PROTOTHEMA

People

Επιλογή Κατηγορίας

Ψύχραιμη…

Σταματίνα Τσιμτσιλή: «Δεν μπορώ να ζήσω χωρίς δουλειά!»

Σταματίνα Τσιμτσιλή: «Δεν μπορώ να ζήσω χωρίς δουλειά!»
ΕκτύπωσηΑποστολήΜέγεθος κειμένου 
  • Instagram
  • Επιλέξτε  τόπο κοινωνικής δικτύωσης για να μοιραστείτε την είδηση
Προσθήκη σχολίου

«Είμαι σε μια μεταβατική φάση. Φυσικά και με αφορά η κατάσταση στο Αlter, αλλά από την άλλη σκέφτομαι ποιο θα μπορούσε να είναι το επόμενο βήμα μου και είμαι σε μια φάση αναζήτησης. Αυτό με βοηθά να είμαι ψύχραιμη και προετοιμασμένη για όλα τα ενδεχόμενα. Μπορώ να ζήσω χωρίς τηλεόραση, όχι όμως χωρίς δουλειά».

Η οικονομική κρίση και η ανεργία είναι από τις καταστάσεις που δεν μπορούν να αφήσουν κανέναν ανεπηρέαστο. Το ίδιο ισχύει και για την Σταματίνα Τσιμτσιλή η οποία σε συνέντευξη που παραχώρησε μίλησε και για την κατάσταση που επικρατεί στον τηλεοπτικό σταθμό Alter.

Η παρουσιάστρια είπε: «Είμαι σε μια μεταβατική φάση. Φυσικά και με αφορά η κατάσταση στο Αlter, αλλά από την άλλη σκέφτομαι ποιο θα μπορούσε να είναι το επόμενο βήμα μου και είμαι σε μια φάση αναζήτησης. Αυτό με βοηθά να είμαι ψύχραιμη και προετοιμασμένη για όλα τα ενδεχόμενα. Μπορώ να ζήσω χωρίς τηλεόραση, όχι όμως χωρίς δουλειά».

Πηγή: entertv

spiros07/02/201212:20

ΤΣΙΜΤΣΙΛΗ ΣΕ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΩ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΟΥ!!!!ΟΧΙ ΣΑΝ ΓΛΑΣΤΡΑ ΒΕΒΑΙΑ!!!!! ΘΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΖΕΙΣ ΘΑ ΞΕΣΚΟΝΙΖΕΙΣ ΘΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΘΑ ΔΙΠΛΩΝΕΙΣ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΘΑ ΞΕΔΙΠΛΩΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΟ 1 ΣΤΑ 30 ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙΣ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΡΘΙΑ ΕΤΣΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ !!!ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!Α ΚΑΙ ΑΔΕΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 15 ΜΕΡΕΣ ΟΧΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ!!!!

Απάντηση
Μαρκος07/02/201211:19

Γιατί καλέ;;; Δεν σου τα σκάει ο "χορηγός" σου;;

Απάντηση
takarino06/02/201223:27

Καλά, τυφλοί είστε και δεν βλέπετε τα προσόντα της κοπέλας;

Απάντηση
ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ?06/02/201220:17

Κυρία Τσιμτσιλή το να δείχνεις το στηθος σου στην κάμερα δεν αποτελεί εργασία. Τράβα να δουλέψεις αποκλειστική νοσοκομα, πωλήτρια σε φούρνο ή εργάτρια στα καπνά και μετα θα καταλάβεις τι θα πει δουλεια.... που εν μεσω κρίσης βγαίνει η καθε άσχετη γλάστρα και λέει βλακειες που προσβάλουν τους εργαζόμενους...

Απάντηση
ΠΛΑΚΙΛΛΑ06/02/201219:52

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΟ ΛΕΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ Η ΚΥΡΙΑ ΤΗ ΠΡΟΣΕΦΕΡΕ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ,

Απάντηση
ΕΛΑ ΤΩΡΑ...06/02/201218:41

ΓΙΑΥΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΜΕΓΑΛΟΔΙΚΗΓΟΡΟ...ΤΩΡΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΟΥΛΑ . ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ, ΧΩΡΙΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΤΗ ΜΩΡΟΦΙΛΟΔΟΞΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ....

Απάντηση
MIXALHS06/02/201218:39

δουλειά είναι να κάνεις κανένα παιδί και να το μεγαλώσεις ,η τράβα ζήσε στο χωριό...η τηλεόραση δεν έχει "ψωμί" πιά.. το μαύρο χρήμα τελείωσε το φαγε ο Κουρής και Σία και το δικαιολόγησε σαν δάνειο για τα στρουμφάκια ,τα παρατράγουδα και τις μακακίες του σεφερλή.... μοίρασε και κάποια ψίχουλα.. κύττα μη βρεθείς μπλεγμένη κοπελιά .. η Ελληνική ιδιωτική τηλεόραση βρωμά σαν τους στάβλους του Αυγεία!!!!

Απάντηση
Εργοδοτης06/02/201218:38

Σε προσλαμβανω εγω κοριτσι μου.... Τι προσοντα εχεις;

Απάντηση
Ergodotis06/02/201218:36

Ti mporei na kanei i tsimtsili ektos apo glasta ?

Απάντηση