PROTOTHEMA

People

Επιλογή Κατηγορίας

Δηλώσεις

Λιβιεράτος για Αδάμ: Δεν μιλάμε και δεν χρειάζεται…

Λιβιεράτος για Αδάμ: Δεν μιλάμε και δεν χρειάζεται…

«Κάποια στιγμή, όταν δεν συνεννοείσαι με έναν άνθρωπο καλό είναι να μην το κουράζεις περισσότερο...», είπε ο τραγουδιστής

Συνέντευξη στο Πρω1νό παραχώρησε ο Λάμπης Λιβιεράτος και αποκάλυψε ότι δεν μιλάει με την πρώην σύζυγό του Εύη Αδάμ. Ο τραγουδιστής είπε χαρακτηριστικά:


«Δεν μιλάμε και δεν χρειάζεται με την πρώην σύζυγό μου. Κάποια στιγμή, όταν δεν συνεννοείσαι με έναν άνθρωπο καλό είναι να μην το κουράζεις περισσότερο. Θα ήθελα να έχω μια καλύτερη σχέση με τη μητέρα των παιδιών μου, δεν γίνεται αυτό, δεν πειράζει. Τα παιδιά μου το έχουν κατανοήσει όλο αυτό, έχουμε πολύ καλή σχέση κι εκείνη με τα παιδιά μου κι εγώ με τα παιδιά μου, οπότε αυτό είναι που μετράει σε αυτή την περίπτωση τελικά».

Συμπληρώστε το email σας για να λαμβάνετε όλη την έκτακτη επικαιρότητα πρώτοι!
Ακολουθήστε μας στα

@20:5520/01/201809:38

Να υποθέσω ανύπαντρη γιατί "χάθηκαν οι άντρες"?Με αυτά τα μυαλά που κουβαλάτε καλά να πάθετε.

Απάντηση
GT-R20/01/201800:49

α ρε λαμπη θυμηθηκα το τραγουδι που ειχατε βγαλει μαζι με την ευη καπου στα 90,το παραδεισε μου,τελικα ομως διαπιστωσες οικτρα πως η ευτυχια δεν αγοραζεται...

Απάντηση
Τα συκα συκα19/01/201822:28

Eσυ μεγαλε κοιτα να πληρωσεις τα χρεη που σε καταδικασε το δικαστηριο και ασε τον προλογο,καλα εκανε και σε χωρισε γιατι ησουν αποτυχημενος επαγγελματικα,εκανες ανοιγματα με μαγαζια,δανεια και πηγες να παρεις στο λαιμο σου ολη την οικογενεια,οχι οτι αυτη ειναι καλυτερη που βγαζει τα πιτσιρικια για ημιγυμνες φωτογραφησεις,το σωστο να λεγεται.

Απάντηση
Δε φταίει αυτή, αυτός φταίει19/01/201820:55

Δεν τον αντιλαμβάνεται σαν αρσενικό, και άρα τελείωσε γι'αυτή. Δικό του είναι το λάθος που έπεσε σαν άντρας. Έκανε το λάθος να πιστέψει ότι η γυναίκα μπορεί να αγαπήσει άνευ όρων. Η γυναίκα δε μπορεί να αγαπήσει όπως ο άντρας, η αγάπη της πηγάζει από το σεβασμό και τον θαυμασμό που νιώθει για τον άντρα, μόλις χαθούν τελείωσε. Ο έρωτας και η ομορφιά δεν εξασφαλίζουν την επιβίωση του είδους, αλλά οι πόροι και η ικανότητα. Η γυναίκα θέλει αρσενικό, θέλει άντρα ΒΡΑΧΟ να μπορεί να στηριχτεί πάνω του, άντρα με όνειρα που προσπαθεί και τα πραγματοποιεί. Που προχωράει μπροστά και την τραβάει μαζί του, όχι γι'αυτή, αλλά για τον ίδιο. Το να περιμένετε και να απαιτείτε οι γυναίκες ξαφνικά θα σας δεχτούν γι'αυτό που είστε επειδή έτσι, επειδή εσείς δε θέλετε να καταβάλετε την προσπάθεια που πρέπει για να γίνετε αρσενικά, είναι σαν να περιμένει μια χοντρή, απεριποίητη, αξύριστη με μουστάκι και τρόπους νταλικέρη, ότι ξαφνικά οι άντρες θα τη γουστάρουν γι'αυτό που είναι έστω και χωρίς ίχνος θηλυκότητας. Αυτό δεν πρόκειται να γίνει ποτέ. Η Εύη ήταν αστέρι στα νιάτα της, έκανε αυτό που έπρεπε. Ήταν μια θεά, πρόσεχε τον εαυτό της, είχε θέληση για ζωή και ήταν έτοιμη να δεσμευτεί σε έναν άντρα και να κάνει οικογένεια μαζί του. ο Λάμπης ή έπεσε (λάθος του) ή δεν ήταν ποτέ αρσενικό και η Εύη την πάτησε (λάθος της). Η γυναίκα δεν είναι περιουσιακό στοιχείο, την πήρες και καθάρισες. Είναι κάτι που εμπλουτίζει τη ζωή σου, και άρα η ποιότητα του αυξάνει και τη δική σου ποιότητα ζωής. Μπορείς να φτάσεις στον προορισμό σου με τα πόδια, αλλά με αυτοκίνητο μπορεί να σου αρέσει περισσότερο. Δε θα αφήσεις το αυτοκίνητο να σκουριάσει, θα το φροντίζεις και θα το εμπλουτίσεις γιατί αυτό κάνει το δικό σου ταξίδι καλύτερο. Ο Λάμπης είχε Ferrari, αλλά έτσι πως το κόβω προτίμησε να ρίξει "άγκυρα" στο πρώτο βενζινάδικο.

Απάντηση
...20/01/201800:00

Δε ξερω τι λες θείτσα, αλλα εγω δε μασάω απο τέτοια τον σφυρίζω bareback τη γλεντάω και στο επόμενο γκομενακι και μόνο όταν έχω όρεξη άμα λαχει να ουμ... και όταν αποφασίσω να νοικοκοιρευτω ποτε με κομπλεξική ελληνίδα μόνο βορεοευρωπαια (εκτός απο Αγγλίδα) η Αμερικάνα η οποία ειναι εξίσου επιτυχημένη επαγγελματικά με εμένα.

Απάντηση
Τι μλκια έγραψες μαντάμ!19/01/201822:15

Η πιο εγωκεντρική άποψη που έχω διαβάσει.Εσυ μαντάμ τι θα προσφέρεις στη σχέση για να χεις τον Mister Perfect??Tο ωραίο σου κορμί,τον ακλόνητο χαρακτήρα η τον απέραντο εγωισμό σου?Δεν ξέρω τι έφταιξε για τους Λιβιερατο-Αδαμ,Αλλά όπως διαβάζεις ο Κύριος ήθελε τυπική επικοινωνία όχι αλλοίμονο πάλι νταραβερι (λες και δεν ξέρει τι είχε αυτός και ξέρεις εσυ).Να έχει επαφές με την πρώην οικογεννεια του σε καλές συνθήκες.Υπερεκτιματε πολύ τον εαυτό σας πολλές ελληνίδες.. ...μεχρι να φάτε τα μούτρα σας και να γίνεται μεσήλικες κυρίες που ψάχνουν να χατζιλικβσουν κάνα πιτσιρικά με το αζημίωτο.

Απάντηση
Γραφεις19/01/201821:35

η γυναικα θελει "άντρα με όνειρα που προσπαθεί και τα πραγματοποιεί" Μαλλον θελει αντρα που θα πραγματοποιησει τα δικα της ονειρα κοινως ψαχνει για χορηγο η κοροιδο να κανει αυτα που δεν μπορει αυτη.Οταν η γυναικα φτιαχνει την δικια της ατζεντα χωρις κοινη συναινεση τοτε καληνυχτα. Η γυναικα πρεπει να ακολουθει τον αντρα οταν ξεκινανε την οικογενεια Ολα αυτα περι ανεξαρτησιας κλπ οδηγουν στον χωρισμο .Ευτυχως υπαρχουν πολλα ραφια να ειναι καλα ολες οι φεμινιστριες που δειξαν τον δρομο της ραφιερας στις υπολοιπες.

Απάντηση