Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-new

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


Κυριακή 05/08

02:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Citi Open, 2ος ημιτελικός


11:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3 Monster Energy
Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας


13:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2 Monster Energy
Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας


14:05
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Πρώτος ημιτελικός Ανδρών


14:30
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP Monster Energy
Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας


14:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντάρμσταντ-Πάντερμπορν
Bundesliga 2, 1η αγωνιστική

15:20
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
2ος Ημιτελικός Ανδρών


17:20
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Μικρός τελικός Ανδρών

18:35
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Τελικός Ανδρών

19:30
Ομόνοια - Παναθηναϊκός
Φιλικό
ΚΟΥΠΟΝΙ STOIXIMAN
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

21:30
COSMOTE SPORT 7 HD
NASCAR Cup Series
Αγώνας

22:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Citi Open - Τελικός

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ράγιο Βαγιεκάνο-Μπελενένσες
Φιλικό - LaLiga World Challenge


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
DISENCHANTMENT
17/8/18

ΟΙ ΑΘΩΟΙ
THE INNOCENTS
24/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE
10/8/18

ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ
GREAT NEWS
23/8/18


Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18

ΑΙΧΜΑΛΩΤΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ
GHOUL
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
TO ALL THE BOYS I'VE LOVED BEFORE
17/8/18


ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
THE AFTER PARTY
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION
10/8/18

ΚΑΝΕ FOLLOW
FOLLOW THIS
23/8/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΙΝΚΙ ΜΑΛΙΝΚΙ
PINKY MALINKY
17/8/18

ΡΩΤΗΣΕ ΤΑ STORYBOT
ASK THE STORYBOTS
Σεζόν 2
24/8/18

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB
10/8/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΣΟΛ
BETTER CALL SAUL
Σεζόν 4
7/8/18

ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ


HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:00 28 φορές Ευρώπη - κύκλος 1 Νοσταλγώντας τη Σίσι
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Από Πέτρα και Χρόνο
13:00 Το Αλάτι της Γης
Επ.3 Μουσικό ταξίδι στην Ικαρία
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά
17:00 Ο τελευταίος χορευτής του Μάο
19:00 Υγρός Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα - Γλασκώβη 2018 LIVE
21:10 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Η Ιστορία του Ελληνικού Ποδοσφαίρου
23:00 Απρόσμενος έρωτας
01:00 Προσωπικά
02:00 Η Ιστορία του Ελληνικού Ποδοσφαίρου
03:00 Από Πέτρα και Χρόνο
03:30 Το Αλάτι της Γης
Επ.3 Μουσικό ταξίδι στην Ικαρία
05:20 Αιγαίο Νυν και Αεί - κύκλος 1
Επ.10 Εικόνες ραδιοφώνου
05:55 Τα μυστικά του απόλυτου γαλάζιου
Επ.9 Φοινίκη - Μέρος Α




06:30 Νιλς Χόλγκερσον
Επ.27 Επ. 27
06:45 Νιλς Χόλγκερσον
Επ.28 Επ. 28
07:00 Pajanimals
Επ.17 Επ. 17
07:15 Pajanimals
Επ.18 Επ. 18
07:30 Μόμπι Ντικ
Επ.5 Επ. 5
08:00 Θεία Λειτουργία
10:30 Φωτεινά μονοπάτια - κύκλος 1 Ο Άγιος Διονύσιος, ο εν Ολύμπω, μία χαρισματική μορφή
11:30 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
12:00 Το Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι Κ3
Επ.4 Επ. 4
13:00 Το Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι Κ3
Επ.6 Επ. 6
14:00 Κυνηγοί δράκων
Επ.49 Επ. 49
14:30 Ο Λούκι Λουκ σε Νέες Περιπέτειες
Επ.17 Επ. 17
15:00 Οι περιπέτειες του Τεν Τεν
Επ.16 Επ. 16
15:30 Selfie
Επ.7 Μακρινίτσα
19:30 Άσπρο - Μαύρο: Οι Ταινίες Μικρού Μήκους του Μπάστερ Κίτον
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1
Επ.6 Let Loose the Dogs
21:00 Η ζωή είναι στιγμές
Επ.2 Επ. 2
22:00 Στα άκρα
23:15 Η διακριτική γοητεία των αρσενικών
00:30 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1
Επ.6 Let Loose the Dogs
01:15 Η ζωή είναι στιγμές
Επ.2 Επ. 2
02:15 Selfie
Επ.7 Μακρινίτσα
03:15 Στα άκρα
04:15 Φωτεινά μονοπάτια - κύκλος 1 Ο Άγιος Διονύσιος, ο εν Ολύμπω, μία χαρισματική μορφή
05:00 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
05:30 Το Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι Κ3
Επ.4 Επ. 4


  

06:00 Πάτερ ημών
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα
09:00 Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος
Επ.13
10:00 Φίλα το βάτραχό σου
11:00 Λίτσα.com - 1ος κύκλος
Επ.10 Επ. 10
12:00 My Way
13:00 Ant1 news
13:45 Εκείνες κι εγώ
15:30 Με το Δεξί Κ1 Με το Δεξί
16:30 Πλάκα κάνεις
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Τα τούβλα
20:00 Ant1 news
21:00 Ο μπαχαλόγατος
00:30 Κόσμος και κοσμάκης
02:30 VICE Specials
Επ.3 Επ. 3
03:30 Το καφέ της Χαράς
04:15 Η Καλή Πεθερά
05:15 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας



06:00 Βέρα στο δεξί
07:00 Κρις κρος
07:50 Η απλή μέθοδος των τριών
08:40 Ο κακός βεζίρης
09:20 Μπουκιά και συχώριο
10:10 Πολυθρόνα για τρεις
Επ.1
10:50 Οι αταίριαστοι
12:10 Τηλεμπόρα
Επ.1
13:00 Εμείς και εμείς
14:20 Κλινική περίπτωση
Επ.2
15:00 Με τα παντελόνια κάτω
Επ.2
15:30 Με τα παντελόνια κάτω
Επ.3
16:10 Ακούνα Ματάτα
17:10 Είσαι το ταίρι μου
Επ.24
17:55 Είσαι το ταίρι μου
Επ.25
18:40 Μ και Μ - κύκλος 1
Επ.16 Επ. 16
19:30 Το κόκκινο δωμάτιο
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:20 Safe sex
00:10 Safe sex
00:50 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
01:50 Σκυλίσια ζωή
03:00 Παλίρροια
03:50 Ο επισκέπτης της ομίχλης
04:20 Ξενοδοχείο αμόρε
05:30 Φιλοδοξίες
05:50 Βέρα στο δεξί



06:15 The Land Before Time
06:45 Transformers Rescue Bots
07:15 Μπομπ ο μάστορας
07:45 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν Κ2 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
08:15 Τομ και Τζέρι
08:40 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:00 Η Μία κι εγώ
09:30 Η Μάσα και ο Αρκούδος Κ3 Η Μάσα και ο Αρκούδος
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Garfield
11:20 Η Μπάρμπι στη Γοργονοχώρα
12:00 BEN 10
12:30 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
13:00 Γούντι ο τρυποκάρυδος
13:30 Tom and Jerry Show
14:00 Ηρακλής Κ3
Επ.6 Επ. 6
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
Επ.5 The One with Phoebe's Birthday Dinner
16:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
Επ.6 The one with the male nanny
16:30 Modern Family - 1ος κύκλος
Επ.11 Up All Night
17:00 Modern Family - 1ος κύκλος
Επ.12 Not in My House
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 The Big Bang Theory - κύκλος 9
Επ.7 The Spock Resonance
18:15 The Big Bang Theory - κύκλος 9
Επ.8 The Mystery Date Observation
18:45 Money Drop
19:55 STAR News
21:00 Σ.Ε.Ξ. - Σούλα Έλα Ξανά
22:50 Ματωμένο διαμάντι
01:45 Κάντο όπως οι άλλες: Όλα ή τίποτα
04:00 Ζίνα Ζίνα - 4ος κύκλος
04:45 Psych - 4ος Κύκλος
Επ.16 Mr. Yin Presents
05:30 Traction



06:10 Οδός Παραδείσου 7
Επ.28 Μέρος Β
06:30 TV Mall
07:00 Η μικρή γοργόνα
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Πήρα κόκκινα γυαλιά
Επ.23
09:00 Μυστικά και Λάθη - κύκλος 1
Επ.6 Επ.6
10:00 Πες μου Ναι - κύκλος 1
Επ.6 Επ.6
11:00 Μου το κρατάς μανιάτικο
Επ.12
12:00 Όλα στην ταράτσα - 1ος κύκλος
Επ.8 Ο κύριος Yoko Ono - 2ο μέρος
12:30 Όλα στην ταράτσα - 1ος κύκλος
Επ.9 Ο κύριος Yoko Ono - 3ο μέρος
13:00 Ειδήσεις
13:50 60 λεπτά Ελλάδα
15:50 Ο άνθρωπος που γύρισε από τη ζεστή
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1
Επ.39 Επ. 39
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα
21:30 Real steel
23:45 Ερασιτέχνης ζιγκολό
01:45 10η εντολή
02:45 10η Εντολή Κ2 Να τα πούμε;
03:40 Κόκκινος κύκλος Η μέρα της γυναίκας
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες
05:50 Οδός Παραδείσου 7
Επ.28 Μέρος Β




06:00 Frozen planet
Επ.5 Winter
07:00 Ενημέρωση
10:00 Ιστορίες
11:00 Happy traveller
12:00 Kitchen Lab
13:00 Dot.com
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Σκάσε και κολύμπα
16:15 It's Your Life
17:15 Δελτίο στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda Κ2
Επ.13 Επ. 13
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 The A-Team
22:30 Max Payne
01:30 Happy traveller
02:30 Σκάσε και κολύμπα
04:15 It's Your Life
05:15 Ενημέρωση




06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα ψυχής
08:00 Η αγάπη ήρθε από μακριά
09:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Μπρούσκο
13:00 Γεύσεις και Οίνος
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Άγγιγμα ψυχής
19:15 Η αγάπη ήρθε από μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 Φιλί ζωής
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Φιλί ζωής
05:00 Φιλί ζωής
05:45 Close Up




06:00 Circo
07:00 Σαββατοκύριακο Παντού
11:00 Παιδιά από Σπίτι
14:50 E News
15:10 Άλεξ Ράιντερ: Μυστική αποστολή
17:00 Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική
17:10 Τρεις κούκλες κι εγώ
19:00 Live News Weekend
20:00 Τύφλα να 'χει ο Μάρλον Μπράντο
21:40 Η κρυφή ζωή της Marilyn Monroe Η Κρυφή Ζωή της Marilyn Monroe
23:40 Η κρυφή ζωή της Marilyn Monroe Η Κρυφή Ζωή της Marilyn Monroe
01:30 Criminal Minds - 2ος κύκλος
Επ.11 Sex, birth, death
02:30 Criminal Minds - 2ος κύκλος
Επ.12 Profiler, profiled
03:30 Παιδιά από Σπίτι





06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
07:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
08:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗEπεισόδιο 8 - ΡΟΣΕΤΑ (ROSETTA (LUC AND JEAN-PIERRE DARDENNE))
09:00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 2016: ΓΙΟΥΓΙΑ ΓΟΥΑΝΓΚ ΚΑΙ ΚΑΜΕΡΑΤΑ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
10:30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣEπεισόδιο 8 - ΜΟΝΤΕΡΝΙΣΜΟΣ ΜΕΡΟΣ 2ο
11:30 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ 2018-ΤΕΛΙΚΟΙ
11:40 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ 2018-ΤΕΛΙΚΟΙΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018- ΤΕΛΙΚΟΙ -απευθείας σύνδεση με Γλασκώβη- ΑΘΛΗΤΙΚΑ - Υποκατηγορία : Εκπομπή
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥEπεισόδιο 5
16:00 BORDERSEπεισόδιο 9 - Σύρος… λες και μάγια μου ΄χεις κάνει…
17:00 ALLERT3Eπεισόδιο 4 - ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
17:30 ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥEπεισόδιο 3 - ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
18:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣEπεισόδιο 4 - ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΕΙΑ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗEπεισόδιο 6 - ΤΕΣ (TESS (ROMAN POLANSKI))
20:30 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙEπεισόδιο 4 - ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΞΙΩΤΗΣ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗEπεισόδιο 17
23:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜEπεισόδιο 5 - Φωτεινή Μπαξεβάνη, Γιώργος Χρανιώτης, Εύη Σιαμαντά
00:00 VOLUMEEπεισόδιο 5 - SEDIMENT BRUISE
01:00 BORDERS
02:00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣEπεισόδιο 257
04:00 Ο ΦΑΡΟΣEπεισόδιο 258
05:00 VOLUME
06:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ


06:00 Drake and Josh
06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Kid e Cats
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Team Umizoomi
09:00 Paw patrol
09:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
10:00 Rusty Rivets
10:30 Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια
11:00 Σίμερ και Σάιν
11:30 Kuu Kuu Harajuku
12:00 Lego friends
12:30 Τα Μυστικά της Αβύσσου
13:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
13:30 Winx Club: Το μυστήριο του ωκεανού
14:00 Regal Academy
14:30 Τα μυστικά της φάρμας
15:00 Μπάνσεν το Τέρας
15:30 Ομάδα Ιπποτών
16:00 Hunter Street
16:30 Χένρι ο επικίνδυνος
17:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
17:30 The Mojicons
18:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
18:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
19:00 Paw patrol
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00 Lost in the West
21:00 Δυο φανταστικοί γονείς
21:30 Οι περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 Χελωνονιντζάκια
22:30 Χελωνονιντζάκια
23:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
00:40 Drake and Josh
01:00 Big time rush
01:25 Victorious
01:50 iCarly




09:00 Η συναυλία της Κυριακής
11:00 Στο ακαδημαϊκό τέταρτο Street Art
11:30 Έλληνες αειναύτες - κύκλος 1 Γρηγόρης Καλλιμανόπουλος
12:00 Από Τόπο Σε Τόπο
13:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
14:00 Καστελλόριζο
14:30 Μουσικές μορφές - κύκλος 1 Αλεξία Βουλγαρίδου, Υψίφωνος
15:30 Χάριν Ευφωνίας
16:30 Μαγικός Φανός Αιμίλιος Χειλάκης: Αυτό μπορεί να είναι (Επ)Ανάσταση
17:00 Ο Ινδιάνος
18:30 Κοινοβουλευτικές ιστορίες - κύκλος 1 Οι άγνωστες πτυχές του 1821
19:00 Αβάνα, η Ιστορία μιας Πόλης
20:30 Παλέτες που έγραψαν ιστορία Ντελακρουά (1798 - 1863)
21:00 Οι 'Τυχοδιώκτες' της Μοντέρνας Τέχνης
Επ.6 Μεσάνυχτα στο Παρίσι
22:00 Θρέψε κοράκια
00:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

mati_istoria_arthro

«Μέσα στη θάλασσα ένιωσα ότι θα πεθάνω» λέει ο Δημήτρης Φιλιππής - «Το μόνο που ήθελα, ήταν να ξέρω ότι είναι καλά η γυναίκα μου και το παιδί μου» ανέφερε, ενώ αυτό που παλεύει να συνειδητοποιήσει είναι πώς χάθηκαν τόσες ζωές άδικα, τονίζοντας ότι το κράτος απουσίαζε

1985239

Οι επιβάτες μπορούν να το βρουν εντός των συρμών της ΤΡΑΙΝΟΣΕ, ενώ διανέμεται σε τουριστικούς σταθμούς και μεγάλους σιδηροδρομικούς σταθμούς