PROTOTHEMA

People

Επιλογή Κατηγορίας
Tags

Ραγδαίες οι εξελίξεις

Nomads: Η επιστροφή του Μαυρίδη από το νοσοκομείο, το ξεκαθάρισμα και τα δάκρυα

Nomads: Η επιστροφή του Μαυρίδη από το νοσοκομείο, το ξεκαθάρισμα και τα δάκρυα

«Έγινα αυτό που σιχαινόμουν», λέει ο tattoo artist στο συμβούλιο των παικτών 

Στο νέο επεισόδιο του Nomads, θα αποχωρήσει ακόμα ένας παίκτης από το παιχνίδι επιβίωσης, όμως λίγο πριν την αποχώρηση, ο Γιώργος Μαυρίδης επιστρέφει από το νοσοκομείο και θα ... ξεσπάσει στο συμβούλιο των παικτών.


«Συνειδητοποίησα δυο τρία πράγματα μπαίνοντας σε αυτό εδώ το παιχνίδι. Ήξερα ότι δεν ήθελα με τίποτα να χάσω τον Γιώργο! Μέσα σε λίγες μέρες έβγαλα από μέσα μου έναν άνθρωπο τον οποίο τον είχα θάψει πολύ καλά και δεν ήταν η καλή μου επιλογή και έγινα αυτό που σιχαινόμουν». Θα ήθελα σε όλους να πω ότι δεν αξίζει σε κανέναν μας», λέει φανερά συγκινημένος, ενώ βλέπουμε την Αποστολία Ζώη αλλά και τους υπόλοιπους παίκτες να συγκινούνται με τα λόγια του.

Δείτε το τρέιλερ του Nomads:



Συμπληρώστε το email σας για να λαμβάνετε όλη την έκτακτη επικαιρότητα πρώτοι!
Ακολουθήστε μας στα

Εχω ξενερωσει07/12/201714:50

που η διαφημιστικη πιτα στο ντοματς εχει χωριστει 40% σε κατι σειχ ταττοο 40% σε κατι τσατσουλινγανζ 10% σε κατι κιβωτουζ, κατι εφ-τζι-τι κτλ... πατε καλα; μονοχρωμα τ-σερτ δεν παιζουν; Και ολοι κανουν πως δεν καταλαβαινουν.... ετυχε να εχουν απο 5 τ-σερτ προμο και τα αλλαζουν με σειρα; Μα ολοι τους; Ας πουνε και δυο πραγματα στο κοινο για τις μπιζνες, να ειναι τυποι ωραιοι. Το σαρβαιβορ ηταν μελετημενη παραγωγη αυτο μπαζει απο παντου.

Απάντηση
@07/12/201713:09

Αν δεν υπήρχε η κόντρα του ρυζιού τις τελευταίες 2 εβδομάδες, τί το ενδιαφέρον θα είχαμε να παρακολουθήσουμε στο nomads; Το συγκλονιστικό παιχνίδι του κουβαλήματος της καρύδας στο δίχτυ; Ολόκληρο ποτάμι και μία θάλλασσα, αλλά παιχνίδι στο νερό έχουμε να δούμε από το αγώνισμα της σχεδίας, τότε, παλιάααα, στις αρχές του nomads. Το υγρό στοιχείο στα παιχνίδια ανύπαρκτο.... Επίσης δεν κάνει καθόλου εντύπωση που όχι μονο ένας, αλλά ομάδα παικτών φοράνε τα ίδια μπλουζάκια με το logo των επιχειρήσεών τους, λες και μπήκαν στο παιχνίδι με ολόκληρη ντουλάπα ρούχων, Εκτός κι αν τα ράβουν και δημιουργούν τα logo εκεί, στην παραλία. Αβέρτα τραυματισμοί, οικειοθελείς ή μή αποχωρήσεις, αλλαγές συμπεριφορών από τη μία μέρα στην άλλη ενώ θεωρητικά δεν έχουν feedback για την εικόνα τους....too much..

Απάντηση
@07/12/201712:07

"Κελαηδήστε, ωραία μου πουλάκια, κελαηδήστε, τραγουδήστε..." Τυχαίο ότι έπαθε κρίση αυτοκριτικής μετά το ξενοδοχείο-νοσοκομείο; Αλλά να μου πεις, μήπως είναι ο πρώτος στο nomads που κολλησε τον ιό της καλοσύνης μετά από επίσκεψη στο νοσοκομείο; "Ήξερα ότι δεν ήθελα με τίποτα να χάσω τον Γιώργο!" Κι εμείς Γιωργη μου δεν θέλαμε με τίποτα να υποτιμούν την νοημοσύνη μας, ότι δηλαδή όλα γίνονται αυθόρμητα και δεν βάζει το χεράκι της η παραγωγούλα.

Απάντηση