PROTOTHEMA

Ελλάδα

Σύμφωνα με καταγγελίες κατοίκων

Πάτρα: Αλλοδαπές ιερόδουλες έκαναν σεξ με πελάτες σε δημόσια θέα!

Πάτρα: Αλλοδαπές ιερόδουλες έκαναν σεξ με πελάτες σε δημόσια θέα!
ΕκτύπωσηΑποστολήΜέγεθος κειμένου 
  • Instagram
  • Επιλέξτε  τόπο κοινωνικής δικτύωσης για να μοιραστείτε την είδηση
Προσθήκη σχολίου

Σκοτεινά και απόμερα σημεία έχουν μετατραπεί σε «υπαίθριους οίκους ανοχής»

Την ώρα που η παράνομη πορνεία στην Πάτρα παίρνει ανεξέλεγκτες διαστάσεις παίρνει, σύμφωνα με καταγγελίες που έχουν γίνει τον τελευταίο καιρό στο thebest.gr, οι αλλοδαπές κοπέλες, κυρίως Αφρικανές, που κάνουν πεζοδρόμιο σε κεντρικούς δρόμους της πόλης βγαίνουν στις πιάτσες όλο και πιο νωρίς, ενώ δε διστάζουν μάλιστα να προσφέρουν τις υπηρεσίες τους σε... δημόσια θέα.



Σύμφωνα με τις μαρτυρίες, οι κεντρικοί δρόμοι της πόλης γεμίζουν με τις αλλοδαπές από νωρίς το βράδυ, με τις κοπέλες να προσπαθούν να αρπάξουν όποιον περαστικό θεωρούν ότι μπορεί να είναι πιθανός πελάτης τους. Πιάνουν την κουβέντα με ηλικιωμένους, ενώ επιδεικνύουν τα... κάλλη τους και σε διερχόμενους οδηγούς. 

Όταν μάλιστα κάποιος από τους πεζούς δεχθεί τις… «προσφορές» τους, δεν απομακρύνονται και πολύ από την περιοχή για να τους παρέχουν τις υπηρεσίες τους. Σύμφωνα με πληροφορίες, πάρκινγκ που βρίσκονται στο κέντρο καθώς και σκοτεινά και απόμερα σημεία, έχουν μετατραπεί σε «υπαίθριους οίκους ανοχής». 

Όπως καταγγέλλουν κάτοικοι της Πάτρας, δεν είναι λίγες οι φορές που έχουν πέσει, στην κυριολεξία, «πάνω» σε τέτοιου είδους γρήγορες συνευρέσεις.

Αλλά και με όσους διαθέτουν αυτοκίνητο οι επαφή δεν γίνεται πλέον σε κάποιο ξενοδοχείο αλλά σε κοντινά σημεία της πόλης που προσφέρονται για τέτοιου είδους «δουλειές».

Πηγή thebest.gr

Να δουλέψουν οι Ελληνίδες νο206/09/201313:35

Ντροπή να μην λειτουργούν οι Ελληνίδες και να παίρνουν τις δουλειές οι ξένες με μισά λεφτά.. Πορνοφασισμός και Εθνικογαμμισμός ΑΜΕΣΑ ΤΩΡΑ! Ολες οι άνεργες στα σοκάκια. Αυριο το βράδυ συγκέντρωση και διαμαρτυρία στα Ψηλά Αλώνια. Θα μιλήσει η καλλίγραμμη Μις Τουρισμός 2012 Έλενα ...

Απάντηση
@ Νόμος 06/09/201300:1806/09/201310:12

Ρε φίλε , μόνος σου το είπες ! Γιαγιά , κόρη , εγγονή και οι τρείς μαζί !Τρόικα δεν είναι αυτό ? ........ Ή μήπως είναι Μόνικα ή Δυόικα και εγώ κάνω λάθος ?

Απάντηση
@ Μερακλής05/09/201322:1706/09/201310:02

Μήπως ζείς στο εξωτερικό ? ......... Οι Ελληνίδες τώρα δέχονται τους αλλοδαπούς στα σπίτια τους και τους δίνουν και χαρτζιλίκι από την διατροφή που πληρώνουν οι πρώην Έλληνες σύζυγοί τους !... Μάλιστα φίλε μου ! Είμαστε προοδευτικός λαός και με κουλτούρα ! Όχι καθυστερημένοι σαν τους αλλοδαπούς !

Απάντηση
Να δουλεψουν Ελληνιδες06/09/201307:52

Να σηκωθουν απο τους καναπεδες οι Ελληνιδες να πανε και αυτες να βγαλουν μεροκαμματο. Ο κοσμος θα προτιμησει Ελληνικο αντι των αφρικανων με aids και ebola.

Απάντηση
jimbeam06/09/201300:50

αφου ενοχληται τοσο πολυς κοσμος,οι αρχες τι κανουν/?Που ειναι ο ξενιος διας?

Απάντηση
stayros06/09/201300:28

erxontai..kai...xeirotera

Απάντηση
Ρρρρ06/09/201300:05

Ρρρρρρ

Απάντηση
Άνεργος05/09/201322:53

Οι ελληνίδες που είναι; Και μετά διαμαρτύρονται για την ανεργία.

Απάντηση
ΘΟΔΩΡΟΣ05/09/201322:39

ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΞ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΜΩΡΕ ΟΛΑ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΕΡΟΙ ΞΕΡΟΓΛΕΙΦΟΝΤΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΜΑΣ ΗΣΥΧΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑΧΤΕ ΠΙΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ ΖΟΥΝ ΑΠΟ ΠΟΡΝΕΙΑ ΟΛΑΝΔΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟ ΕΣΣΕΝ ΑΜΒΟΥΡΓΟ ΓΕΝΟΒΑ ΙΤΑΛΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑΡΙΦΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΟΙΚΟ ΑΝΟΧΗΣ 4 ΟΡΟΦΩΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΣΤΗ ΒΙΕΝΗ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΨΕΥΤΟΠΟΥΡΙΤΑΝΟΙ

Απάντηση
TSIRIZAS05/09/201322:39

Α ΜΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ Η ΤΑΡΙΦΑ ΣΤΟ 1 ΕΥΡΩ..ΓΙΑ ΝΑ .....ΜΗΣΗ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ.... TΣΥΡΙΖΑ REEEEEEEEE ΔΑΓΚΩΤΟ.

Απάντηση