Βίντεο: Έβαλε τα κλάματα ο τερματοφύλακας της Μπεσίκτας!

Δραματική -όσο και η εικόνα της Μπεσίκτας στο Κίεβο- ήταν η αντίδραση του Φαμπρίτσιο. Μετά το τέταρτο γκολ που δέχθηκε στο πρώτο ημίχρονο (!) από τη Ντιναμό, ο γκολκίπερ των Τούρκων έβαλε τα κλάματα

Μια εικόνα που περιγράφει απόλυτα την τραγωδία της Μπεσίκτας στο Κίεβο καταγράφηκε στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου.

Σε ένα παιχνίδι όπου οι Τούρκοι με νίκη θα περνούσαν στην επόμενη φάση του Champions League, βρέθηκαν να συντρίβονται -και μάλιστα από το πρώτο ημίχρονο- από την αδιάφορη Ντιναμό.

Αμέσως μετά την επίτευξη λοιπόν του 4-0 στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους (κι ενώ η Μπεσίκτας έπαιζε και με 10 παίκτες) ο τερματοφύλακας Φαμπρίτσιο δεν άντεξε και έβαλε τα κλάματα…

Πηγή: sport-fm.gr