PROTOTHEMA

People

Επιλογή Κατηγορίας

Χαλαρωτικές στιγμές για την ηθοποιό

Χριστίνα Αλεξανιάν: Έβαλε «φωτιά» στη Ρόδο

Χριστίνα Αλεξανιάν: Έβαλε «φωτιά» στη Ρόδο
ΕκτύπωσηΑποστολήΜέγεθος κειμένου 
  • Instagram
  • Επιλέξτε  τόπο κοινωνικής δικτύωσης για να μοιραστείτε την είδηση
Προσθήκη σχολίου

Η ηθοποιός αναστάτωσε τους πελάτες του ξενοδοχείου Rodos Park Suites & Spa με την εκρηκτική της εμφάνιση

Στον αγαπημένο της προορισμό, τη Ρόδο, βρέθηκε  η Χριστίνα Αλεξανιάν.

Η ηθοποιός αναστάτωσε τους πελάτες του ξενοδοχείου Rodos Park Suites & Spa με την εκρηκτική της εμφάνιση.

Καθόλη τη διάρκεια της παραμονής της στο ξενοδοχείο, η Χριστίνα απόλαυε το μπάνιο της στην πισίνα, ενώ δεν έλειψε και το διάβασμα προκειμένου να είναι έτοιμη για το νέο της θεατρικό ρόλο το χειμώνα στην παράσταση «Αγγέλων Βήμα» όπου και θα  πρωταγωνιστήσει μαζί με τον Άγγελο Μπούρα.

Η ηθοποιός δεν παρέλειψε φυσικά να περάσει και μια βόλτα από το Spa όπου και αφέθηκε στα χέρια των αισθητικών και να κάνει κάποιες αναζωογονητικές θεραπείες για το πρόσωπο και το σώμα, ενώ οι βόλτες της στην πόλη περιορίστηκαν σε επισκέψεις στα μικρά γραφικά μαγαζιά του νησιού με την ίδια να δείχνει αδυναμία στο frozen yogurt.

Δείτε παρακάτω




 

05/09/2012 14:5006/09/201211:05

@όχι και πουρό! εσύ πόσο είσαι 10χρονο; | 05/09/2012 15:02....καλα απο μαθηματικα σκιζεις, να κανεις παρεα με τους φωστηρες του υπουργειου οικονομικων......σωστος ο Σβουρας....

Απάντηση
ματακιας06/09/201201:30

Καλο το πουρο...Πρεπει να πενηνταριζει αλλα ειναι τρελο μιλφακι..Και απ οτι εχω δει ειναι και σοβαρη και μετρημενη,πολυ αξιολογη..Ευγε της

Απάντηση
ΣΒΟΥΡΑ05/09/201216:46

Ε ΟΧΙ 33 Η ΑΛΕΞΑΝΙΑΝ ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΓΙΑ ΑΚΟΥΣΤΕ ΕΔΩ.... ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΒΑΝΑ ΜΠΑΡΜΠΑ, ΤΟ 1986 ΕΙΧΕ ΛΑΒΕΙ ΜΕΡΟΣ ΣΤΑ ΚΑΛΛΙΣΤΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΤΗΣ ΣΤΑΡ ΕΛΛΑΣ, ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗ ΛΕΤΕ 33 ΓΙΑ ΥΠΟΛΟΓΗΣΤΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ 40!!!! ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ....

Απάντηση
Πουρο ξε πουρο 05/09/201216:46

Για πολυ πετσωμα , καλαφατισμα , ψεκασμα και αργη εισχωρηση στην θαλασσα της ηδονης κανει !!!! Ακου εκει πουρο .... Ρε πετσωμα καλο και καλαφατισμα να δεις για ποτε ξεχνιωνται ολα . Εσεις θα την καλαφατιζατε την συγκερκιμενη ? Εγω ναι ... εσεις ?

Απάντηση
ΑΣΤΟΣ05/09/201216:19

Και ωραίο και φινετσάτο πλάσμα, που με τον καιρό γίνεται καλύτερο!

Απάντηση
ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ !!!!05/09/201215:28

ΤΙ ΠΛΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ. ΜΟΥ ΔΙΕΛΥΣΕ ΤΟ ΗΡΕΜΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ!!! ΥΓ:ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ Ο ΦΑΚΟΣ ΤΗ ΣΥΝΕΛΑΒΕ ΣΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΥΘΟΡΜΗΤΕΣ ΣΤΑΣΕΙΣ.

Απάντηση