12:00 Όλα Στην Ταράτσα (Ε)
13:00 Ειδήσεις
13:50 60' Ελλάδα, IV (Ε)
15:50 Ο Τρελός Τα 'Χει 400
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα (Ε)
21:30 Σε 60 Δευτερόλεπτα (Gone In Sixty Seconds)
23:45 Σε Ξένα Παπούτσια (The Cobbler)
01:45 10η Εντολή, ΙΙI (Ε)
03:45 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες, III (Ε)
05:50 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)





06:00 Υποβρύχιοι Κόσμοι
07:00 Ενημέρωση
10:00 Ιστορίες (Ε)
11:00 Happy Traveller (Ε)
12:00 Kitchen Lab (Ε)
13:00 DOT. (Ε)
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
16:15 It's Your Life (Ε)
17:15 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Birdsong
00:45 Why Planes Crash
01:45 Happy Traveller
02:30 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
04:15 It's Your Life (Ε)
05:15 1000 Μίλια Γεύσεις (Ε)
06:00 Ενημέρωση





06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Γεύσεις Και Οίνος
14:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Άγγιγμα Ψυχής
19:15 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
00:30 Η αγορά σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Φιλί ζωής
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:30 Φιλί ζωής
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)





06:15 Κάθε Μέρα Σεφ
07:00 Σαββατοκύριακο Παντού
11:00 Παιδιά από Σπίτι
14:45 E News
15:00 Μίνι πράκτορες 2: Το νησί των χαμένων ονείρων
17:00 Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική
17:10 Τα σαΐνια
19:00 Live News Weekend
20:00 Φίφης ο αχτύπητος
21:40 Liz & Dick
23:45 Μισθοφόρος: Άφεση αμαρτιών
01:45 Criminal Minds - 3ος κύκλος
02:45 Παιδιά από Σπίτι





06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
07:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
08:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
09:00 ΤΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΜΕ ΤΗ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ- ΠΡΑΓΑ 2013
10:30 ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
11:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
12:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 BORDERS
17:00 ALLERT3
17:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
18:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
00:00 VOLUME
01:00 BORDERS
02:00 ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 KUU KUU HARAJUKU
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 LOST IN THE WEST
21:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
21:30 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 Drake & Josh




09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
11:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
16:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
16:30 ΦΙΝ, Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
18:00 ΜΕ ΕΝΑ ΔΟΛΛΑΡΙΟ
19:00 ΒΑΝ ΓΚΟΓΚ: ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΛΕΞΕΙΣ
20:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 Η ΑΠΟΒΑΣΗ ΣΤΗ ΝΟΡΜΑΝΔΙΑ
22:00 ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
00:00 ΟΠΕΡΑ
02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

army_albania_main

Έκθεση για το “αξιόμαχο” των αλβανικών Ενόπλων Δυνάμεων σε πιθανή επίθεση από την... Ελλάδα δημοσιοποιεί η αλβανική ιστοσελίδα pamfleti.net, στον απόηχο των δηλώσεων του Έλληνα πρώην υπουργού Εξωτερικών Νίκου Κοτζιά, ότι ο ελληνικός στρατός δεν αναγνωρίζει τα σημερινά ελληνοαλβανικά σύνορα

7
taxitzis_main

Είχε ψεκάσει τον καφέ του νεαρού οδηγού του ταξί στο οποίο επέβαινε με roofie, ισχυρό ηρεμιστικό που είναι γνωστό ως «ναρκωτικό του βιασμού» - Στη δημοσιότητα τα στοιχεία του

31
image1_1

 Η άτυχη γυναίκα δέχτηκε τα ξημερώματα άγρια επίθεση από δύο άντρες , ο οποίοι την ξυλοκόπησαν,  την έδεσαν και τη φίμωσαν για να  τη ληστέψουν  - Ξεψύχησε μετά τη μεταφορά της στο νοσοκομείο

2
4573864

Σε επιστολή που έστειλαν στη διοίκηση του Οργανισμού  ζητούν «κουμπί πανικού» στα συγκεκριμένα λεωφορεία, εμβολιασμούς και αιμοληψίες για να διαπιστώσουν ότι δεν κόλλησαν κάτι από τους πρόσφυγες -  Επεστράφη ως απαράδεκτο από τη διοίκηση

133