Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-ne

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις

21:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Τόφας - Φενέρμπαχτσε
Basketball Super League - 4ος τελικός

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Τρέντο - Αρμάνι Μιλάνο
Serie A - 4ος τελικός


Οι πρεμιέρες του Netflix για τον Ιούνιο

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
SENSE8: ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ
SENSE8: THE SERIES FINALE


Ο ΛΟΥΚ ΚΕΪΤΖ ΤΗΣ MARVEL
MARVEL'S LUKE CAGE
Σεζόν 2
22/6/18

GLOW: ΟΙ ΛΑΜΠΕΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥ WRESTLING​
GLOW
Σεζόν 2
29/6/18

13 ΝΟΕΜΒΡΗ: ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ​
NOVEMBER 13: ATTACK ON PARIS

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ
YOU ME HER
Σεζόν 3

ΦΙΛΑ ΜΕ ΠΡΩΤΑ
KISS ME FIRST
29/6/18

ΜΑΡΤΣΕΛΑ​
MARCELLA
Σεζόν 2

ΠΑΚΙΤΑ ΣΑΛΑΣ​
PAQUITA SALAS
Σεζόν 2
29/6/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ​!
NAILED IT!
Σεζόν 2
29/6/18

ΤΟ ΡΑΝΤΣΟ​
THE RANCH
Μέρος 5
15/6/18

UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
18/6/18

ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
LA FORÊT
29/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΑΛΕΞ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ​
ALEX STRANGELOVE

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ​
SET IT UP
15/6/18

ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
SUNDAY'S ILLNESS
15/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΣΚΑΛΑ
THE STAIRCASE

ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ
RECOVERY BOYS
29/6/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
ΟΙ ΑΡΚΟΥΔΟΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
TREEHOUSE DETECTIVES

ΤΡΟΥ: ΜΑΓΙΚΗ ΦΙΛΙΑ
TRUE: MAGICAL FRIENDS
15/6/18

ΤΡΟΥ: ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ
TRUE: WONDERFUL WISHES
15/6/18

ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ
THE HOLLOW

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΡΒΕΪ
HARVEY STREET KIDS
29/6/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
SHOOTER
Σεζόν 3
22/6/18

iZOMBIE
iZOMBIE
Σεζόν 4 Φινάλε

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 3

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ
THE BREAK WITH MICHELLE WOLF

ΣΕ ΠΙΑΣΑΜΕ!
BUSTED!

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
DOCTOR STRANGE
DOCTOR STRANGE
30/6/18

ΣΥΜΜΑΧΟΙ
ALLIED
15/6/18

ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ
FRIENDS WITH MONEY

ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 2
BAD NEIGHBOURS 2
11/6/18

ΓΚΑΝΤΙ
GANDHI

WARCRAFT: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ
WARCRAFT
26/6/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 


08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
15:45 ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2018 - ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΤΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
19:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΠΕΙΘΩ
23:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:30 Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ '80
01:20 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ
01:35 ΠΕΙΘΩ
02:35 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
03:10 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
04:25 Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ '80
05:00 Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ '80
05:15 THE MITSI SHOW
05:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ


 


06:00 PAJANIMALS
06:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
07:25 ΠΙΠΗ ΦΑΚΙΔΟΜΥΤΗ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΖΟΥ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 ANIMALS IN FOCUS
10:00 JUST MARRIED - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY
14:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 Ο ΕΑΥΤΟΥΛΗΣ ΜΟΥ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 LA SENORA
20:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ
21:00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
22:15 ΚΑΥΤΟΣ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ - μικροΦΙΛΜ
22:45 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΠΑΡΑΛΑΒΑΤΕ ΔΙΟΡΙΣΜΟΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
05:15 JUST MARRIED - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ


 


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
06:30 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κύκλος (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 The Game Of Love
22:30 The Game Of Love
23:15 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
00:15 The Game Of Love (Ε)
00:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
01:45 Λόλα (Ε)
02:30 Λόλα (Ε)
02:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:15 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)



 


06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:40 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:10 Το Σόι Μας (Ε)
08:20 Το Σόι Μας (Ε)
08:50 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:20 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
11:30 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:20 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
16:00 Οι Βασιλιάδες
16:40 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:25 Η ώρα η καλή
18:10 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
19:00 Singles (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Ήρθε Κι Έδεσε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 Να Με Προσέχεις (Ε)
23:20 Οι Μάγισσες Της Σμύρνης (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
00:50 Ο 3ος Νόμος (Ε)
01:00 Ο 3ος Νόμος (Ε)
01:10 Α.Μ.Α.Ν
01:40 Φύγαμε (Ε)
02:10 Μίλα μου Βρώμικα
02:20 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
02:30 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
03:10 Το Μυστικό Του Άρη Μπονσαλέντη (Ε)
03:50 Οι Χρηματιστές
04:00 Σκορπιός (Ε)
04:30 Το τελευταίο αντίο
04:50 Φιλοδοξίες (Ε)
05:20 Φιλοδοξίες
05:40 Βέρα στο δεξί
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)



 

06:30 Psych - 3ος Κύκλος
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Money Drop
22:10 Κούρσα Θανάτου (Death Race)
00:30 Η Γεύση Της Εκδίκησης (Dead Man Down)
00:45 Trespass
01:00 American Pie 2
02:30 Νομοταγείς τύποι
02:45 Money Drop (Ε)
03:00 Νομοταγείς Τύποι (Stand Up Guys)
03:15 Money Drop (Ε)
03:45 Grimm - 1ος Κύκλος
04:30 Grimm - 1ος Κύκλος
04:45 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:30 Psych - 3ος Κύκλος



 

06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες, II
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Το Σόι Σου, IV
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
00:00 Deja Vu: 4 Ημέρες, 6 Ώρες Πίσω
02:30 Αυτές Είναι Οι Kardashians, V
02:40 Αυτές Είναι Οι Kardashians, V
02:50 10η Εντολή Κ3
03:45 Deal, II (E)
03:50 Κόκκινος κύκλος
04:00 Deal, II (E)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες (Ε)
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης


 

06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Η Ιστορία Με Τα Δικά Του Λόγια: Κωνσταντίνος Μητσοτάκης
01:30 Η Δίκη Στον ΣΚΑΪ
01:45 Facing Evil - 3ος Κύκλος
02:30 Power Of Love (Ε)
03:30 Facing Evil - 3ος Κύκλος
04:15 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Σήμερα


 

06:30 Όλα καλά
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:30 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Επιθυμίες
19:00 Επιθυμίες
20:00 Μπρούσκο
22:00 Derby
23:00 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Είναι στιγμές
05:00 Είναι στιγμές


 


06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
12:45 Εμείς
14:45 Κάθε Μέρα Chef
15:30 E News
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Καμικάζι Τσαντάκιας
22:00 The Call
23:45 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:45 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
01:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω (Ε)
02:00 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω (Ε)
04:00 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
04:15 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
04:30 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
04:45 Off Camera (Ε)
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί


 


07:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
08:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
Eπεισόδιο 5 - ΞΑΝΘΗ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ΑΓΡΟWEEK
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 PRESS-ING
23:00 VOLUME
00:00 ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ
00:30 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
01:15 PRESS-ING
02:15 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ


 


06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 PAW PATROL
Παιδική σειρά
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 THE LOUD HOUSE
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH


 

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΟΙ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

korde

Απελπιστική είναι η κατάσταση στο Κορδελιό με παράτυπους μετανάστες να κατασκηνώνουν έξω από το Τμήμα Μετανάστευσης ώστε να παραλάβουν το σημείωμα των ελληνικών αρχών για την ελεύθερη μετακίνηση τους στη χώρα.